Разменям: Остави отзив и вземи професионална статия по избрана тема

Автора на темата, може ли да ми пратиш мястото, където се пишат тези отзиви? Не искам нищо, няма и да напиша вероятно нищо, но искам да видя за къде са тези мнения. Отдавна съм дал идея, но никой не я взема предвид. Не трябва да има такъв спам според мен в автора на която и да е тема, просто който се интересува да пише, който не да не се занимава. Получава се огромен спам, на никой не би му било приятно да му спамят така темата.
 
Автора на темата, може ли да ми пратиш мястото, където се пишат тези отзиви? Не искам нищо, няма и да напиша вероятно нищо, но искам да видя за къде са тези мнения. Отдавна съм дал идея, но никой не я взема предвид. Не трябва да има такъв спам според мен в автора на която и да е тема, просто който се интересува да пише, който не да не се занимава. Получава се огромен спам, на никой не би му било приятно да му спамят така темата.

https://www.facebook.com/pg/webselocom/reviews/?ref=page_internal
 
Кой знае като си поръчвал някой статия как се е молил после да влизат тук и там да пускат ревю, хохохо, ужас.

Аз като видя такива отвизи написани в рамките на 1-2 дни и всичките изглеждат еднакво, направо смърди на пумия ( упс, просия ). Че и първото ревю е написано от него, следващите са от 15-ти и вчера, това всеки сериозен човек ще се усети, че тук става дума за просене на ревюта.
 
Ми в случая авторът на темата не проси точно, щото дава нещо в замяна. Иначе ме е яд на подобни положителни коментари, а продукта да е боклук. ( не говоря конкретно за някого ). Хората се подлъгват, купуват и остават разочаровани... Тия по тв-то как правят нещата? Намират някакви да им направят рекламата с даден от тях сценарий и после бабичките и другите се лъжат и купуват. Има си мнение, че евтиното изглежда избора на бедните, но човек като няма повече за по-хубавото, какво да се прави... Не го обвинявайте точно, щото той иска да направи реклама с отзивите на услугите си, а други искат ревюта за продукти...
 
Абе колеги, съвсем изтрещяхте!
Значи във форума толерирате АВАНТАДЖИИТЕ, които искат да получат какво ли не ей така, а човекът ЯСНО КАЗВА, че иска да оцените труда му. Тоест, трябва да си платиш, за да получиш ревю ли? НЕ СА ЛИ ПРОСИЯ ВСИЧКИТЕ БЕЗПЛАТНИ ПРОДУКТИ СРЕЩУ РЕВЮ тогава, които всички вие предлагате с охота във форума? ПРОСИЯ би било ако ви кара просто ей така да го оценявате, неморално би било ако го прави през фалшиви профили. Човекът е един от МАЛКОТО читави в този форум, които не са правили простотии. Оценявам това, тъй като аз самият съм правил много, много глупости, но и повечето колеги не изостават. Така че хайде да не спамите, защото нещата са съвсем редни и вие сте в нарушение.
@ReminD вземи си пУмията и се връщай в лудницата, че вече стана банален...
 
Това, че имаш 3 сделки с автора на темата ясно показва, че не си обективен
Напротив! Именно хората работили с автора, могат да са обективни, поради обстоятелството, че именно консумирайки неговия продукт, могат да претендират за реална оценка. И колеги, ако се замислите внимателно, сигурен съм, че ще забележите, че офертата изобщо не е изнудване. Темата, най-добре да се заключи, защото ОФЕРТАТА е достатъчно ясна за добросъвестните, а за останлите е поле за СПАМ&ХЕЙТ!
 
Здравейте, ето ме и мен :)
@magnit - благодаря ти за мнението. Щом според теб съм жалък, значи според теб съм жалък. Благодаря все пак за вниманието, както и да отделеното време да споделиш мнението си тук :)
@razdumka - благодаря.
@w-seo - благодаря.
@nandibandi - благодаря за подкрепата. Колкото до въпросният колега - смятам, че той е най-добрият в това, което върши :)
@magnit - колкото до твоето твърдение, че съм жалка душица - аз, разбира се, съм съгласен да мислиш така. Не съм сигурен с какво съм провокирал коментара ти. Колкото до статията - да бъда откровен, не помня този случай. Но ако си сигурен, че е така, значи е така. Ако прецениш, че би могъл да получиш своя реванш, помествайки сега негативен iTrade, чувствай се свободен да го направиш :) Благодарен съм за твоята критика, защото се уча от нея. Също така, ако смяташ, че с нещо друго бих могъл да подобря работата си, ще бъда повече от благодарен да го споделиш публично, колкото и критично да е то.
@slavchev - благодаря за твоето мнение, колега. Напълно съм съгласен с теб! Само че, бих те допълнил, че не става дума за никакви изнудване, тъй като то би означавало да заставя някого против волята му. В случая по-агресивният ми подход се дължи на обстоятелството, че съм уверен в способностите си като копирайтър. И все пак, ако получилият своя материал колега остане недоволен, би могъл, напълно справедливо, да ми постави своята ниска оценка.
@RealMoney - благодаря за интересното мнение :) "Социална политика", колко оригинално :)
@ArtBean - благодаря за подкрепата. :)
@slavchev - благодаря и за последното ти мнение, колега. Съгласен съм, че според теб услугата е неморална. Благодаря за отделеното време да напишеш своето мнение тук, то е ценно за обсъждането.
@Sky - колега, благодаря, че си споделил линкче към страничката. Би ли могъл да го премахнеш? Опасявам се, че то би навредило на SEO оптимизацията на проекта. Моля, прояви разбиране, тъй като става дума за огромен труд и много средства, вложени в купуване външна реклама, в писане на съдържание за уебсайта, в бартери, в какво ли не.
Как би се чувствал ти, ако една подобна тема разруши дълговременен твой труд, по твой проект? Разбери, че това е усилие, зад което съм застанал с името, способностите и времето си. Моля, прояви разбиране.
@ReminD - благодаря за мнението. Повечето от тези хора са клиенти, които нямат отношение към форума. Извини ме, но каква е причината да подхождаш с такава, струва ми се, немотивирана агресия към мен? Аз съм бил почтен към теб. Би ли се пояснил? Преча ли ти по някакъв начин, представлявам ли конкурент за теб?
@cross - благодаря за подкрепата.
@Asen Popivanov - благодаря за подкрепата.

Колеги, на кои други ваши въпроси бихте желали да отговоря?
:)

Благодаря на всички за участието в обсъждането.
Бъдете продуктивни и позитивни :)
Оставам на разположение.
 
Последно редактирано:
Не само от сестра си, близки и познати е взел отзиви, но самият ТОЙ си е дал "реална" оценка (5*). А вече... роднините като свършат, започваме да купуваме отзиви, нали Кирчо! Прекрасен ход! Да го духат Балъците!

OPS1.jpg
 
Не само от сестра си, близки и познати е взел отзиви, но самият ТОЙ си е дал "реална" оценка (5*). А вече... роднините като свършат, започваме да купуваме отзиви, нали Кирчо! Прекрасен ход! Да го духат Балъците!

OPS1.jpg
Магните, недей се излага. Моля те. Това ли е обирът на века? Разбирам да беше някой дето не може да пише като хората, ама то си личи, че човекът е способен. Нима има разлика между "Статия срещу ревю във форума" и "статия срещу ревю във фейсбук" ?! Малко вече се филмирате. Като почна да гледам във форума се сещам за фрапантни случаи на НЕКОРЕКТНОСТ - то не бяха имейл листи, то не беше продажба на сайтове и постване на данните на клиентите от Еконт, то к'во ли не беше?! И сега проблемът е един коректен човек, дето иска да си подкрепи бизнеса с няколко отзива. Че даже и ЗАСЛУЖЕНИ след получаване на статия.

Аман от 3-мата човека, дето влизат и осират всяка една възможна тема от 1 година насам ( че и повече ) и все другите са им виновни. До преди тази тема си мислех, че грешката за тези мнения по мой адрес е до голяма степен в мен, но сега изобщо не съм убеден.
 
Има много
Напротив! Именно хората работили с автора, могат да са обективни, поради обстоятелството, че именно консумирайки неговия продукт, могат да претендират за реална оценка. И колеги, ако се замислите внимателно, сигурен съм, че ще забележите, че офертата изобщо не е изнудване. Темата, най-добре да се заключи, защото ОФЕРТАТА е достатъчно ясна за добросъвестните, а за останлите е поле за СПАМ&ХЕЙТ!
upload_2017-1-18_9-43-1.png
 
Абе вие тотално сте изпляскали в тоя студ.

1. Ревю-копи говори ли ви нещо? Малко изопачено е тук, ама все тая.
2. Говорите така все едно авторът е изобретателя на фейк ревютата. хаххахаха. И никой от вас не си е оставял фейк ревю никога? Аре стига :lol: Редовно като ми потрябват си джасам от 10-15 фейк профила. Бих сложил и от на гаджето и сестрата, и баджанака, секретарката, пияния комшия от долния етаж, та и от продавачката в нон-стопа пред блока.

Е, и? И може би не са ви писали във фейса - брат аре моля те лайкни, брат остави ревю, брат напиши коментар плс...

Вземете пуснете нещо петъчно, че тук джвакате как беше? Под мухата - слон, нещо от сорта.
 
Не се замислих, че този коментар няма да се хареса на автора на темата, затова, от уважение към него го премахвам и призовавам @RealMoney също да го изтрие от поста си. :)

@darkenergy_, подай репорт, срещу постовете, които искаш да бъдат премахнати и да се надяваме, че Блинки ще коригира неправомерните действия, изтривайки ги. Аз също ще пусна репорт и призовавам всички, които не харесват злобните деяния на ремайнд и тъпиро също да докладват.
 
Последно редактирано:
Здравейте, благодаря на всички за мненията :)

Ако обичате, бихте ли премахнали снимката на сестра ми?
@ReminD, ако обичаш, би ли редактирал? Тя няма отношение към тази тема, а и да имаше - не бих желал да бъде намесвана.
Как ще се почувстваш ти, като човек, ако някой забърка в подобно нещо твой близък?
Не ти ли се струва, че това вече надхвърля добрия тон?

@ReminD Преди няколко години аз написах статии за теб, а ти тогава ме забави много седмици с плащането, без да отговаряш на обаждания, без да връщаш отговори на съобщения, а пък влизаше във форума. Това е минала история и не я споделям, за да напомня твоите прегрешения, а за да попитам - оттогава ли е тази злоба срещу мен? По друг начин не мога да си обясня поведението ти. Би ли се разяснил?

Впрочем, ако смяташ, че е нужно да извършваш какви да е "разследвания", имаш пълната свобода да си губиш времето в подобно безсмислено начинание и ти желая успех.

Уважавам всекиму мнението, и моля, нека критиките продължават да валят.

П.С. Мислех си нещо... Ако вложим тази енергия в нещо градивно, например, да построим завод, в каква ли страна бихме живели?

Оставам на разположение за още критики, омраза, споделяне на лични снимки на сестра ми, приятелката ми, майка ми и всички мои близки хора.
Благодаря ви, момчета :) Вие сте добри в това, което вършите :)
 
@Sky , кометнирал съм единствено, защото съм се убедил в качеството на статиите, които пише. Ето защо не коментирах качеството на кода, който обеща да ми напишеш преди 3 години, с обещанието, че ще бъде готов до 3 дни... ;) Но то - времето, е относително, като твърди Айнщайн. Но съм съм се убедил, че твоята склонност да се заяждаш, както и твоята дребнавост не са относителни, а както и сам си знаеш - АБСОЛЮТНИ! Но не ти казвам нищо ново, най-малкото защото ти си "всезнаещ". Пасва ти "sky" и "hero" ти пасваше... Поздрави! :)
 
Магните, недей се излага. Моля те. Това ли е обирът на века? Разбирам да беше някой дето не може да пише като хората, ама то си личи, че човекът е способен. Нима има разлика между "Статия срещу ревю във форума" и "статия срещу ревю във фейсбук" ?! Малко вече се филмирате. Като почна да гледам във форума се сещам за фрапантни случаи на НЕКОРЕКТНОСТ - то не бяха имейл листи, то не беше продажба на сайтове и постване на данните на клиентите от Еконт, то к'во ли не беше?! И сега проблемът е един коректен човек, дето иска да си подкрепи бизнеса с няколко отзива. Че даже и ЗАСЛУЖЕНИ след получаване на статия.

Аман от 3-мата човека, дето влизат и осират всяка една възможна тема от 1 година насам ( че и повече ) и все другите са им виновни. До преди тази тема си мислех, че грешката за тези мнения по мой адрес е до голяма степен в мен, но сега изобщо не съм убеден.

Абе Кросчо, кой си ти бе, за да ми правиш забележки! Поне да беше някой от форума, който се е доказал в положителен аспект, а ти, който имаш десетки кофи ла*на зад гърба си и смени няколко профила, набеден в други форуми за измама, както и тук, си взел да ставаш адвокат!
Прочети само заглавието на тази абсурдна тема " Остави отзив и вземи професионална статия по избрана тема ",
от която се вижда, че първо трябва да оставиш ОТЗИВ, а чак след това имаш право на професионална статия по избрана тема! Не ставайте и Вие с Ниночка, адвокати без покритие!

Както казах, нямам нищо чак толкова лично срещу Кирчо, въпреки че отдавна би трябвало да съм го резнал с отрицателен Итрейдър, въпреки че "той не си спомня", защото така му е угодно...

@Кирчо, разбери че аз не искам да ти "спамя и хейтя" темата, както други твърдят... а да изразя личното си мнение и да отправя градивна критика към теб и твоите похвати за рекламиране на бизнес. Има десетки начини за рекламиране на бизнес или дадена услуга, но тази тема не е сред тях! Тя е отвратителна, жалка и гнусна! Както каза онази вечер Шарлопов по ТВ-то, в бизнеса човек трябва да има ясна позиция и здрави топки!

Тук няколко човека се "противопоставихме" срещу твоите подходи за бизнес и ако сметнеш, че имаме поне малко основание да изразим тази критика, помоли Блинки да разкара тази жалка тема! Благодаря за разбирането и без лоши чувства!

ПП. И като казах Блинки, къде е тоз човек, бре?! @Батенце, дай и ти едно мнение... :)
 
Да ви се не знае и на предприемачите... :)
Значи, искането на положителен отзив е напълно неморално, незаконно и ужасно, дори когато мнението за даден продукт/доставчик на такъв е изцяло положително? Както е правилно да се казва напоследък: От къдЯ на къдЯ?
Какво значение има как точно е формулирано заглавието, след като стана ясно, че отзивите се дават след предоставяне на обещаната статия и беше многократно пояснено, че недоволните имат правото да оставят негативен отзив.

Наистина е време @Blinky да се появи и разчисти темата на човека, включително моите коментари.

Колкото до моралните стожери и пазители на реда и закона, ето част от тях в действие: https://www.predpriemach.com/threads/как-да-си-вземете-фрии-акаунти-за-много-места.69713/

Валка, ще си поискам адвокатския хонорар обезателно. ;)
 
Извинявам се на автора, попрекалих, впрочем да писа ми статии, само че много добре знаеш, че не влизах във форума, нито в скайп нито където и да е било и имах здравословен проблем, да паднеш в шахта и да си строшиш крака, трябва да си голям карък и то точно Януари, но си заплатих след това всичко за субмита, тоест статии си ми писал след това, тогава ставаше впърос за субмит в директории, но отдавна сме приключили тая тема?
 
@Asen Popivanov - благодаря ти :)

@ReminD - приемам извинението ти. Не знаех, че тогава си се контузил. Имам някакъв смътен спомен да ми бе споменавал нещо за болест, но не помня точно какво беше. Както и да е, това е минала история, забравена. Но я припомних, чудейки се да ме би да търсиш някакво, как да кажа, възмездие, по този стар въпрос. Иначе май бяха статии :) Както и да е :)

@magnit - моля, не се карайте, момчета, няма смисъл. Не сме ли се събрали тук за това, нали?
Или пък, ако се карате, моля правете го с мен. Аз обещавам търпеливо да ви изслушам :)
Признавам, че формулирах неточно заглавието на темата и от това се отключи цялото обсъждане. Може би, уважаеми колега, си останал с впечатление, че се стремя някак да заблудя потенциалните си клиенти, а пък то не е така. Аз писах в последстващите си мнения как точно се дават оценките.

Намерението ми винаги е било отзивът да бъде оставен след извършване на услугата - никой не е длъжен да се възползва от нея, както и никой не е длъжен да оставя положително мнение, ако не му харесва свършеното. Считаш ли, че има нещо непочтено в това?

Взимам си поука по отношение формулирането на заглавията, за да не въвеждам в заблуждение теб и другите уважаеми колеги във форума.

Впрочем... изпратиха ми... "компромат" за теб, скрийншот от подобна на тази тема, която си пускал в миналото. Ще ти я изпратя на лично, просто да си я видиш, чисто хронологически. Мисля, че не би било почтено да споделям този скрийншот тук. Защото не харесвам поговорката: "око за око, зъб за зъб" - тя не води до развитие, напротив!

@nandibandi - благодаря за адвокатстването. И още повече благодаря, че се опитваше да допринасяш за запазването на добрия тон. За съжаление, това не стана, за което аз поемам отговорност.

@Blinky - стига и другите колеги да са съгласни, би ли махнал тази тема? Наводнена е с омраза, пропиляно е безценно време, направо ме е яд, защото се събра твърде много гняв и отрицание тук... И не срещу мен, колегите се нахвърлиха един срещу друг, без някаква голяма и важна причина, струва ми се, без да натрапвам мнението си.

Нали не е този духът на форума? Предприемачите би следвало да са смели, позитивни и нахъсани. От тази тема сякаш лъха нещо друго.
Както прецениш.


Колеги, какво ще кажете да насочим енергията си към нещо градивно? Тук, струва ми се, изчерпахме безценни минути... та и повече...
 
Аз смятам, че темата не е за триене. Който желае да свърши услугата, да си вземе статията и т.н. Който не, да се дръпне встрани. Това кой бил измамник, просещ и т.н. няма да го коментирам - В другите форуми почти на всеки няколко часа пускат тема за писане на ревю срещу $... По-добре да не отваряме излишна работа на Блинки, все пак човека си има и той задължения. Нека си помагаме, а не да си вредим. Това е "Форум" а всеки знае какво е значението му.
 

Горе