Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

bgkulinar

Well-Known Member
Оптимизация на Naturomeds Genbucks темплейт, част 1

Ако има някакви въпроси и предложения, питайте тук или в статията. Ще се опитам да пипна всички най-ползвани темплейти, но си е доста бачкане. Засега само тези, които ползвам аз.
 
Последно редактирано:
Има логика с брандовете в тайтълите във връзка с делистването. Който иска, да ги маха.

Аз засега ще ги задържа, още ботът не ми обходил страницте, като го направи, ще кажа дали е имало при мен проблем.
 
coolice каза:
бате озни пост единия от шефчетата на прогрмата се е опитвал да говори с някои в Г
Дано да има успех че много лошо е това цакане. :)
И не е лошо да се избягват споменаването на имената в тайтъли, урл-та и по важни неща от сайт елементите. :wink:
 
мдам някои да в виждал блог в блогспот да не го индексира 3 дни ?

ами имаше имена на продукти в урл след като изтри статиите и ка качи наново вече се казват weight loss product 1 итнт след 1 ден беше индексиран това е много сериозен проблем батета :)
 
аз пък имам два блога в блогспот с некомерсиална цел които вече седмица поне не са индексирани от Г. :? Иначе това с темплейтите на генбъкс е доста полезно :wink: кога ли и мен ще ме засърбят ръчичките да си направя сайт с генбъкс за афф...
 
SSH_ON каза:
coolice каза:
мдам някои да в виждал блог в блогспот да не го индексира 3 дни ?
Няма такъв.
Ама съм виждал и такива, които след 3 дни ги деиндексира :lol:
Това от много спам де :wink:

Как да няма???
3 дни са нищо в интернет маркетинга и СЕО то.
 
При мен са малко повече. 8) Ще събмитна един сайтмап, ама липсата на възможност за генерирано изграждане на право ве влудява. Мъча се като първокласник всичко едно по едно.
 

Горе