Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Странникът

Well-Known Member
30 ужилени от сайт за групово пазаруване. Лукарски разпореди КЗП да следи засилено интернет търговията по празниците.


Ужилени от сайта за групово пазаруване grouponi.bg са залели с жалби Комисията за защита на потребителите. Близо 30 сигнала разглежда комисията само през последния месец. Хората твърдят, че са платили стоката през сайта, но тя не е била доставена.

Източник: blitz.bg/news/article/307595
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Как мислите, тоя измамник дали е някой от нашите, от форума?
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Не знам,ама сега и Групон ще разберат,че той реално им е ползвал името с този домейн.
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

После защо Пик и Блиц били най-четени :D
всички предприемачи писали до сега в тази тема, четат Блиц редовно :mad:
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

После защо Пик и Блиц били най-четени :D
всички предприемачи писали до сега в тази тема, четат Блиц редовно :mad:

А, че то се знае, че е така. Как мислиш се поддържат "новинарските сайтове", които всички имат? Наемат един копирайтър да преразказва статиите от блиц на безценица, а всичко друго се копира и пейства дословно в техните сайтове и се бичи трафика от фейса.
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Не съм те питал какви сайтове имаш :) а защо облъчваш цялата аудитория на Предприемач с Блиц?
тази новина съм я прочел преди много часове от далеч по заслужаваща моето посещение медия
 
От: От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Не съм те питал какви сайтове имаш :) а защо облъчваш цялата аудитория на Предприемач с Блиц?
тази новина съм я прочел преди много часове от далеч по заслужаваща моето посещение медия

Мислиш, че Блиц е мой сайт? :)
 
От: От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Мислиш, че Блиц е мой сайт? :)

Не, блиц е на пеевски :)

Питам следното:
1 - защо си мислиш, че ще посетя блиц
2- аз вече съм прочел новината преди няколко часа от медия заслужаваща моето посещение (блиц не е сред тях)

ти каза, че имаш новинарски сайт (аз не съм те питал), но ти го каза като оправдание защо четеш Блиц
 
От: От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Не, блиц е на пеевски :)

Питам следното:
1 - защо си мислиш, че ще посетя блиц
2- аз вече съм прочел новината преди няколко часа от медия заслужаваща моето посещение (блиц не е сред тях)

ти каза, че имаш новинарски сайт (аз не съм те питал), но ти го каза като оправдание защо четеш Блиц

Брей.... нещо много мислиш. Ще те посъветвам да изпуснеш парата, за да не ти я изпусне някой друг! ;)
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Значи съм бил прав. И мерси за съвета!... въпреки че няма да го приема насериозно. :wink:
 
От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Готин домейн са си купили.... :D
 
Re: От: Отново измамени от сайт за групово пазаруване

Готин домейн са си купили.... :D

Идеален е да им плеснат една глоба, ей така за удоволствие. :)

Но хора като тези докарат на търговията в Бг лош имидж. И това грам не е ОК, и то никак. Дано си получат заслуженото. Но след толкова глоби, колкото прочетох, реално не мисля, че ще успят да си стъпят на краката, за да продължат да го правят. ;) И дано е така. Иначе сигурно е потребител тук. И ако е така, може и неговата гледна точка да чуем. Ще ми е интересно да разбера какво се е "объркало". :)
 

Горе