Опитаха да убият Доган

От: Опитаха да убият Доган

4. Герб стоят зад това. Целта е да се отклони всниманието на обществото от настоящите важни проблеми. Като това което се случва с дюните, ски пистите, безработицата в страната и т.н
Това е абсурд, все едно сами да си направят фистинг. Два атентата за една година малко множко и дойдоха на партията майка.
 
От: Опитаха да убият Доган

601214_466081016787306_1342903420_n.jpg
 
От: Опитаха да убият Доган

Всички спорят дали е истина или е цирк, нагласено. Нека да приемем че е инсценирано. Но каква е целта?
1. С този акт целят да мобилизират раздвоеният електорат и така да ги накарат да гласуват насляпо. Според мен ако, това беше целта това щеше да се случи точно преди месец до парламентарните избори, а до тогава има не малко време и дотогава ще се забрави. Освен това, атентаторът задължително щеше да е етнически българин, за да се поражда омраза.
2. Организирали са Касим Дал. Те не веднъж са заявявали, че на са против ДПС, а против агента от държавната сигурност. Добре, но защо да го правят? Те много добре са инвормирани затова, че той днес така или иначе ще сдаде мястото си. Може би за да го сплашат?
3. ДПС целят да обединят електората си.
4. Герб стоят зад това. Целта е да се отклони всниманието на обществото от настоящите важни проблеми. Като това което се случва с дюните, ски пистите, безработицата в страната и т.н
5. Макар и малко да е вероятно лична саморазправа. Не всички турци го обичат.

Варианти доста. Дано истината да излезе наяве.

Пропусна варианта за хората, които са в сянката на Доган и го контролират както не само него, а и цяла България. Може би му показват жълт картон!
 
От: Опитаха да убият Доган

Ако имаше истинска охрана,нападателят щеше да е мъртав
Ако имаше истински атентат, нямаше да имаше толкова подигравки из нета:

doganmatrix.jpg


doganartist.jpg


Циркът започна от рано. Време е да видим и креативността и на другите партии. :)
 
От: Опитаха да убият Доган

Случаят е малко по-сложен, отколкото си го представяте :)
Първо, човекът изобщо не е луд, а си е доста в час. Изобщо не е знаел, че пистолетът няма да гръмне :wink: Това си личи съвсем ясно, особено на вторият опит - там дори му зейва устата от изненада, което няма как да имитира и най-добрият отличник-актьор, защото действието се развива буквално една десета от секундата. След това идва ред на яростта. Личи си че е бесен та му се реве чак (вижда се на забавените каданси). Яростта и злобата в очите продължават и след като е свален на земята и ритан. Ако беше луд просто щеше или да се въргаля безумно, или щеше да се хили или да пищи. Той дори е до такава степен изненадан и разярен, че казва "какво стана" (за това след малко :) )
Така, кво е станало :rolleyes: Станало е това, че е изигран като балък на вход. Чисто и просто са го използвали. Дали от лични мотиви или друго (не ми дреме), но действително е искал да извърши това, което и първоначално изглеждаше (преди бг-сейрджийте да вкарат типичната бг-тупан-логика). Дали защото няма как да се вкара пистолет (мисля, че имаше вход-скенер) или за да не се рискува "мисията", но този пистолет той не го е внесъл вътре - 100% гаранция. Пистолетът му е оставен някъде, най-вероятно от човек, който дори не е виждал. За това и не е предполагал, че е менте-кяриз. Дори да е имал време и самообладание да го разгледа, вътре все пак е имало 3 патрона (всеки вади, поглежда бързо пълнителя, виждат се точно горните 2...и това е) в такава ситуация последната му мисъл е била, че пищова е менте. А това на снимката, че пищтова е без пълнител - просто до като се бореше зверски да го презарежда и тн, просто се е излузил в калабалъка - след като са намерени 3 патрона, значи имало е и пълнител (всъщност на каданс при първият опит си се вижда)
Значи си имаме атентатор воден по лични, комерсиални или други причини (тая тема могат бг-тупан-философите да си разискват :D ) и някой/някои, които са го използвали, пак за нечий/нечии интереси.
Сега за "кво стана". Интересното е, че до като го бишкаха по пода, освен тази странна реплика, той ги гледаше бая озлобено и изненадано. Очите му направо си говореха "преебахте те ме!!" Нищо чудно и при вида на познато лице, в яростта си и ситуацията на редуващи се шутове и песници, да е изръсил тази реплика... Което значи само едно - има замесени сред загрижените биячи. Което пък пак означава само едно - професионална постановка! Което пък обаче не означава, че героят и режисьора играят в един и същи филм :)
 
От: Опитаха да убият Доган

И в Машабъл се появи новината за тази зле измислена тъпотия: http://mashable.com/2013/01/19/assassination-attempt-bulgarian/

Най-кофтито е, че за БГ само това е новината в този сайт. Браво на цялата дружинка идиоти от ДПС.
 
От: Опитаха да убият Доган

http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

На първа страница в Daily Mail. За който не знае английски да му преведа:

"Българите и техният премиер - фашисти, избиващи горките турци, борещи се за демокрация"


Искам да поздравя всичките анти-бойковисти тука за подкрепата им за турците в борбата срещу последният български бастион - ГЕРБ. Който скоро ще падне.

Възхищавам ви се дълбоко! Поклон!
 
От: Опитаха да убият Доган

хахах а какво ли получава момчето-"терорист" да изиграе целия този цирк?! Чудя се дали наистина от ДПС си мислят, че някой се връзва на този фарс... или аз съм прекалено голям оптимист да вярвам, че не сме такъв овчи народ и наистина не вярваме на това?!
 
От: Опитаха да убият Доган

http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

На първа страница в Daily Mail. За който не знае английски да му преведа:

"Българите и техният премиер - фашисти, избиващи горките турци, борещи се за демокрация"


Искам да поздравя всичките анти-бойковисти тука за подкрепата им за турците в борбата срещу последният български бастион - ГЕРБ. Който скоро ще падне.

Възхищавам ви се дълбоко! Поклон!


На това сигурно му се вика художествен превод :)

И не се напъвай толкова да се правиш на националист щото лятото като направите коалиция с ДПС незнам как ще го обясняваш на тия дето не знаеме английски
 
От: Опитаха да убият Доган

Не ми се четат всичките хиляда страници :) Unwise , ако четеш това - ето ти пример за подпалване на етнически конфликт!
Само дето днеска и българи и турци скърбяха не за догаН, а за излъганото момче, на което дадоха зареден с капси и червен пипер пистолет!
И Карбовски гледах. Иван, Венци и Андрей го разцепиха! Браво и на тримата! Най-вече на Иван Ласкин - тоя пич стана любимец на народа днеска!
Стига вече цензура и мярка в приказките! За истината не трябва да има цензура! Следващият референдум трябва да е за елиминирането на ДПС като политическа партия и движение!
И между другото въобще не се знае, дали по тоя начин електората ще се затвърди или ще се завърти! Ще се затвърди при сто-процентовите глупаци. Хората с поне малко акъл ще се изсмеят и ще се замислят за кого да гласуват.
 
От: Опитаха да убият Доган

http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

На първа страница в Daily Mail. За който не знае английски да му преведа:

"Българите и техният премиер - фашисти, избиващи горките турци, борещи се за демокрация"

Това къде го прочете, че нещо ми убягва?
 
От: Опитаха да убият Доган

Това къде го прочете, че нещо ми убягва?

Ти нищо не разбираш нито от английски нито от художесвен превод :)

Не може топ новината на деня да не е свързана с вожда слънце - ако случайно не е трябва да стане :)
 
От: Опитаха да убият Доган

Това са сухи тренировки според мен. След излизането от политиката кой ще му позволи да си харчи така така крадените пари? Ще си го набележи някой. В най-добрия случай я затвор, я анално преживяване. Много бандитска история в това и предишните 3-4 правителства. Мутирте тях, те нас и те така.

И този къв атентатор бе. Шибан копелдак с досие, брат му е гей-актьор. Сега сигурно е гордоста на семейството си. Брат му колкото и жалки конкурси да спечели никога няма да има неговата слава, освен ако не предприеме нещо по-дръзко. Явно толкова им е мозъка и на тия.

В цялата история ме дразнят няколко неща, който вероятно и на вас са ви направили впечатление и то мега негативно:

Първо. Колзетните ни медии си го раздухаха като атентат, преди да го помислият, че идват избори, че електората му се разпада, че атента не се прави с газов пистолет, че оня друсък с пистолета има досие и пак е допуснат. Но гладна мечка хоро не играе нали? Всяка медия го представи така, че да излезе скандално и като атентат. Плиткоумни кретени. И вас да ви кръцнат субсидиите.

Второ. Голяма новина. Няма що. Човек, който на никой нямаше да липсва игра в зле направена от него постановка, в която никой не повярва, че е истина, освен на фанатизираните-промити мозъци в залата. Но и те знаят, така, че остава ... никой. Прекъсват предавания, спират реклами, за да дадат тази кретения. И каква аматьорщина. Злета на н-та степен. Да беше му направил един дудук по-интересно да стане. И без това стана баща на нацията с мръсното си управление, ако мога и така да го нарека.

Трето. Защо хората споделят глупости в соц. мрежи и сайтове? Какво подяволите целят? Да намерят недоволството и мнението на другите? Много жалко, докато го правеха днес, успяха да загубят един ден в живота си с тази глупост. Да, всяко време отделено за тези нещожества е загуба.

Четвърто. Какви следствия, какви пет лева ще правят нашите? Малко ли престъпления има, че точно това ще проучават? Кретен без ясно съзнание и подкупен, газов пистолет без пълнител, умираща партия и лидер-мушеник и шарлатанин. Алллоооо, Корейшио, да ви го натакова слон. Пък и токувиж и акъла ви дойде, че това смърди и не става даже да влезе в процедура за разследване.

Пето. Не го гледах, не ме интересуваше. Но зърнах за миг как някаква банда изроди-резняци, може би, налагат някакво момче на пода. Това ми били представители на партията, че и на народа. Абе от коя пумийна яма и вие сте излезли, че и правосъдие ще раздавате. Утре и вас така ще ви маризят по улиците, защото щом се налага саморазправа, тя ще е както от тях, така и за тях. Безсмъртни няма. Поне историята позвава един, ама пак не е сред нас. Управляват ни некви псевдо хора. Да те снимат как биеш човек в безпомощно състояние. Звезда, да кацнеш на негърски дано.

Шесто. Каква е тази охрана некадърна. Мани, че не се били включили в спирането на младежа, няма проблем - това са го отиграли. Евалата, 2те им мозъчни клетки са запомники какво да направят по сценарии. Но после....защо не го изведоха веднага. Момента с медиите и ритниците мисля, че беше малко излишен. ЩО за професионална охрана е това. Банда кретени, които не могат да разберат какво се случва около тях. Ама така е като са те утряли по главата. Стигането до 2 фунциониращи мозъчки клетки е изкуство в техните среди. Едната е за баланс, а другата пълни информация, използва я и я освобождава за друга. За това, не ги карайте да помнят кой е, примерно, краля на кор ен рола, защото няма да знаят какво да правят с казанчето след като свършат голямото разтоварване на самосфала.

Това е. Циркът мъст го он, идват избори. Тепърва ще се нагледаме на кретении. Утре сигурно Станишев ще го налапа на Яне-то. Нещо като на Догана, ама със сериозне мъжки инструмент. :)
 

Горе