Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

22% от майките с колички в парка пуфтят.
На средно разстояние от около 1-1.5м от детето.

Сякаш не ни стигаше едно поколение дебили, ами си отглеждат и следващото - този път ъпгрейднато и с физиологични увреждания от ранна възраст.


През 80-те се пушеше на поразия. Както нанибанди каза буквално навсякъде. Интересно, но дебилите станаха мнозинство след 95-00 набори
 
От: От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Като чета мненията, вече съм по-спокоен. В началото като че ли @Нанди беше много уверена в наркоманията, а сега гледам няма много поддръжници.
Наркомански отбор жени - Нанди
Наркомански отбор мъже - Крумов

Наркомани от всички страни - обеднявайте се! срещу Лошото правителство и Новия световен ред който искат да наложат! Покажете на Боко Тиквата и Обама, че няма да се дадете така лесно! излезте пред парламента и направете едно демонстративно напушване! Жените с децата за да бъде по-миловидно! :-o
 
От: От: От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Като чета мненията, вече съм по-спокоен. В началото като че ли @Нанди беше много уверена в наркоманията, а сега гледам няма много поддръжници.
Наркомански отбор жени - Нанди
Наркомански отбор мъже - Крумов

Темата има за цел да се намери решение за естетизирането на един грозен продукт. Ясно е, че грозните цигарени кутии няма да намалят търсенето. Остава да се намери решение, което да върне потребителското удоволствие.
Това, че вие не разбирате един порок, не значи, че той автоматично трябва да изчезне. Хората винаги ще намират пороци, и да ви кажа честно - този е един от най-безобидните, така че стига сте ревали.

п.с. аз пък искам да се забрани консумацията на Зайо Байо с лук на обществени места. На мен ми се повръща от тая смрад и чувствам, че по този начин правата ми са нарушени. :)
 
От: От: От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

п.с. аз пък искам да се забрани консумацията на Зайо Байо с лук на обществени места. На мен ми се повръща от тая смрад и чувствам, че по този начин правата ми са нарушени. :)


NEVER!!!! Зайо Байо с лук 4ever!

Razni_0000_Layer-19.png
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Пък аз съм бил в компания с приятели зимъска в единствената отоплявана стая (с нисък таван) на къща. И те решиха да играят карти. След малко вече можеха да се наблюдават слоевете дим във въздуха. И някой като отвори вратата малко да се проветри, друг започва да навиква "Затворете че стана студено" :D И това е само един от случаите.

Според моите скромни изчисления, толерантността трябва да започне от пушещия, защото той предприема неприятно за околните действие, и то систематично. Все едно да започне да крещи, само че вместо звуци се разпространява дим. Да питам пушачите, нормално ли ви се струва някой до вас да крещи? Ами няколко такива?

Такъв е проблема, някои пушачи възприемат облака от дим около себе си като част от тях. Пушат си с гордост и безразличие където ги свари момента. А аз като съм бил в компания с пушачи и съм събирал пушеците им в дробовете си с часове, да не ми е било много приятно? При това имам известни проблеми с дишането и при лош въздух ми се засилват. Но ако не съм бил около пушачи за известно време и съм се изчистил, после за малко нямам никакви проблеми, въобще не ми пречи. Просто е, ако дима не беше неприятен, никой нямаше да мрънка. А и кой мрънка срещу такива дето си изпълняват ритуала насаме и не тикат газовете си в носовете на нежелаещите.

Това с фалшивата загриженост за здравето и аз го смятам за глупаво. Вредно или не, проблема си е на пушача. Заради едните снимки никой няма да се откаже от пушенето, а аз даже бих се надъхал още повече. Но пък може да спре други да пропушат. Нали не изглежда много предизвикакелно някой да ти подава кутия с гнусна снимка и да ти казва "Пробвай, няма да съжаляваш". Според мен в това има известен смисъл.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Да не говорим как да целуваш жена пушач е все едно да ближеш пепелник :D
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

@nandi, @krumov
Искрено се надявам един ден да се отървете от тия лайна.
И да си спомните, че тая тема е съществувала.
И да се върнете да си прочетете собствените постове.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

При това имам известни проблеми с дишането и при лош въздух ми се засилват.

Е, може ли такова нещо- хем никога не си пушил, хем проблем с дишането?! Респираторните проблеми са приоритет на пушачите. Няма да ни подяждащ, като точиш средствата от здравния фонд. ей. :)

Да не говорим как да целуваш жена пушач е все едно да ближеш пепелник

Близал ли си пепелник??:-o После ние сме имали вредни навици...

@nandi, @krumov
Искрено се надявам един ден да се отървете от тия лайна.
И да си спомните, че тая тема е съществувала.
И да се върнете да си прочетете собствените постове.

Мерси, приятелю. Възможно е един да стане. Дядо ми ги отказа 3 години преди да почине (на 86 години от раз в градината), та може и аз така. ;) Паживьом - увидим. :)
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

През 80-те се пушеше на поразия. Както нанибанди каза буквално навсякъде. Интересно, но дебилите станаха мнозинство след 95-00 набори
През 80-те хората имаха изградена култура и нямаше особена нужда от правилници и закони в тая насока.
И имаше разделени помещения за пушачи и непушачи в доста обществени помещения, доколкот си спомням.

Образованието беше на доста по-високо ниво и децата бяха в доста голяма степен предпазени.
Родителите на повечето не бяха тъпи депресирани шматки, на които им е приоритет редовната доза.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

През 80-те хората имаха изградена култура и нямаше особена нужда от правилници и закони в тая насока.
И имаше разделени помещения за пушачи и непушачи в доста обществени помещения, доколкот си спомням.

Ми то и сега можеше да има разделени помещения (хората даже вложиха пари за аспирация), ма вие не давате. След като не давате - законите ще се нарушават. :)
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Защо всички непушачи категорично отказват да се съобразяват със заглавието на темата- "Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?", а се опитват да доказват колко са вредни пушачите за населението. Пушенето е вредно и това е неоспорим факт, но според мен тука nandibandi се опитва да събуди предприемаческия дух и да направи някакви изводи за себе си. Всеизвестен факт е, че всяка забрана или опит за ограничаване на свободата и личното пространство неизбежно водят до засилване на желанието за преодоляването им и стремеж точно към това. Предполагам знаете какъв е бил ефекта от сухия режим в САЩ и как по времето на развития социализъм забраната на дългите коси, слушането на рок музика, носенето на дънки и др. са издигали в култ точно тези неща. Може би е по-добре да се отвори нова тема за вредите и ползите от цигарите, където да се споделят мнения и доказани методи за отказване от цигарите.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

@nandi, @krumov
Искрено се надявам един ден да се отървете от тия лайна.
И да си спомните, че тая тема е съществувала.
И да се върнете да си прочетете собствените постове.

Спирал съм пушенето два пъти за 2 и за 3 години. Мога да не пуша с дни, мога да изтряскам за един ден две кутии после цяла седмица мога да не се сетя за цигара. Кефя се на самото действие на пушенето, аромата на класния тютюн. Реално мога да пуша и да не пуша, не правя разлика между двете.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Защо всички непушачи категорично отказват да се съобразяват със заглавието на темата- "Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?", а се опитват да доказват колко са вредни пушачите за населението. Пушенето е вредно и това е неоспорим факт, но според мен тука nandibandi се опитва да събуди предприемаческия дух и да направи някакви изводи за себе си. Всеизвестен факт е, че всяка забрана или опит за ограничаване на свободата и личното пространство неизбежно водят до засилване на желанието за преодоляването им и стремеж точно към това. Предполагам знаете какъв е бил ефекта от сухия режим в САЩ и как по времето на развития социализъм забраната на дългите коси, слушането на рок музика, носенето на дънки и др. са издигали в култ точно тези неща. Може би е по-добре да се отвори нова тема за вредите и ползите от цигарите, където да се споделят мнения и доказани методи за отказване от цигарите.

Колега тук отдавна го няма предриемаческия дух. Всяка тема се обръща на за и против, некъдрници и можещи, комуняги и демокради и т.н някъде след 7-10 поста.

Лично аз дадох достатъчно примери, че продукта е добър за бизнес.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

За хората, които наивно приветстват идеята да се обезобразят кутиите, малко инфо каква е реакцията на пушачите по цял свят. Човекът употреби думата Rubish няколко пъти. А пък, който се надява, че ще подействат на децата, направо да сяда да пише на дядо Коледа, че време не остана.

https://www.youtube.com/watch?v=ur5Jbvxrfmg

п.с. табакерата на австралиеца беше кошмар и като визия и като функционалност. Чакаме по-добро решение. :)
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Защо всички непушачи категорично отказват да се съобразяват със заглавието на темата- "Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?", а се опитват да доказват колко са вредни пушачите за населението. Пушенето е вредно и това е неоспорим факт, но според мен тука nandibandi се опитва да събуди предприемаческия дух и да направи някакви изводи за себе си. Всеизвестен факт е, че всяка забрана или опит за ограничаване на свободата и личното пространство неизбежно водят до засилване на желанието за преодоляването им и стремеж точно към това. Предполагам знаете какъв е бил ефекта от сухия режим в САЩ и как по времето на развития социализъм забраната на дългите коси, слушането на рок музика, носенето на дънки и др. са издигали в култ точно тези неща. Може би е по-добре да се отвори нова тема за вредите и ползите от цигарите, където да се споделят мнения и доказани методи за отказване от цигарите.
Юзърката още с първия си пост отби темата в посока за и против пуфтенето.
И после май основно пак по тая тема пишеше разни фермани - сори, през няколко абзаца четох ама нещо такова беше.

Подсъзнателно това е било аджеба темата дето я вълнува.

Ужким бизнес опортюнитито беше някакъв смешен претекст.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Колега тук отдавна го няма предриемаческия дух. Всяка тема се обръща на за и против, некъдрници и можещи, комуняги и демокради и т.н някъде след 7-10 поста.

Лично аз дадох достатъчно примери, че продукта е добър за бизнес.

Определено е така тука. Прави ми впечатление, че във форум за автомобили с определена марка например атмосферата е доста приятелска и много хора помагат със съвети и консултации и когато с общи усилия се разреши даден проблем, всички са доволни. Тука го няма доброто настроение, шегите, забавни публикации... Конфронтацията може би идва от голямата конкуренция и опитите за изпъкване над другите, за да бъдат забелязани определени хора. Но начина на изказване определено не е на ниво за сериозни хора със солидни познания... А иначе продължавам да твърдя, че новите грозни и отблъскващи опаковки с нищо не помагат на пушачите да се откажат от този вреден навик. Затова трябва да се измисли лесен начин за скриване на тези гадости и съм сигурен, че това ще се случи в най-скоро време.
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

ИзтегляТЕ
http://bit.ly/2bviHeZ

Basic:
- ПравиТЕ няколко шаблона (забавни, любовни, стилни,спортни)
- СнимаТЕ и публикуваш в базар и олх
- ПродаваТЕ сглобени/за сглобяване

Pro:
- Дизайн гуру ви изработва шаблони
- ПравиТЕ сайт
- "КодираТЕ" кутийката и даваТЕ възможност на потребителя да си я брандира със свои снимки на "определените" места
- ДаваТЕ му възможност да сподели шаблона с другите потребители
- ПродаваТЕ сглобени/за сглобяване


Ако не потръгне винаги може да се опита с брандирани торбички за дишане на лепило. ;)
 
Последно редактирано:
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Пичове, не четете, ама бързате да покажете единствения си талант - сарказма. Още в първия си пост съм казала ясно, като за дебили, че искам готов продукт, който да закупя, а не да ме ''светнете'' как да реализирам това ''бизнес опортюнити''. При положение, че в този форум има предприемачи с реален бизнес, а не само кодещи наемници, тук беше мястото да пусна темата. Очаквах, че хората с бизнес ще се включат в темата, но ще се радвам и ако тихомълком развият идеята - наистина вярвам, че има хляб в нея.

Колкото до всички, които се отбихте да се направите на важни - нямам лоши чувства. Беше ми приятно да поспорим. :)
 
От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Четем, четем...


Снимки на беззъби и храчещи кръв хора, на мъртви ембриони и какви ли още не грозни картини...
Та, на въпроса: Открива ли се идеална продуктова ниша с това абсурдно решение?...
Могат да се измислят и кутии със забавни картинки или ''мъдри'' мисли, изобщо, нещо което ще радва пушачите.

Говорим за бизнес идея с потенциал - хайде да ви видим бизнес мисленето на предприемачи. Приемам забележки и критики относно идеята като бизнес начинание, аргументи, доводи... всичко, но не и лекции против пушенето.

Да се върнем на темата - докъде стигнахме с реализирането на идеята? Някой предпреймач вече да е започнат да прави готини стикери или яки кейсчета? :)

п.с. Аз нямам намерение да реализирам подобна бизнес идея. Нямам нито ресурса, нито пък желанието да се захвана. Темата я пуснах от любопитство, да видя дали вече се работи по въпроса, пък и да дам някои свои идеи на този, който евентуално ще се заеме. Тук има хора със сериозен бизнес. Тези, които печетат визитки, флаери и т.н., спокойно могат да помислят за самозалепящи се стикери. И аз им пожелавам успех. :)

Темата има за цел да се намери решение за естетизирането на един грозен продукт.

Пичове, не четете, ама бързате да покажете единствения си талант - сарказма. Още в първия си пост съм казала ясно, като за дебили, че искам готов продукт, който да закупя, а не да ме ''светнете'' как да реализирам това ''бизнес опортюнити''. При положение, че в този форум има предприемачи с реален бизнес, а не само кодещи наемници, тук беше мястото да пусна темата. Очаквах, че хората с бизнес ще се включат в темата, но ще се радвам и ако тихомълком развият идеята - наистина вярвам, че има хляб в нея.

Колкото до всички, които се отбихте да се направите на важни - нямам лоши чувства. Беше ми приятно да поспорим. :)

giphy.gif


Някой дебили сме по-дебили от другите дебили, затуй..:
1. Питаш ни от къде да си купиш табакера?
2. Искаш да споделим идеи отностно продукт, бизнес възможност?
3. Искаш конкретни потребители на форума да пишат по темата?
4. Пуши ти се?
 
Последно редактирано:
От: От: Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Четем, четем...

Някой дебили сме по-дебили от другите дебили, затуй..:
1. Питаш ни от къде да си купиш табакера?
2. Искаш да споделим идеи отностно продукт, бизнес възможност?
3. Искаш конкретни потребители на форума да пишат по темата?
4. Пуши ти се?

Не четете, не четете... :)
Ей на тва му се вика ''да се заяждаш с ентусиазъм'' - дерзай.

1. Изобщо не съм питала откъде да си купя табакера - знам от къде!
2. Да! Алилуя - тук си схванал идеята. Целта е да дадем достатъчно идеи на този, който ще се заеме с реализацията, пък и да споделим аргументи ''за'' и ''против'' потенциала на това бизнес начинание.
3. Темата не е насочена към конкретни потребители, а към всеки, който има мнение по казуса (не казуса ''лошо ли е да се пуши'', обаче). Ако търсех отговор от конкретни хора, щях да ги питам на ЛС.
4. Винаги. :)
 

Горе