От какъв сайт ще мога да искарам средна сума около 200-300лв

fashion

New Member
От какъв сайт ще мога да искарам средна сума около 200-300 лева ??

Смисъл като стил. : футбол,готварство,сайт за смс поздрави ....

такива стилове :)

ПОмогнете ми много се колебая ?
 
Добре дошъл ;)

Аз не мога да се сетя за ниша, в която да няма пари. Всичко зависи МНОГО от това как направиш нещата около сайта и самия него.

Успех!
 
В смисъл ... Има някой категорий доста изчерапни в бг...Тоест сайтовете за футбол приливат....аз искам някаква която да не е много известна....

Например ако направя сайт за рендери на фотошопа ???

За сега няма такъв във бг..
 
Според мен нишата няма огромно значение, по важно е бизнес модела ти да работи добре в България. Аз лично смятам че сферата на услугите е много по доходоносна от тази на е-бизнес с продажба на продукти (най-вече заради липсата на добра финансова и транспортна инфраструктура в страната).
 
...Тоест сайтове за онлайн пазаруване са обречени....???
Аз затова не смятам да си правя такъв сайт...Искам сайт който да прави голям интерес....На мен ми предложиха в 1 форум да направя сайт и форум за рецепти....Защото нито остаряват нито нищо...Смисъл аддваш и си остават в ДБ...А пък другите информационни сайтове примерно излиза новина за днес ти я добавяш и утре вече е стара....това искам да кажа :)
 
Ако не смяташ да добавяш контент ежедневно няма да имаш голям успех ;)
 
Ами не....Аз и сега имам сайт....само че за футбол..на ден прави по 200-300 уникални....и си добавям редовно новини....

А тоя сайт със рецештите мога доста бързо да го дигна......До колкото се отнася до информация ...но дали ще има посещения ??Това се питам....или е по добре да направя сайт за рендери ??
 
Приятел,
както ти казах това дали ще има посещения НЕ зависи на 100% от тематиката на сайта, а от това как го рекламираш.
 
напълно съм съгласен - рекламата е от огромно значение от според мен рекламата ти докарва потребители, идеята е потребители да стоят в сайта и съдържанието е от огромно значение. Услугите по принцип се отличават с това - богато съдъжание, докато сайтове за продукти не толкова.

Аз не бих почнал сайта за търговия онлайн поради простата причина че България все още няма голямата култура да пазарува онлайн поради измами, липса на опции за плащане и неефективна поща, но пък услугите с плащания от смс, реклама или по фактури с даден брой фирми според мен ще се развива много добре - не напразно гледам сега много се развиват сайтове за доставка на храна, което е точно една транзиция на офлайн услуга в онлайн вид.
 
Подкрепям Autohop. Много се харчат плащанията със СМС в момента, защото 95% от потребителите на интернет притежават ГСМ апарати, а сумите им се струват символични. Имай в предвид, факта, че комисионните за операторите са ОГРОМНИ!
 
Ако съдя по аватара ти трябва да си направиш сайт за мода :lol: :lol: А защо не? :roll:
 
да.. защо пък не..според мен не е лоша идея - нещо като къде какво може да се намери (тенденции в модата, намаления в магазини и т.н) и може да се прави пари от договори с магазини за по предни позиции в твоят сайт.
 
Здравей и добре дошъл. Мисля че сайт за всичко би пробил до тази сума, въпрос на маркетинг и труд. Но ако е за бг пазара, ще е малко кофти да стигнеш тези пари за първите 2-3 месеца. Но след време в преспектива ще ги удари - с повече хъс. :)

Успехи и весело прекарване във форума. :) :wink:
 
кажете къкъв точно е проблема на българските пощи?
и начините за плащане са достатъчно, единствения проблем на интернет търговията у нас са хората който се захващат без да разбират от стоките който търгуват и после лъжат клиентите си.

освен това има и друг проблем, хората трябва да разберат, че от интернет могат да си купят нещо по-евтино, но трябва да знаят точно какво да очакват от него.

а и хората който се занимават с това трябва да занят, че 80% от трафика е от хора като тях който продават същата стока и искат да си сравнят цените :) общо взето е трудна работа. 200-300 може да не успееш да ги изкараш дори 6месеца, но след при късмет може да изкараш 3000лв.

ако се захващате с интернет търговия най-важното условие е да познавате много добро стоките и услугите, както и сроковете за който може да изпълните дадената поръчка, не че няма да върви, ще върви ама с ядове.
 
От: От какъв сайт ще мога да искарам средна сума около 200-300лв

напълно съм съгласен - рекламата е от огромно значение от според мен рекламата ти докарва потребители, идеята е потребители да стоят в сайта и съдържанието е от огромно значение. Услугите по принцип се отличават с това - богато съдъжание, докато сайтове за продукти не толкова.

Аз не бих почнал сайта за търговия онлайн поради простата причина че България все още няма голямата култура да пазарува онлайн поради измами, липса на опции за плащане и неефективна поща, но пък услугите с плащания от смс, реклама или по фактури с даден брой фирми според мен ще се развива много добре - не напразно гледам сега много се развиват сайтове за доставка на храна, което е точно една транзиция на офлайн услуга в онлайн вид.

Съгласна съм с Аутохоп, затова и сайтовете които предлагаме в БГ са по дефолт с плащане с наложен платеж.
 
От: От какъв сайт ще мога да искарам средна сума около 200-300лв

Хехе, не знам какво поддържаме вече и какво не, трябва да ми спрат нета :shock:
Със сигурност ще го продължа в даден момент де ;-)
 
ами всяко начало е трудно :) Повечко нови проекти на куп ? Така трябва да е при всички ако искат сериозно да изкарват кинти онлайн :)

пп и все пак може да хвърлиш едно око на общата ни тема За и Против nofollow добавил съм някои нови неща :)
 
От: Re: От какъв сайт ще мога да искарам средна сума около 200-300лв

... Така трябва да е при всички ако искат сериозно да изкарват кинти онлайн :) ...

Къде са тези хора ? В този форум не ги открих ... Никой няма да си признае че онлайн е спечелил пари за мерцедес, ама и всеки го е срам да си признае че месеци се е блъскал за $20 ... Не вярвам че някой който печели сериозни пари вместо да си пие бирата ще седне да пише тука ...
 

Горе