Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Ние явно избираме 3-тия вариант:

То третия вариант е като първия. Няма разлика. Не можеш да затвориш всичко и всички. Дори и на магазина само да ходят по веднъж седмично, вски ще се заразят рано или късно.
 
В Китай освен, че е нормално да ядеш сурови гадости, там е нормално да си плюят по земята в заведенията, хранят се като свине, при тях няма първо, второ, трето, всичко на масата и плюскаш какво ти дойде на кеф, храчиш мляскаш и пърдиш, а също обичат да разговарят и на висок глас по телефоните и им е през оная работа, детето като му се досере, нмяма градинка пляска един вестник насред улицата и то сере там (Така са ми разправяли, не знам до колко е вярно), в смисъл култура нулева като А. Вулева хаха, така, че нищо чудно да пламне още някой район, а най-вероятно нищо не са овладели според мен.
 
То третия вариант е като първия. Няма разлика. Не можеш да затвориш всичко и всички. Дори и на магазина само да ходят по веднъж седмично, вски ще се заразят рано или късно.

За балканския манталитет у нас 1ви вариант реално не е възможен, при нас 3ти вариант = 1ви.
 
Браво, не сте първите. :D Само дето тия двамцата изгореха.

CHATTANOOGA, Tenn. (WTVO) — Two brothers in Tennessee are going viral online and taking heat after stocking up on hand-sanitizers to make a profit.

The New York Times reports that after the first coronavirus death was announced in the U.S., Noah and Matt Colvin went on a road trip to clean out shelves at local stores.

Over the next three days, the two traveled over 1,300 miles and filled their truck up with thousands of bottles of the desired hygiene products.

Once they returned home, they posted around 300 bottles that sold immediately, ranging from $8 to $70 a piece. Amazon removed their thousands of listings the next day. To them “it was crazy money,” but once the story went viral online, many others pointed out it was cruel price-gouging from a pandemic.


Hunter Hoagland

@HunterHoagland

https://twitter.com/HunterHoagland/status/1238869687209021441

Matt Colvin in Hixson, TN bought 18,000 bottles of sanitizer before the shortage surrounding COVID-19.

He admits to cleaning out stores in multiple states— intending to sell for profit on Amazon.

Amazon took down his listings— he says he is considering donating. @WRCB

Embedded video


16.2K

6:48 PM - Mar 14, 2020
Twitter Ads info and privacy

8,411 people are talking about this



After harsh pushback, it seems the brothers had a change of heart. Colvin tells the NYT that he is currently looking for ways to donate the products.
 
Само да кажа, че тези резултати от посочения скрийншот са ни стрували 1,47 €
Тва е страхотно, ама какво ви пречат темата и филмарите?
П.С., не се заяждам, искрено ви пожелавам да направите много пари от това, защото тая безумна паника, която засега е пълна глупост според мен, трябва да се плаща.
 
Браво, не сте първите. :D Само дето тия двамцата изгореха.
И от "страх", че можем да изгорим нищо да не правим ли?
Евала, ПРЕДПРИЕМА4И... @Blinky ще купя домейн стил klukarnik.com / filmari.com / filmar4etata.com / filamri-predpriemachi.com и ще му сложа един redirect към predpriemach.com
Нека хората си го ползват. :) Ще сътрудничиш ли да го добаваим и да може да се ползва паралелно като алтернативен линк на predpriemach?
 
Ей филмар4ета, докато вие тук нищите клюките, ние с @admin -a на форума действаме.

Днес пуснахме една чисто нова страница с реклама във фб за 10 евро и гледайте кво става.

Не може само да ревем всички по форумите, някои трябва и да работим...

От утре почваме и с маски, а и с комплекти - гел(ове) + маск(и).

Вие си ревете по форума.

Лека!

Виж файлът 18907
Браво. При това на доста сериозна цена, но бих предпочел да използвам Ракия :D
пс: Но бих купил няколко маски.
 
И от "страх", че можем да изгорим нищо да не правим ли?
Евала, ПРЕДПРИЕМАЧИ... @Blinky ще купя домейн стил klukarnik.com / filmari.com / filmar4etata.com / filamri-predpriemachi.com и ще му сложа един redirect към predpriemach.com
Нека хората си го ползват. :) Ще сътрудничиш ли да го добаваим и да може да се ползва паралелно като алтернативен линк на predpriemach?

Намигвам ти да не са хвалиш по форумите, като типичния селянин продал нивата и си купил джиБ, ма знам че ти си над тия неща, предприемачо.
 
И от "страх", че можем да изгорим нищо да не правим ли?
Евала, ПРЕДПРИЕМА4И... @Blinky ще купя домейн стил klukarnik.com / filmari.com / filmar4etata.com / filamri-predpriemachi.com и ще му сложа един redirect към predpriemach.com
Нека хората си го ползват. :) Ще сътрудничиш ли да го добаваим и да може да се ползва паралелно като алтернативен линк на predpriemach?
Ама човек, това се говори по 99% от сайтовете. Не знам кое точно те учудва? :) Работя с новинарски сайт, който има прилежаща радио верига и щом там дори и спорта започва с този вирус, какво остава за другите ниши като, в които са повечето тук. От дропшипинг до адсенс и трафик от тази щуротия.
 
Намигвам ти да не са хвалиш по форумите, като типичния селянин продал нивата и си купил джиБ, ма знам че ти си над тия неща, предприемачо.
Ми писна ми да ви чета конспирациите, честно...
То търпи се, търпи се, ама в крайна сметка как се казва тоя форум ще ми припомниш ли? И да ми припомниш кога съм се "хвалил" с някое мое "бизнес" начинание, щото не си спомням да съм го правил... :D :D :D
В http://puls.bg/ ли сме или?

Това сигурно ще се нареди в топ 10 най-коментирани теми за цялата история на тоя форум от 2007 насам... @Blinky
А що вируси и кризи минаха оттогава, защо точно тази най-много ви уплаши всичките не знам
 
Последно редактирано:
Ми писна ми да ви чета простотиите, честно...
То търпи се, търпи се, ама в крайна сметка как се казва тоя форум ще ми припомниш ли? И да ми припомниш кога съм се "хвалил" с някое мое "бизнес" начинание, щото никога не съм го правил :D :D :D
В http://puls.bg/ ли сме или?

Кво общо има едното с другото?
Казах само да внимаваш с хваленето, да не ти се обърне кривата (нали е модерно сега да говорим в криви)
 
Ми писна ми да ви чета простотиите, честно...
То търпи се, търпи се, ама в крайна сметка как се казва тоя форум ще ми припомниш ли? И да ми припомниш кога съм се "хвалил" с някое мое "бизнес" начинание, щото никога не съм го правил :D :D :D
В http://puls.bg/ ли сме или?

Това сигурно ще се нареди в топ 10 най-коментирани теми за цялата история на тоя форум от 2007 насам... @Blinky
А що вируси и кризи минаха оттогава, защо точно тази най-много ви уплаши всичките не знам
Ти къде точно мислиш, че няма да четеш за това. Има и други секции тук. Виж примерно тази за SEO инициативата.

Усещам, че си от тия, които днес са ходили да целуват иконата в неделната служба. :)

Не ме разбирай погрешно, не съм от повечето депресари, но което си е реалност и ни заобикаля, по добре да се адаптира човек, отколкото да му "писва". Това ще ти е в следващите няколко месеца, в случай, че имаш някакви съмнения. :)
 
Ти къде точно мислиш, че няма да четеш за това. Има и други секции тук. Виж примерно тази за SEO инициативата.

Усещам, че си от тия, които днес са ходили да целуват иконата в неделната служба. :)

Не ме разбирай погрешно, не съм от повечето депресари, но което си е реалност и ни заобикаля, по добре да се адаптира човек, отколкото да му "писва". Това ще ти е в следващите няколко месеца, в случай, че имаш някакви съмнения. :)
Днес ходих да разхождам кучето и да се любувам на хубавото време в града, както и на това как двама ченгизи с кола обикалят парка с включен запис на мегафона на колата:

"Драги съграждани, уведомяваме Ви, че нарушавате противоепидемичните мерки, като се разхождате из парка. Прибирайте се вкъщи"

Не е точен цитат, но контекстът точно това значеше. Кажи ми това нормално ли е? Аз не съм на толкова години, ама някой да каже по време на соца така ли е било?
 
Кво общо има едното с другото?
Казах само да внимаваш с хваленето, да не ти се обърне кривата (нали е модерно сега да говорим в криви)
Прав си. :) Просто идеята ми беше малко да променим насоката на темата. :)
Нека някой друг сподели какво прави като "бизнес" начинание по време на кризата, щото за мен това е идеята на тоя форум.

@$INeed$ Факт, положението е такова, ама нека да се опитаме да сме тематични по името на форума. :))
 
Абе като ти е писнало, чий го дириш в темата за коронавируса. Хората си обсъждат тука.

Продал дезинфектанти за 200 лева и се помислил за голям бизнесмен... Ганьовски истории...

Ако си мислиш че другите не правим пачки, докато върви вируса се лъжеш. Просто не се хвалим наляво надясно. Аз лично съм доста напред от това, действам да изляза и още напред. Тези дни трябва да приключим още едни преговори с голям клиент. И то на за спекула, а за реална дейност която ще продължи дълго и след епидемията.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе