Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Абе като ти е писнало, чий го дириш в темата за коронавируса. Хората си обсъждат тука.

Продал дезинфектанти за 200 лева и се помислил за голям бизнесмен... Ганьовски истории...

Ако си мислиш че другите не правим пачки, докато върви вируса се лъжеш. Просто не се хвалим наляво надясно. Аз лично съм доста напред от това, действам да изляза и още напред. Тези дни трябва да приключим още едни преговори с голям клиент. И то на за спекула, а за реална дейност която ще продължи дълго и след епидемията.
Евала! :) Ей това бих искал да чета в този форум с това име. "Хваленето", както го наричаш, имаше определена цел, която виждам, че сработва - да сменим поне за малко фокуса на темата и да покажем, че дори по време на криза или както там го наричате, икономиката трябва да върви и че има реални примери за това. :) Повече успехи желая и още повече клиенти. :)

Само не знам защо всички "крият" златната гъска ще кажеш някой ще ни/ви я открадне.
Това ми е било винаги странно. В разни чужди уж предприемачески форуми хората си обсъждат свободно дейностите, знаейки, че светът е достатъчно голям за всички. Само тук във форум за предприемачи не знам поради каква причина крием всичко. :)
 
Последно редактирано:
Ние приключваме с почасовия билинг за live streaming и още няколко подобрения, а наплива през последната една седмица за тая услуга е доста сериозен. Намаляваме си и цените с малко, въпреки че при всички конкуренти са по-високи така или иначе. След сряда се надявам на много интересно развитие.
 
Жон галт го е отнесъл некъв вирус, много изпростя напоследък...
Продаде 2 гела и откачи :(

Блинки провери да не са му хакнали акаунта.
Като си прав, си прав, хахахахахаха.
 
Ние приключваме с почасовия билинг за live streaming и още няколко подобрения, а наплива през последната една седмица за тая услуга е доста сериозен. Намаляваме си и цените с малко, въпреки че при всички конкуренти са по-високи така или иначе. След сряда се надявам на много интересно развитие.
Евала!
Сега има много хляб в това да се предоставят стрийминг услуги. Хората са готови да си плащат даже да гледат театър онлайн и се чудя как никой все още не се е свързал с театрите и не е направил услуга в която да се плаща някаква по-ниска сума от стандартната цена на билет, но да не е безпалтно, както го правят сега театрите във фб pro bono. :)
 
Евала!
Сега има много хляб в това да се предоставят стрийминг услуги. Хората са готови да си плащат даже да гледат театър онлайн и се чудя как никой все още не се е свързал с театрите и не е направил услуга в която да се плаща някаква по-ниска сума, но да не е безпалтно както го правят сега театрите във фб. :)
Най-голям интерес при нас има за услуги тип webinar, както и от платформи за онлайн преподаване - Ако съдя по комуникацията ни през последната седмица, във всички държави има стартъпи, които бачкат по създаване на стрйиминг услуги за ученици и учители, наплива е огромен. Църквите, особено в щатите, също минават проповедите си изцяло онлайн. Ние и преди имахме такива клиенти, но сега всяка църква иска да излъчва онлайн. В Европа, съответно, това е много по-слабо застъпено, но вече има запитвания от Германия за една църка. За съжаление имаме и минус от факта, че са отменени почти всякакви спортни събития, а те са сериочен приход. Надявам се да го компенсираме, но гледайки как се движи стрийминг трафика от началото на тази щуротия, предвиждам доста успешна година. Само да успеем да разработваме достаъчно бързо.
 
Най-голям интерес при нас има за услуги тип webinar, както и от платформи за онлайн преподаване - Ако съдя по комуникацията ни през последната седмица, във всички държави има стартъпи, които бачкат по създаване на стрйиминг услуги за ученици и учители, наплива е огромен. Църквите, особено в щатите, също минават проповедите си изцяло онлайн. Ние и преди имахме такива клиенти, но сега всяка църква иска да излъчва онлайн. В Европа, съответно, това е много по-слабо застъпено, но вече има запитвания от Германия за една църка. За съжаление имаме и минус от факта, че са отменени почти всякакви спортни събития, а те са сериочен приход. Надявам се да го компенсираме, но гледайки как се движи стрийминг трафика от началото на тази щуротия, предвиждам доста успешна година. Само да успеем да разработваме достаъчно бързо.
Чудно! :) Хубаво е да се дават примери за това, че не всичко е паника и смърт, а в крайна сметка икономиката и ПРЕДПРИЕМАЧИТЕ намират път да се движат през цялата помия, която се излива в момента.

Защото наистина медийният спам с този вирус е невиждан до момента и според мен допринася супер много за масовата истерия, която позволява такива безумни начинания като моя опит да видя какво ще стане, ако пусна ей така гелове, маски и простотии.

Screenshot 2020-03-22 at 18.16.49.png

До последно си казвах, че не искам да се разсейвам от основните ми задачи, но накрая с тая паника и истерия си викам айде де... няма само да стоя и да гледам, ми по ганьовски, както каза @kamentk, да не остана и аз по-назад от далаверЪтЪ...че нали ганьовци сме все по нея и цял живот чакаме ГОЛЯМАТА далаверЪ дето ще ни пенсионира и ще си гледаме кефа, ама така и не я дочакваме май... хаха :)
 
@John Galt гледам цените ви растат по-бърже от заразените с вирусо :D
 
@John Galt гледам цените ви растат по-бърже от заразените с вирусо :D
А аз скоро очаквам ускорена инфлация и без да искаме цените на всичко останало изведнъж ще тръгнат нагоре и тия пари дето ги изкарваме сега ще станат за една тоалетна хартия... и тематично какво ми пратиха във фб:

1584894644356.png
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
Намигвам ти да не са хвалиш по форумите, като типичния селянин продал нивата и си купил джиБ, ма знам че ти си над тия неща, предприемачо.
Това момче му има нещо и го тресат доста, я комплекси, я пубертет плюс тежка синтетика. :D Аз мислех, че просто си троли, ама постовете от ден на ден опровергават това.
Подозирам, че има някакви компромати за Блинки, понеже почти всеки пост му започва с квалификации (неграмотни), пък през времето доста хора са изхвърчали заради това, а тоя покемон е даже без забележка. :hankey:
 
ясно
 
Последно редактирано:
Следи темата и за кого става въпрос. Ако имах предвид теб, щях да напиша "ти". ;)

Иначе мнения слушам и ще лайкна, ако играта е "лайкни и те оценявам 1-100%".
 
Аз не знам на какво ще мастурбирате, когато тая безумна истерия приключи. То бива опиянение, ама вашето е пълно зомбиране. Сноудън и Асанж го казаха - елементарни човешки права се отнемат, със създаване на илюзия за огромна заплаха. Олеле майко, чумата иде. Ислямистите и Осама взривиха кулите близнаци, затова ще ви слушаме и следим чрез телефоните... Има смъртоносен вирус, затова ще ви направим крепостни селяни, без право на свободно придвижване.

И това, че виждам колко сте смешни, не значи, че нарушавам разпоредбите, колкото и дебилни да са те. Вие засядате да броите умрелите още преди да сте си измили очите и зъбите. Аз през това време чистя, дезинфектирам и проветрявам. За цяла седмица съм излязла веднъж до магазина.
 
Ясно, нп, по-принцип всички ма кефите, даже смятам като се върна w BG да намеря @Svetliooo и да го прегърна и нацелувам :D
 
Аз не знам на какво ще мастурбирате, когато тая безумна истерия приключи. То бива опиянение, ама вашето е пълно зомбиране. Сноудън и Асанж го казаха - елементарни човешки права се отнемат, със създаване на илюзия за огромна заплаха. Олеле майко, чумата иде. Ислямистите и Осама взривиха кулите близнаци, затова ще ви слушаме и следим чрез телефоните... Има смъртоносен вирус, затова ще ви направим крепостни селяни, без право на свободно придвижване.

И това, че виждам колко сте смешни, не значи, че нарушавам разпоредбите, колкото и дебилни да са те. Вие засядате да броите умрелите още преди да сте си измили очите и зъбите. Аз през това време чистя, дезинфектирам и проветрявам. За цяла седмица съм излязла веднъж до магазина.
Т.е. ти плюеш хората, а самата си се покрила като мишка. Евала, типична българка си, браво!
 
а самата си се покрила като мишка
Мне. Нищо по-различно от обичайното. Продължавам да контактувам с хората, с които съм контактувала и преди. Просто безцелното шляене не ми е присъщо. Съобщавам го, само защото се опитвате да внушавате на аудиторията, че заради мен цялото население на планетата ще измре.

Плюеш е грозен израз. Просто не съм съгласна с масовата психоза, заради която след няколко (2 -3) месеца много хора по света ще бъдат на ръба на оцеляването. Държава като България, с и без това куца икономика, пък съвсем не може да си позволи подобен разкош.
 
Това момче му има нещо и го тресат доста, я комплекси, я пубертет плюс тежка синтетика. :D Аз мислех, че просто си троли, ама постовете от ден на ден опровергават това.
Подозирам, че има някакви компромати за Блинки, понеже почти всеки пост му започва с квалификации (неграмотни), пък през времето доста хора са изхвърчали заради това, а тоя покемон е даже без забележка. :hankey:
И не забравяй да споменеш колко ме е яд, че не ми продаде биткойните си, че без това тирадата ти си губи чара :love:
 
90908185_10218728504261354_658183401441853440_n.jpg
 
Мне. Нищо по-различно от обичайното. Продължавам да контактувам с хората, с които съм контактувала и преди. Просто безцелното шляене не ми е присъщо. Съобщавам го, само защото се опитвате да внушавате на аудиторията, че заради мен цялото население на планетата ще измре.

Плюеш е грозен израз. Просто не съм съгласна с масовата психоза, заради която след няколко (2 -3) месеца много хора по света ще бъдат на ръба на оцеляването. Държава като България, с и без това куца икономика, пък съвсем не може да си позволи подобен разкош.
Нанди срещу света...Ехааа, вездесъщата тя. Непоклатима, непоколебима и устойчива. Кой като теб! Моля се да не се удвояват новите случаи тук. Иначе ако те заболи нещо, няма кой да ти обърне внимание. Осъзнай това!!!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе