От къде пазарувате скини дънки, които, да ви пасват идеално на тялото?

9876

Active Member
Фен съм на скини дънките. Аз съм слаб и за да ми паснат добре дънките се нуждая от 29-ти или 28-ми номер, а в повечето магазини по рафтовете мъжките скини дънки почват от 30-ти номер и нагоре. Пробвал съм 30-ти номер, но ми е широк. Извадих късмет и успях, да си купя няколко чифта скини дънки, които да ми паснат идеално.

Миналата седмица от любопитво реших да пробвам във физическия магазин на H&M този модел светлосини женски скини дънки:
hm.com/bg_bg/productpage.1124259004.html
Пасват ми идеално въпреки, че съм мъж и си ги купих.
От къде пазарувате скини дънки, които, да ви пасват идеално на тялото?
 
Последно редактирано от модератор:
Темата е топ. Ще взема участие, защото и аз имам проблеми с намирането на дънки, заради височината ми, и това, че не съм кой знае колко едър. Нищо лошо не искам да кажа, но тези скини дънки не са ли малко неудобни, да не говорим, че на мъж да му стърчи задника. Сори, не разбирам, не нося такива, но ми се вижда странно за мъж такъв модел.
 
Темата е топ. Ще взема участие, защото и аз имам проблеми с намирането на дънки, заради височината ми, и това, че не съм кой знае колко едър. Нищо лошо не искам да кажа, но тези скини дънки не са ли малко неудобни, да не говорим, че на мъж да му стърчи задника. Сори, не разбирам, не нося такива, но ми се вижда странно за мъж такъв модел.
На мен лично са ми удобни скини дънките.
Според мен всичко удобството зависи от количеството на еластан в тях.
Имам мъжки задник и не стърчи по същия начин, както на моделите от линка. Просто ми се очeртава задника, но и при мъжките модели скини дънки също го има този ефект при мен, ако са точния размер.
 
Да, един приятел примерно от време на време си обува дантелените бикини на жена си, и казва, че било като допир от ангел. :) Сори, не ми изглежда много естествено за мъж, но мога да бъркам. Или да съм с остаряло виждане за мода. Иначе гледам, че доста съвременни рапъри се носят така. Не съм носил подобни, веднъж съм пробвал, но не ми изглеждаше ОК, сигурно заради криви крака. :D
 
Пхахаха, отиди малко на фитнес да клякаш и няма да имаш такива проблеми с номерацията :D
 
Пхахаха, отиди малко на фитнес да клякаш и няма да имаш такива проблеми с номерацията :D
Аз ли? :) За да почна да имам проблеми с кръста. Добре съм си аз, ама не съм за чорапогащник. :) Поне така ги чувствам скини дънките като ги нахлузя.
 
Последно редактирано:
Не, не, авторът на темата с номер 28. Иначе някои по-скъпи марки имат по няколко вида размери, дължина, широчина горе, широчина долу и е по-лесно да се намери нещо подходящо. Добре е дънките да седят горе-долу по теб, но не е добре да се прекалява и да са твърде скини. Попринцип идеалния вариант за мен е да са слим със стесняване леко долу по крачолите.
 
Темата е топ. Ще взема участие, защото и аз имам проблеми с намирането на дънки, заради височината ми, и това, че не съм кой знае колко едър. Нищо лошо не искам да кажа, но тези скини дънки не са ли малко неудобни, да не говорим, че на мъж да му стърчи задника. Сори, не разбирам, не нося такива, но ми се вижда странно за мъж такъв модел.
@9876

Аз като цяло не нося дълги дънки, харесват ми предимно спортни панталони. Но летни къси дънки нося и много добре ми е ясно какъв е проблема за високите хора с повечето дънки, защото съм от тях (не от дънките) :)
Добре е да се потърси в някоя качествена втора, или аутлет, според мен.
 
  • Like
Реакции: 9876
@Blinky темата е трепач, само изтрий линка :D

Даже си има политкоректен евроатлантически привкус. Мъж, който иска да се праска в скини дънки и си купува женски.
 
Щот пък няма осем милиона марки такива мъжки или унисекс. Но не е моя стил, даже покрай една зимна серия на канда, въобще взех да нося по-стеснени панталони
 
@Blinky темата е трепач, само изтрий линка :D

Даже си има политкоректен евроатлантически привкус. Мъж, който иска да се праска в скини дънки и си купува женски.
Done. Няма нищо по ти-ри-ри-рам, а по-скоро се чудя защо това се харесва? Дори некви рап звезди с клинове и увиснали долнища на задниците.
 
Да, един приятел примерно от време на време си обува дантелените бикини на жена си, и казва, че било като допир от ангел.
За пореден път съм изумен от бройката и от разнообразието на приятелите на Блинки.
 
Супер - тема за мода и още нещо. :)

На мен ми "останаха очите" по някакъв необичаен суичър-яке, като модел не съм го виждал никъде. Но не го запаметих и не мога да го намеря. Цвят нещо жълто-кафеникаво към жълто-оранжево. С много, много джобове, качулка и waterproff. Това нещо се претрепах да го търся но никъде не намерих, намерих само леко подобно, но без качулка.
 
За пореден път съм изумен от бройката и от разнообразието на приятелите на Блинки.
Е тва сигурно почти всеки го е опитвал, но когато е бил на 8, а ти пресече ли реката?
 
Е тва сигурно почти всеки го е опитвал, но когато е бил на 8, а ти пресече ли реката?
Женски гащи ли дали съм пробвал? Не съм (все още).

Даже по плажове не ходя, камо ли да тръгна да газя у реките.
 
Женски гащи ли дали съм пробвал? Не съм (все още).

Даже по плажове не ходя, камо ли да тръгна да газя у реките.
Абе ти да не си вълка от Ну, заяц... Всеки е пробвал женски гащи като малък. Че даже и той в някаква серия, сякаш.
 
Последно редактирано:
А какво стана с леко прилепналите класически, прави дънки? :O
Най-добре
Другите да си носят прилепнали и леко къси да им се виждат кокалчетата. Ако си слаб се носят не много тесни дънки
 
Най-добре
Другите да си носят прилепнали и леко къси да им се виждат кокалчетата. Ако си слаб се носят не много тесни дънки
За такъв сезон, като тази зима - т.е. никаква я няма Термо серията на Канда - много съм доволен.
 
Всеки е пробвал женски гащи като малък.
Това изявление си плаче за отделна тема. Ако бях умряла вчера, нямаше да науча едно от най-важните неща за мъжете. Вече мога да се капична спокойно.

Колкото до мъжете и скини джинс - ужасно е. Особено при индивидите с криви крака. :)
 

Горе