Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Купи стар индексиран домейн и няма да имаш проблем. Не помня откога не съм купувал нов домейн.

Изваждане на домейн от сендбокса (където се предполага, че е твоят) е много трудна задача.
 
bgkulinar каза:
Купи стар индексиран домейн и няма да имаш проблем. Не помня откога не съм купувал нов домейн.

Изваждане на домейн от сендбокса (където се предполага, че е твоят) е много трудна задача.
аз пък да чукна на дърво несъм имал проблеми с нови домейни, а всичките ми са на по-малко от 3 месеца ;)
 
vetzkov каза:
кое по точно трябва да променя та да ми го индексира гоогле?

Името на продукта в урл това на всички ли по отделноли трябва да го казвам

Онзиден прафихме експеримент със уеигхт лосс продукти не индексираше блог на блогспот няколко дни също ползваше име продукт в заглавието на поста като изтри поста и го качи наново със сменении на веигхт лос1, итнт заглавия се получи за около 24 часа ....
 
coolice каза:
vetzkov каза:
кое по точно трябва да променя та да ми го индексира гоогле?

Името на продукта в урл това на всички ли по отделноли трябва да го казвам

Онзиден прафихме експеримент със уеигхт лосс продукти не индексираше блог на блогспот няколко дни също ползваше име продукт в заглавието на поста като изтри поста и го качи наново със сменении на веигхт лос1, итнт заглавия се получи за около 24 часа ....
бате малко съм си простичък ама да махна името от постовете така ли , щото ако променя урл-ите няма да работят или? :oops:
 
Като си писал поста си сложил заглвалив Продукт : Frequently Asked
Questions и Продукт : Revolution......


така урлто е стнало продукт-revolution-in-legal....html

което не отговаря на онова което е разбрал стив точно такъв беше случая и с блога за отслабване

сеиваш си поста на комютъра триеш го и го каваш с партипилс-revolution.... и другият по същия начин да няма име на продук

и чакаш с уеигхт лоса стана до 24 часа ама беше на събдомеин на блогър :) с един сайт които ние имме вече втора седмица не го е върнало :(

ПП Батета на този въпрос отговарям за 20 път в последните няколко седмци незнам не чете ли ? Г не харесва ГБ голям филм а
 
coolice каза:
Като си писал поста си сложил заглвалив Продукт : Frequently Asked
Questions и Продукт : Revolution......


така урлто е стнало продукт-revolution-in-legal....html

което не отговаря на онова което е разбрал стив точно такъв беше случая и с блога за отслабване

сеиваш си поста на комютъра триеш го и го каваш с партипилс-revolution.... и другият по същия начин да няма име на продук

и чакаш с уеигхт лоса стана до 24 часа ама беше на събдомеин :) с един сайт които ние имме вече втора седмица не го е върнало :(

ПП Батета на този въпрос отговарям за 20 път в последните няколко седмци незнам не чете ли ? Г не харесва ГБ голям филм а
бате сори че така се получава ама четох но нещо не го схванах :oops: мерси са ше пробвам
 
аиде честито индексиране :) Само да попитам хостинга на блогспот ли ползваш или товариш блога през фтп на домеина ?

От тук нататък си зависи от теб и надявамсе няма да ни забравиш :)
 
Името на продукта в урл това на всички ли по отделноли трябва да го казвам

Онзиден прафихме експеримент със уеигхт лосс продукти не индексираше блог на блогспот няколко дни също ползваше име продукт в заглавието на поста като изтри поста и го качи наново със сменении на веигхт лос1, итнт заглавия се получи за около 24 часа ....

Бате тва тогава за мен ставаше въпрос и за моя блог нали :D
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Здравейте, искам да ви питам нещо. След като съм свалил избран темплейт как да го променям /няма файл "edit config.php", а само "config.php" и не става/. И после как се качва в интернет?
Благодаря!
 
Като на начинаещ бих ти прпепоръчал ползваи блог на блог спот или урдпрес хостван на твои домеин и линкваи с банерчета като им слагаш нофолоу.... натуро недс темплеита е наи трудния за оптимизация от всички освен това трябва да се преправя така че да не го деиндексира Г ..

погледни това видео Блог за афилиейт продукти и ако можеш да пишеш постове си направи няколко униклани :)

иначе се човърка конфиг.пхп точно и ти трябва хостинг и домеин затова блогспот това е най доброто за начинаещи и не само :)
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

И аз бих дал съвет, ако се работи с аф. програми (смециялно с Джена), да се използват блогове или други готови сайтчета. Освен че има доста добри блог тамплейти, които наподобяват сайтове, предимство може да се води и факта, че може да се упгрейдва контента, както и че може да се работи с няколко продукта.

Примерно ако излиза блога за думичката "Natural Product For Erection" - не се знае дали се споменва гел или хапчета (хербал). Но определено и двете са в категорията. Друг пример е за Hair Loss нишата: Oil или Pills.:)

Успехи.:)
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Здравейте, искам да ви питам нещо. След като съм свалил избран темплейт как да го променям /няма файл "edit Config.php", а само "config.php" и не става/. И после как се качва в интернет?
Благодаря!
Няма конфиг файл, защото няма собствена база, а скрейпва от сайт на Дженовете. Иначе може да пипаш в хефдъра (тайтъл, дексрипшън), футъра (линкове, каунтъри) и в хербс.пхп (допълнително съдържание), например. Виж моя темплейт и ще видиш разликата с оригиналния.
 
а можеш да си ги направиш статични отваряш си продуктовите страници една по една и си ги сеиваш през браузъра след това ги едитваш да станат униклни променяаш менюто да линква към статичните пеиджове и си готов
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Темплейта е за Hoodia на ГБ (незнам дали има общо с Naturomeds ). Ама май по добре наистина с блог да почна. Благодаря за съветите.
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Да, по-добре е така ще ви малко по пластичен. Днес докато обикалях търсачката Гугъл и търсех за определени продукти в дадени ниши, забелязах че сайтове (собствени) с продукти на Дженбъкс седят в индекса, и не само седят, но и са на не лоши позиции. Пример мога да дам за Анти Импотенс нишата. :)

Та мисълта ми е че Г органик трафик не е табу за продажби от ГБ, само е препоръчително да се направят как нещата само и само да не изглежда познато за едиторите и в същотото време, добре направен през прекаляване в оптимизацията. Независимо дали е блог, собствен сайт или друго....:)

Успехи и много продажби на всички.:)
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Има логика с брандовете в тайтълите във връзка с делистването. Който иска, да ги маха.
Да ми е честито. След близо 6 месеца безметежно съществуване и доста добро ранкване по разни думички, Г. делистна и моя темплейт. Пак ми създават работа, да ге...
 
От: Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

PHP:
<?php $herb=$_GET['product'];

if ($herb==1){дръжки}
if ($herb==2){дръжки}
if ($herb==3){дръжки}

и после пак:

if ($herb==1){дръжки}
if ($herb==2){дръжки}
if ($herb==3){дръжки}

bgkulinar, това на какво ти прилича? :mad:

Да си чувал за switch-case:

PHP:
switch ($herb) {
  case 1:
  $info = "MXman for penis enlargement";
  break;

  case 2: 
  $info = "Last-Longer is a non prescription, 100% natural herbal supplement that cures premature ejaculation and is suitable for men of all ages";
  break;

  case 3:
  $info = "Mood-On is a pill with aphrodisiac and sexual enhancement properties";
  break;

..............
  default:
  $info = "Welcome to our herbal products site";
  break;
}

echo "<title>".$info."</title>\n";
echo "<meta name=\"description\" content=\"".$info."\" />\n";

А да си чувал защо се правят динамични сайтове? Да си чувал за бази данни?

PHP:
<?php
...............

$sql = "SELECT * FROM pages WHERE ID='".$page_id."'";
$res = mysql_query($sql);

if ($row = mysql_fetch_assoc($res)) {
  $title = $row["title"];
  $summary = $row["summary"];
  $keywords = $row["keywords"];
  $text = $row["text"];
} else {
  $title = "Herbal products site";
  $summary = "Herbal products for you and your family";
  $keywords = "herbal products, weight loss";
  $text = "Welcome to our site. Here you will find the best offers for your health improvement...дрън-дрън...алабала...";
}


  echo "<title>".$title."</title>\n";
  echo "<meta name=\"description\" content=\"".$summary."\" />\n";
  echo "<meta name=\"keywords\" content=\"".$keywords."\" />\n";

...........

  ?>
</head>
<body>
<h1><?=$title; ?></h1>
<p class="summary"><?=$summary; ?></p>
<?=$text; ?>
.........

Като имаш таблица pages със следните полета:

ID = INTEGER, auto_increment, unsigned, primary key - номер на страницата
title = VARCHAR, 255 - заглавие на страницата
summary = VARCHAR, 255 - кратко описание
keywords = VARCHAR,255 - ключовите думи
text = TEXT - пълния текст на страницата


А ако това е темплейт на WordPress - няма нужда да пишеш код, само трябва да редактираш текста през админ панела. (предполагам)
 
Последно редактирано:

Горе