Опекох си яйцата заради Предприемач

От: Опекох си яйцата заради Предприемач

ох добре, че си ти човек да ме развеселиш малко :D
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

:D Ти сериозно ли? Яйца, кисело мляко, сириние - без тях не мога да живея :)

и мляко прясно също ме е гнус да пия. Само в кафе или ако е нещо много преработвано. Винаги купувам най-изкуствените млека, за да са най-преработени.
като си помисля всъщност какво представлява млякото и как се получава и ми става лошо. някакъв гнусен маслемн секрет. Все едно да изцедиш на някого гнойните пъпки и да си намажеш филия.
И месо ме е гнус да ям, но без месенце не мога:) затова обичам да са ми препечени пържолите, алангле не пипвам. Абе изобщо,храната ни е в голям процент много гнусна.
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Аз когато ям нещо с месо после си мия ръцете чеee :X
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

И аз вчера ги изпуснах яйцата, ама заради Фейсбук :D
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

тихо аз така колко неща съм забравял докато съм Wired in :lol:
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

тихо аз така колко неща съм забравял докато съм Wired in :lol:
Един път пък аз си забравих колата на аварийки, заклещила 2-ма съседи долу. Уж за малко да напиша нещо и да попрочета и ми се взъни на врата да слизам да местя колата. А те милите бързаха за шопинг терапия. Ако беше за работа или нещо спешно, щеше да ми стане кофти. Но да отидат до мола за сандалки, даже ми стана густо.:)
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Уф, аз имам два случая с извряла вода - първият беше с един фасул, който се опече като кафе, а вторият беше с една супа на терасата, която се вареше на един котлон и накрая супата извряла, тенджерата се беше споила с котлона, едва извадих щепсела от контакта, че беше горещ и накрая - котлона, барабар с тенджерата в контейнера :shock: Затова мъжа ми рядко ме оставя да готвя...
 

Горе