Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
защото в твоя поглед ти си права , а другите са зомбита дето гледаме какво ще ни каже щаба.
Ми не е така. Правотата ми се състои единствено в основанието да се съмнявам на официалната версия. Толкова недостоверни ми се струват фактите, че няма как да не се съмнявам и да бъда максимално твърда в съмнението си. Ако се вгледаш по-сериозно в постовете ми, ще видиш, че предимно задавам въпроси. Вие сте тези, които сте сигурни, че официалните данни са единствената и чистата истина. Цитирате ги, без дори да се съмнявате в тяхната 100%-ова достоверност. А трябва! Няма нищо лошо в малко здравословна мнителност, Бърни. Ти лично изгледа ли поне едно от клипчетата, които пуснахме хората от другия лагер?
 
Мойта работа е да провокирам негативни емоции/реакции във възможно най-голям брой участници в дискусията.

#злематряла
Конкурираш се със щаба или работите комбина? :)
 
Нема се плашите!
Всички ше умрем и есенциите ни ще се извисят и върнат в кораба-майка в очакване на следващото прераждане.

#scientology
 
Само във Варна ли свърши карантина та? Пълно с народ навсякъде, трафика както преди. Ко стана тука бе!?
 
Само във Варна ли свърши карантина та? Пълно с народ навсякъде, трафика както преди. Ко стана тука бе!?
Просто народът закономерно (и многократно документирано) влезе във фаза "АДАПТАЦИЯ".
Демек шокът попремина, фазата на ОТРИЧАНЕ също, и като цяло вече не ги е*е както в началото...

... Сега остава управниците да пробват да наложат силово тъпотиите (мерките) де измислиха, а населението ще се възпротиви (понеже им писна на ****-те), разбунтува... и най-накрая ще свалим Бати Бойко и останалата измет около него.

ПП: хубавото време помага - дигат се серотонина, ендорфина, оптимизъма и т.н.
 
Последно редактирано:
Няма да стане така. Очаквам генерала да им се накара довечера и всички да се стреснат.


Просто народът закономерно (и многократно документирано) влезе във фаза "АДАПТАЦИЯ".
Демек шокът попремина, фазата на ОТРИЧАНЕ също, и като цяло вече не ги е*е както в началото...

... Сега остава управниците да пробват да наложат силово тъпотиите (мерките) де измислиха, а населението ще се възпротиви (понеже им писна на ****-те), разбунтува... и най-накрая ще свалим Бати Бойко и останалата измет около него.

ПП: хубавото време помага - дигат се серотонина, ендорфина, оптимизъма и т.н.
 
Бомбастично заглавие, но какво пише в текста:

За нужда от вентилация съобщава руската агенция РИА Новости, а не BBC и Sky News, както твърди подзаглавието.
Fake news?!
 
Само във Варна ли свърши карантина та? Пълно с народ навсякъде, трафика както преди. Ко стана тука бе!?
То и Бърни щеше да е навънка, ако живееше във Варна. В Люлин просто нищо не те стимулира да излезеш навън. По-добре да седиш при техниката в хола и да ѝ се любуваш.

qJeTEz91DfRKpLR0ORaPPP1OiySYA3fYKOFCmc-5DGlv953nX8uytGdVAX-ObOQMcolK3Oo1Qxii519aE4ilAxTvEm92HDckIbbWbBBrquqJ1uPbi4DFNeL_WWWN1qYucp1swo_xoxtJW01-VeWB6M1L18XGP1mnZuE
 
Едва ли.Просто има доста безработни вече, които нямат какво да правят и се шляят по улиците.

Междодругото днес още една жена се самоубила, от страх да не я хване вируса.

Икономиката потегля нагоре!!! Парата пак ще потече.... :D
 
Междодругото днес още една жена се самоубила, от страх да не я хване вируса.

Къде го четеш това? Ако е вярно, толкова е странно, че аз бих го класифицирал в графа “естесвен подбор”. Това е като да си продадеш колата, за да изкараш пари за бензин....
 
Чух го по радиото в колата, не знам подробности. Нищо странно няма, на много хора не им издържат нервите. СЗО казват до 20 мин облъчване на ден е здравословно, при нас е денонощно.

Къде го четеш това? Ако е вярно, толкова е странно, че аз бих го класифицирал в графа “естесвен подбор”. Това е като да си продадеш колата, за да изкараш пари за бензин....
 
Те хората се редят още и пред easypay да си платят сметките, щото няма кой да се научи как се плаща през онлайн банкирането с 1 клик. Това са хора дето просто нямат никакво желание да се научат нещо, дори да им улесни живота.
Избрах този пост случайно между още 20-30 с обяснението как всичко може да се движи онлайн и какви са нубове всички, които още на са си направили блог, канал в тубата итн. Толкова малко малко му трябва на простия народ да си живее като в приказка.

Послушах аз тоз виден капацитет и снощи си насАдих картофи във фермата у фацебукО. Днес станаха, ама някой ще ме светне ли как да ги опържа?

@nandibandi започвам да се притеснявам. В толкова постове ме споменаваш като страшилище, че да не ми почукат на вратата.
 
Австрия започна да отпуща полека юздите с опция ако нещата почнат пак да се оакват да ги върнат, но като цяло такива са им наблюденията:
"The restrictions aimed at limiting contact between people managed to reduce the increase in new infections to less than 5% per day."
 
Избрах този пост случайно между още 20-30 с обяснението как всичко може да се движи онлайн и какви са нубове всички, които още на са си направили блог, канал в тубата итн. Толкова малко малко му трябва на простия народ да си живее като в приказка.

Послушах аз тоз виден капацитет и снощи си насАдих картофи във фермата у фацебукО. Днес станаха, ама някой ще ме светне ли как да ги опържа?

@nandibandi започвам да се притеснявам. В толкова постове ме споменаваш като страшилище, че да не ми почукат на вратата.
Слагаш мишката в микровълновата и пускаш за 5 минути. Да ти е сладко!
 
То и Бърни щеше да е навънка, ако живееше във Варна. В Люлин просто нищо не те стимулира да излезеш навън. По-добре да седиш при техниката в хола и да ѝ се любуваш.

qJeTEz91DfRKpLR0ORaPPP1OiySYA3fYKOFCmc-5DGlv953nX8uytGdVAX-ObOQMcolK3Oo1Qxii519aE4ilAxTvEm92HDckIbbWbBBrquqJ1uPbi4DFNeL_WWWN1qYucp1swo_xoxtJW01-VeWB6M1L18XGP1mnZuE
Прекопа ли градината ? Грижи се за нея, че без други умения - ще ядеш, каквото си отгледаш. Дано имаш и някакви животни, че и месце да хапваш от време на време.
 
Микровелето е като 5G опасна работа. Ти кажи какво да вечерям деба
 
@nandibandi започвам да се притеснявам. В толкова постове ме споменаваш като страшилище, че да не ми почукат на вратата.
Спокойно, мерките са фиктивни. Виж ако си нарушител на същите - не мога да гарантирам твоята безопасност.
п.с. Уточнявам, че според негово величество доц. Мангъров "Торбалан" е синоним на грипа, дето плаши раята. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе