Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Re: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Заложи нещо в заложна къща.. някоя антика може би ?

Това със заложната къща не е ли по-голямо дърво? След тези фирми за отпускане на бързи кредити, това е следващия кофти вариант. ;) Това от приятел е безлихвено и бързо, но ако имат възможност де.
 
От: Re: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Това със заложната къща не е ли по-голямо дърво? След тези фирми за отпускане на бързи кредити, това е следващия кофти вариант. ;) Това от приятел е безлихвено и бързо, но ако имат възможност де.

Така е в неговия случай и ако иска да си "върне" изплати антиката или каквото заложи. А иначе ... аз преди време имах някакво злато, но в грозни пръстени, които вероятно, ако бях претопила и продала, можеше и да съм на далавера, но тогава ми трябваха пари, а златото не, а и време нямах, та заложната къща ми даде тристате кинта без обвързване до живот или някаква лихва. И като питах човека "да не вземете да ме търсите да ми чупите краката, ако не дойда да си ги върна?", той мило отговори"Вие ме обиждате. А и защо ще се занимавам като аз си правя сметката, претопявам ти златото като не дойдеш и всички сме доволни!"- не са ме търсили, парите ми свършиха работа и не трябваше да ги връщам. Въпросът е, че не съм много сигурна, дали приемат антики. И как да го направи, че да "продаде" все едно изгодно такава ... но той ако искаше да ги продава, щеше да се е светнал до сега.
А това с кредитните карти е малко ... кофти. Наистина на пръв поглед изглежда добре, но аз например за едната, така ми се случи, че ме уволниха от работа неочаквано и не можех да си плащам вноските и ... стана сложно, не ми се пише и обяснява. Но за малка сума винаги може да се измисли вариант- сега, това че трябва да си скопи котките малко не трябва да го споменава като причина, за това по-добре това, което аз му предложих със зеленчуците. Едва ли някой ще разследва и проверява как и за какво ги харчи парите :)
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Толкова хинтелигентно написано, а търсиш 200 лева заем и то някак си странно едно... обяснително, кой си защо как...
Вкарал си реплики като по учебник, за да се получи ок и съм сигурен че във един друг, наситено целултен форум сигурно ще ти мине номера:)
Или имаш дарба или се опитваш да пуснеш тънко реклама...
обаче ако имаше дарба, защо са ти 200 лева назаем,
Отдели събота и неделя за дарбата си, и напиши 50 статии?
Долу горе същото време ще загубиш да разучаваш откъде и как да вземш кредит, да обикаляш и да се занимаваш с дебили...
и най-хубавото е че после няма да ти пращат смс-си за да ти напомнят...

А ако ти плащат за тези трол-постове и лапаш по-малко от левче за този пост, направо напускай :)
 
От: Re: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Това със заложната къща не е ли по-голямо дърво? След тези фирми за отпускане на бързи кредити, това е следващия кофти вариант. ;) Това от приятел е безлихвено и бързо, но ако имат възможност де.

Ами незнам как е в другите градове , но във Варна има заложни къщи със 3% месечна лихва. Лихвата е малка , понеже който залага в 60-70% от случайте не си ги вземат и заложната къща си продава стоката на двойна цена.

Така де, ако заложи някоя антика за 300лв. -> могат да се уговорят с човека да му направи примерно 10% лихва за 3 месеца , т.е 30лв. Ако автора е от Варна , мога да му посочна сигурна заложна къща за тази цел с фиксирани лихви.
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Ама той иска за 6 месеца- т.е. трябва да върне 300-те и отгоре още 60 лева накрая на шестия месец, ако иска да си върне антиката. А, ако не му е много ценна и скъпа, няма нужда въобще да плаща лихвите, а само я оставя, взима парите и до там.
Зависи и за какви "антики" говори. Ако са на баба му гоблените не знам ... (въпреки че, гоблените са доста скъпички, но самата заложна къща да не приема)
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Това беше опит за реклама, ама беше заловен на местопрестъплението и сега очаквам малко п-малко да почне да обръща палачинката:mrgreen:
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Чакай, чакай ... сега като чета пак едно мнение по-горе, че би му минал номера, си мисля, как се е надявал очевидно, в този форум на предприемачи (все пак), по подразбиране достатъчно състоятелни, да му предложат алтруистично някакъв си никакъв заем без лихва дори, и после ... бегал!

ха-ха-хитро! Не е за реклама.

колко бързо се уча, м?:p
 
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Това беше опит за реклама, ама беше заловен на местопрестъплението и сега очаквам малко п-малко да почне да обръща палачинката:mrgreen:

Може да залагаме:) Аз казвам, че е агент на ИзиКредит. Там системата е нещо като МЛМ. Районен мериджей и под него няколко агента на свободна практика, които си търсят жертви по кварталите. Не вземат заплати, а % от печалбата, като се издигнат им дават служебен телефон:) А ако са наистина много добри ги назначават на договор със заплата. Предполагам тука имаме работа точно с такъв, най-вероятно на финала щеше да ни тушира с телефона на супер пекания агент или нещо такова:)
 
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Чакай, чакай ... сега като чета пак едно мнение по-горе, че би му минал номера, си мисля, как се е надявал очевидно, в този форум на предприемачи (все пак), по подразбиране достатъчно състоятелни, да му предложат алтруистично някакъв си никакъв заем без лихва дори, и после ... бегал!

ха-ха-хитро! Не е за реклама.

колко бързо се уча, м?:p

Не, тея обикновено търсят партньорство, като от тях е идеята, а от нас парите или продават фейсбук страница в краен случай.
 
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

... а как структурираш изреченията и думите, които употребяваш ... а си студент само- много впечатляващо!

Мерси, просто прекарвам много от времето си по форуми.

Заложи нещо в заложна къща.. някоя антика може би ?

Много от нещата, които струват нещо, са доста сходни с такива, които няма да могат да се продадат и за 5 лева. Трябва да си играя да обучавам горкия човек кое колко струва, защо се цени, как варира цената взависимост от състоянието, изработката и т.н..

Начинът ти за писане ми напомня на някой друг от форума.

Този акаунт ми е първи.

Отдели събота и неделя [...] и напиши 50 статии?

Не съм писал статии или правил блогове досега. Един познат се занимава с подобни неща. Не изкарва добри пари, а все говори за SEO, affiliate и т.н.. Все пак ще прочета за основните идеи и методи във форума. А и преди ми е било сравнително интересно като начин за правене на пари.

Това беше опит за реклама, ама беше заловен на местопрестъплението и сега очаквам малко п-малко да почне да обръща палачинката:mrgreen:

Бих спрял да пиша, ако бях "заловен". Форумът е за интернет маркетинг, може би затова толкова хора подозират скрита реклама... Повтарям - ако взема кредит, няма да казвам от коя фирма съм го взел.

Чакай, чакай ... сега като чета пак едно мнение по-горе, че би му минал номера, си мисля, как се е надявал очевидно, в този форум на предприемачи (все пак), по подразбиране достатъчно състоятелни, да му предложат алтруистично някакъв си никакъв заем без лихва дори, и после ... бегал!

Не съм си помислял да разчитам на алтруизма на хората, това съм го осъзнал отдавна.

Иначе скалъпих положението донякъде - преди малко направих 130 лева от една продажба.

Мерси за всички отговори и за отделеното време! Форумът изглежда интересен и може и да остана.

И се извинявам, че бях пуснал темата в грешен раздел.
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Неее по интелигентните и дипломатичните, като тази госпожица, защото това не е мъж, ако беше сега щеше да ни псува на майка, не да с еобяснява като бгмама пред толкова топлки :)
казват ще поостана правят три поста и аривидерчират запостоянно :)
 
От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Не съм си помислял да разчитам на алтруизма на хората, това съм го осъзнал отдавна.

Иначе скалъпих положението донякъде - преди малко направих 130 лева от една продажба.

Мерси за всички отговори и за отделеното време! Форумът изглежда интересен и може и да остана.

И се извинявам, че бях пуснал темата в грешен раздел.

"Алтруизъм" е хубава дума. Няма лошо, да разчиташ на него, ако смяташ хората за ... добри и благородни.

А, 130 лева са си добра сума... за няколко часа, ако си ги спечелил от тази "продажба", вероятно на ценна антика?
Ще ти стигнат да си върнеш 50 лева заем и да скопиш котките, както и за цигари и ром до пенсията.
Успех!

Много ми харесва, когато все някога, макар и късно Истината се разбира :) дори да не си я признаеш.
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Неее по интелигентните и дипломатичните, като тази госпожица, защото това не е мъж, ако беше сега щеше да ни псува на майка, не да с еобяснява като бгмама пред толкова топлки :)
казват ще поостана правят три поста и аривидерчират запостоянно :)

Съвсем възможно е да аривидерча, но може и да остана. И аз не знам. И не съм нито госпожица, нито госпожа. :)
 
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Съвсем възможно е да аривидерча, но може и да остана. И аз не знам. И не съм нито госпожица, нито госпожа. :)

Искаш ли да се обзаложим? че имам едни 100 кебапчета от лилито и ще се вмиришат вече... :lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Искаш ли да се обзаложим? че имам едни 100 кебапчета от лилито и ще се вмиришат вече... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ааа, още ли не си успял да шитнеш тези кебапчета?


Някой загрижен съсед не се ли е обадил на ХЕИ-то, че имаш оръжие за масово поразяване у вас.
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Тоя агент под прикритие не се вясна повече обаче...
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Тоя агент под прикритие не се вясна повече обаче...


На мен ми е малко съвестно ... дано е намерил начин и да се е справил, но и да се похвали, ако не се е обидил нещо :|
 
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

На мен ми е малко съвестно ... дано е намерил начин и да се е справил, но и да се похвали, ако не се е обидил нещо :|

С какво да се справи, като просто ви изигра една сценка, какви сте ми наивни :)
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Каква е била целта на тази сценка? Ще кандидатства в НАТФИЗ или просто от скука?
 

Горе