Оправдаха Маргарините

От: Оправдаха Маргарините

Тъпотията продължава. Само няма да се палшите от тези толкова щедри и невини хорица, които щъкат на свобода:

Големия Маргин остава под домашен арест

искам да забележите изражението му. Как мисля едвам едвам пристъпва с бастуна. Ебаси добрия актьор. Бих отишъл на пиеса с него. :)

Олигофрения до шия. Може всички задружно да благодарим на скапаната система. Те от Брюксел ще им кажат, като дойде врме за доклади.
 
От: Оправдаха Маргарините

. Как мисля едвам едвам пристъпва с бастуна. Ебаси добрия актьор. Бих отишъл на пиеса с него. :)

Животът е сцена, актьори си имаме.. :)
Само свястни сценаристи ни липсват ...
 
Последно редактирано:
От: Оправдаха Маргарините

Утре и други отрепки ще оправдаят, не се притеснявайте. Това опредлено не е и няма да бъде единичен случай. Гарантирам ви го лично и искрено. ;)

http://vbox7.com/play:5aa32420

Борислав Великов минава с условна присъда. Нарушава закона, при което убива човек, а те се притесняват за здравословното му състояние. Пфу...
 
От: Оправдаха Маргарините

http://vbox7.com/play:5aa32420

Борислав Великов минава с условна присъда. Нарушава закона, при което убива човек, а те се притесняват за здравословното му състояние. Пфу...
За това говорехме. Фак да рулс, ако важат само за опредлени хора. Този заслужава да му дадат доживотна, но ето има закони за едни и за други. Примиер е ново Ауди, за няколко десетки бона, и тоя е крал, че се е разцепил по шевовете. Не става нищо!!! Докато има толкова комплексирани олигофрени, никога няма да мръднем. Започвам да си мисля, че хората влизат в правитеслтвото, за да откраднат стабилно и да си накупят скъпите неща, избивайки минали комплекси, че са живели и по-скромно. Ако е така, аре да си направим списък и да се изредиме всички да крадем от правителствените постове. Така де, да е честно все пак. За никъде сме, ама е хубаво да им го казат отново (и често) от Брюксел, че от нас им е писнало да го чуват.

А жърналистите могат така да да го изкривят репортажа, че ще накарат малкото хора гледащи новините да отидат пред болница, където е тоя мизерник и да запалят по една свещичка за здравето му. Демек и на медиите е било платено, както се случва напоследък да гледаме платените репортажи на правителството, идвайки главно от МВР. :) Голяма пародия е тук. Сега и Маргините, милите...хахаха, освен да гледаме циркове, не остната друго.
 
От: Оправдаха Маргарините

Днес по БТВ, нашия любимец Бойко Борисов говореше какъв успех били постигнали с Маргините :/
 
От: Оправдаха Маргарините

А всички тук, които мислят, че са за затвора изобщо познават ли братята, виждали ли са престъпление от тях?
Как решавате кой е за затвора и кой не?

Някой в някаква телевизия / радио / книга е казал тези са престъпници и всички казват "слушам, тъй вярно!".

едно трезво мнение - най-после!
тръгнали Маргините да разплакват майките на уебмастърчаата и кликърите - да им взимат 5-те долара на месец от PPC-тата :)
аз лично никога не съм се сблъсквал нито с БГ нито с руски мафиоти - просто не съм толкова богат че да съм им жертва - кво остава за останалите.....

който е ходил поне веднъж в живота си на море на Свети Влас - да си направи извода - къде е по-хубаво - там (където Маргините се грижат за реда) или по общинските мангалски плажове на Варна и Бургас където "грижи полагат" МВР-то и общините
 
От: От: Оправдаха Маргарините

аз лично никога не съм се сблъсквал нито с БГ нито с руски мафиоти - просто не съм толкова богат че да съм им жертва - кво остава за останалите.....

който е ходил поне веднъж в живота си на море на Свети Влас - да си направи извода - къде е по-хубаво - там (където Маргините се грижат за реда) или по общинските мангалски плажове на Варна и Бургас където "грижи полагат" МВР-то и общините

Това пък какво значи ? Какъв е този друг ред ?
 
Последно редактирано:
От: Оправдаха Маргарините

А жърналистите могат така да да го изкривят репортажа, че ще накарат малкото хора гледащи новините да отидат пред болница, където е тоя мизерник и да запалят по една свещичка за здравето му. Демек и на медиите е било платено, както се случва напоследък да гледаме платените репортажи на правителството, идвайки главно от МВР. :) Голяма пародия е тук. Сега и Маргините, милите...хахаха, освен да гледаме циркове, не остната друго.

Каквато ни е държавата и политиците, такива ни са и журналистите: Комунистически Курви, продукт на Държавна сигурност

На колко от вас им е известно че преди 2 седмици посред бял ден в центърна на София пред Съдебната палата, ченгета от Държавна сигурност пребиха професора по политология от пловдивския университет и отявлен антикомунист Янко Янков.

Ето малко инфо:

================================

Ако разчитах само на българските медии нямаше да разбера, че на 21 юни, посред бял ден, в центъра на София е било извършено покушение срещу един от малкото истински антикомунисти с биография в България и известен правист проф. Янко Янков. Просто нито дума никъде. Мълчание навсякъде в средствата за информация, освен в някои от блоговете, откъдето научих и аз за поредното безобразие на държавата.

.................

Самият правозащитник няма съмнение кои са извършителите:

Вчера към 15 часа, както си вървях, двама души скочиха върху мене, разказа професорът за „Рlovdivmedia”- Не казаха нито дума, просто ме нападнаха. Това са хора на управниците, на ДАНС и на мафията. Отворете сайта ми и ще видите какво съм писал през последните два месеца.

Пребиха ме същите хора, за които писах – служители на ДАНС, твърди пред репортера ни проф. Янков. - Само преди два месеца директорът на правния институт към БАН, който е много близък с тези служби, ме предупреди, че ако не спра да се боря срещу мафията, ще пострадам”.

Повече тук и тук
===============================

Да сте чули за това поне по една медия била телевизионна, печатна или онлайн не сте няма и да чуете, защото те на са Български а интернационални комунистически бардаци.

Те пищят на умряло само когато Български националисти и патриоти пребиват малките комунистически копеленца от крайно левите фракции като 21 септември, но когато бият Българи мълчат като Гошо тарабата на лайпцигския процес.

Господ гледа, бави , но не забравя-ние също !!!!!!!!!!!!!!!

Какво ги чака комунистическите изроди и техните потомства в най-скоро време бедна ви е фантазията

Edit:

Намерих един клип за случая

[video]http://www.vbox7.com/play:5f539b18[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: От: Оправдаха Маргарините

Това пък какво значи ? Какъв е този друг ред ?

еее ся, булка, да беше на 15 години - да ти го раздъвча, ама голям човек си станала, сега на стари години ли да ти обяснявам житейски истини?

мафията няма никаква полза от народно недоволство - затова много често там където тя присъства - няма НИТО ЕДНО изнасилване-грабеж-измама-обир-наркотици-цигани-скандали и тн тъй като регулиращите механизми на мутрите са много по-ефективни от полицейските

полицията не прикрива специално мафиотите - просто не винаги им пречи - примерно на никой не му пука ако 2 групировки се изпозастрелят в някой опустял цех в промишлено предградие НО когато тези простотии се пръкнат в центъра на голям град - тогава вече почват да ги гонят и почва популизма и речите на ББ и тн и тн

полицията е нещо като официален регулиращ орган - но реално ако нямаше Организирана Мафия в дивите страни като Русия примерно - броят на престъпленията от типа БЕСПРЕДЕЛ щеше да е 100 пъти повече и страната щеше да е по-зле и от Сомалия потънала в хаос и дребни междуособни войни
 
От: Оправдаха Маргарините

Звучиш като някакъв техен адвокат или по скоро като някой чел книжки за мафията ...няма значение, всъщност за Свети Влас се зачудих какво му е толкова различното, имало ред , да не би случайно и нощувките в хотел и храната да са безплатни там.....:)
 
Последно редактирано:
От: Оправдаха Маргарините

Оправдаха Маргините затвориха читанка. В сташна държава живеем. Направо сам възхитен от правосъдие и полиця.
Мда, за това е тази песен тук: Тяхната милиция-Химн на МВР, за да се възхищаваме заедно и да си подпяваме. :)
 
От: Оправдаха Маргарините

Е какво , без пари ли ходим на Свети Влас:)

А и нито съм ти булка, нито знаеш на колко години съм , а житейските ти истини ги запази ако обичаш за себе си .
 
Последно редактирано:

Горе