От къде пазарувате скини дънки, които, да ви пасват идеално на тялото?

Това изявление си плаче за отделна тема. Ако бях умряла вчера, нямаше да науча едно от най-важните неща за мъжете. Вече мога да се капична спокойно.

Колкото до мъжете и скини джинс - ужасно е. Особено при индивидите с криви крака. :)
Разбира се, мисис Нанди, но от отделна тема няма необходимост. Блинки, ще се види в чудо, ако пуснете и такава.

Ти чак сега ли научи това за мъжете? Че то, особено ако се събере чисто мъжка компания, най-вече за това си говорят и избива на прекосибряг и смях и майтапи. Как да опознаеш мисленето на жената по принцип, ако никога не си обличал дамски шорти, защото между мъжките и дамските шорти има разлика. В интерес на истината, след като автора на темата пусна мухата, и д/г когато г-н @contra направи бууст се сетих за това. Мисля, че има и изследвания по темата. Защо мъжете обличат женски гащи. Провери.

Доктор-конпирологът @етерИум би могъл да ти каже нещо по темата.
 
  • Like
Реакции: OSH
Разбира се, мисис Нанди, но от отделна тема няма необходимост. Блинки, ще се види в чудо, ако пуснете и такава.

Ти чак сега ли научи това за мъжете? Че то, особено ако се събере чисто мъжка компания, най-вече за това си говорят и избива на прекосибряг и смях и майтапи. Как да опознаеш мисленето на жената по принцип, ако никога не си обличал дамски шорти, защото между мъжките и дамските шорти има разлика. В интерес на истината, след като автора на темата пусна мухата, и д/г когато г-н @contra направи бууст се сетих за това. Мисля, че има и изследвания по темата. Защо мъжете обличат женски гащи. Провери.

Доктор-конпирологът @етерИум би могъл да ти каже нещо по темата.
Имах такива приятели. Снимаха се по прашки и малко остана да ги качат у интернето.
 
Имах такива приятели. Снимаха се по прашки и малко остана да ги качат у интернето.
Чак такова нещо не съм виждал, или присъствал. Но като се съберем само мъжка компания, рано или късно в процеса на разговори се залита към диалози и бъзици, че сме от другата страна на реката, а не сме. И започваме да с питаме - абе ние гейове ли сме? Ами не сме, но защо започваме да разискваме такива теми.
 
Разбира се, мисис Нанди, но от отделна тема няма необходимост. Блинки, ще се види в чудо, ако пуснете и такава.
Мис Нанди, ако обичате, мосю. :)
Имах предвид Ти, а не ние да я пуснем. Ти си радетел за отделянето на всяко разклонение на разговора в отделна тема.

Ти чак сега ли научи това за мъжете?
Признавам си - да.

но защо започваме да разискваме такива теми.
Логичен развой на дебата.
 
Мис Нанди, ако обичате, мосю. :)
Имах предвид Ти, а не ние да я пуснем. Ти си радетел за отделянето на всяко разклонение на разговора в отделна тема.


Признавам си - да.


Логичен развой на дебата.
Разбира се, мис Нанди, както намерите за добре. Удебеленият от Вас шрифт, сочи че имате желание да пуснете такава тема. Но, моля да ме извините, в случай че съм разбрал погрешно реакцията Ви, мис Нанди. Ако прецените, може да се кандидатирате за Папа, Вие, ще сте първия евентуален Папа с пол - жена.
В случай, че не принадлежите към римо-католическата църква, а сте православен християнин, може да опитате да станете глава на източно-православна църква. Мисля, че бихте могли успешно да станете водител, и на някое от по-малко познатите религиозни течения.

С Уважение, @deffnews
 
Последно редактирано:
Имах такива приятели. Снимаха се по прашки и малко остана да ги качат у интернето.
Леко сащисан съм - не подозирах че е такова масово явление.
Не че ми е негативно отношението към женските гащи ама самата мисъл да ги нахлузя ми създава вътрешен дискомфорт.

Скини дънките на мъж също са нещо ужасно и съм по-скоро заинтригуван от мотивите на юзъра с автогенерирания никнейм да пусне темата. Не че нямаше линк, ама некси не очаквам HM да опрат до такъв тип маркетинг.
 
Леко сащисан съм - не подозирах че е такова масово явление.
Не че ми е негативно отношението към женските гащи ама самата мисъл да ги нахлузя ми създава вътрешен дискомфорт.

Скини дънките на мъж също са нещо ужасно и съм по-скоро заинтригуван от мотивите на юзъра с автогенерирания никнейм да пусне темата. Не че нямаше линк, ама некси не очаквам HM да опрат до такъв тип маркетинг.
Най-добре с прашки и прилепнали дънки
 
Най-добре с прашки и прилепнали дънки
... и с плитка талия (така ли му се викаше?) че да ти се види поне 1/2 от дължината на цепката като се наведеш да вземеш нещо от земята.
 
Най-добре с прашки и прилепнали дънки
Не му вярвам на нокз, опитвал е, може и с лодка да минал реката, но е успял в начинанието.
 
... и с плитка талия (така ли му се викаше?) че да ти се види поне 1/2 от дължината на цепката като се наведеш да вземеш нещо от земята.
много мразя широки дрехи и много мразя прилепнали.
Обикновени дънки прави и нормални, може и малко по-тесни. Тениска с не широки ръкави. А най-обичам да нося риза.
 
Ама някой им идва от вътре, на други, за да се правят на интересни и разкрепостени, не знам защо трябва да е някакъв ШОК и УЖАС?

Това е като някакъв челиндж, които гледаме постоянно. Като си с потвърдена и доказана сексуалност, натам си е вече въпрос на лиготия.
 
Не му вярвам на нокз, опитвал е, може и с лодка да минал реката, но е успял в начинанието.
Бахти лодката трябва да е за да ме изкуши да се кача на нея.
 
много мразя широки дрехи и много мразя прилепнали.
Обикновени дънки прави и нормални, може и малко по-тесни. Тениска с не широки ръкави. А най-обичам да нося риза.
Аз бях много скептичен към по-тесните панталони към крачолите, което го зоват чино, но тази термо серия на Канда я харесвам много.
 
Бахти лодката трябва да е за да ме изкуши да се кача на нея.
Я се стегни, с теб заедно ще преплуваме океана, не само реки и морета.
 
Аз бях много скептичен към по-тесните панталони към крачолите, което го зоват чино, но тази термо серия на Канда я харесвам много.
Има значение колко си слаб, модела на дънките и колко тесни са и кой ги носи.
На мен не ми харесват повечето

И не нося маркови дрехи (по-известните марки де). Просто не ми харесват.
 
В случай, че не принадлежите към римо-католическата църква, а сте православен християнин
Не съм християнин, мерси. :)

По темата - какво не ми харесва в мъжките скини джинс?

Пример 1: педерастко

cc1402e62afbba0b87c9cb95a8e7e688.jpg


Пример 2: неестетично. Впрочем и при жените масово не се съобразява модела на дънките с фигурата. Получават се ужасни гледки.

1673959575341.jpeg

Тва е специално за Нокето

1673959705296.jpeg

А тва е за мен и останалите, които не приемат тренда

images
 
Не съм християнин, мерси. :)

По темата - какво не ми харесва в мъжките скини джинс?

Пример 1: педерастко

cc1402e62afbba0b87c9cb95a8e7e688.jpg


Пример 2: неестетично. Впрочем и при жените масово не се съобразява модела на дънките с фигурата. Получават се ужасни гледки.

Виж файлът 27292

Тва е специално за Нокето

Виж файлът 27293

А тва е за мен и останалите, които не приемат тренда

images
Това е елакстик, 2-3 процента еластан, това е за пълни хора, според мен.
 
Има значение колко си слаб, модела на дънките и колко тесни са и кой ги носи.
На мен не ми харесват повечето

И не нося маркови дрехи (по-известните марки де). Просто не ми харесват.
Повече харесвам марки, които не са много популярни. Канда не е Найк.
 
  • Like
Реакции: OSH
Я се стегни, с теб заедно ще преплуваме океана, не само реки и морета.
Тъй, тъй.

Ами кой ше гребе?
Ше се редуваме или ше извикаме няколко негъра да се заемат с черната работа?
 

Горе