От къде пазарувате скини дънки, които, да ви пасват идеално на тялото?

това е за пълни хора, според мен.
Това категорично НЕ Е за пълни хора. Еластан вече има в почти всички модели дънки, защото са предпочитани. Определено са по-удобни и като клекнеш не ти се показва най-хубавата черта от характера.
 
Тези прилепнали дънки не стоят ли малко пе*ераско. Аз съм слаб,висок,но никога не съм си купувал женски.. Отиваш мола и гледаш в магазините "crop", "house", "new Yorker" от теза магазини нося дънки,че даже и на промоция ;)
 
  • Like
Реакции: OSH
От женско любопитство исках да ги видя, но човек като си няма късмет ... :cry:


Виж файлът 27295
Изчерпали са наличността, демек тоя маркетинг работи!

ПП: като страничен пазарен ефект, в момента вероятно доста форумни мембъри браузват магазини за дамско бельо... или ровят из скриновете на жените си.
 
Тъй, тъй.

Ами кой ше гребе?
Ше се редуваме или ше извикаме няколко негъра да се заемат с черната работа?
Ние сме на греблата, ще гребем ние, на смени.
 
Тези прилепнали дънки не стоят ли малко пе*ераско. Аз съм слаб,висок,но никога не съм си купувал женски.. Отиваш мола и гледаш в магазините "crop", "house", "new Yorker" от теза магазини нося дънки,че даже и на промоция ;)
Харесва ми да са плътно прилепнали по тялото ми.
Ако ми стоят добре не се влия от това, дали са мъжки или женски.
Има момичета носещи baggy дънки, тъй както има момчета, като мен носещи skinny дънки.
Имам мъжки модели купени от new Yorker, но харесания от мен модел го нямаше в при мъжките дрехи и затова си взех дамски.
Но важното е да ти отиват, а не къде са поместени в магазина - дали в мъжкия или женския отдел.
 
Харесва ми да са плътно прилепнали по тялото ми.
Ако ми стоят добре не се влия от това, дали са мъжки или женски.
Има момичета носещи baggy дънки, тъй както има момчета, като мен носещи skinny дънки.
Имам мъжки модели купени от new Yorker, но харесания от мен модел го нямаше в при мъжките дрехи и затова си взех дамски.
Но важното е да ти отиват, а не къде са поместени в магазина - дали в мъжкия или женския отдел.
Чек да видим... да речем че даден магазин в един момент се оказва с малко повече залежали наличности от тип "мъжки скини дънки", щото вероятно излизат от мода (а и малко "пеераско" се пак), и от маркетинговия отдел прибягват до тоя отчаян подход.

Не се сещам за друго логично обеснение.

ПП: абе всъщност има още едно: авторът на темата иска да си развее байрака, да пусне въдицата един вид, с цел намиране на евентуален партньор със съответни или допълващи предпочитания и това му се е видяло по-лесно в сравнение с изморителното кампене до щанда с мъжки скини дънки в очакване да се появят подходящи таргети.
 
Да, един приятел примерно от време на време си обува дантелените бикини на жена си, и казва, че било като допир от ангел. :)
Бате, аз вече не съм ти приятел....
 
:p
:p
:p
:p
:p
 
 
Това не е задължително. Виждал съм ги и на 40+ с такива дънки. :)
Да, тъкмо допълних, че не съм сигурен, но масово е при тази възраст.
Аз винаги съм мразил някой да казва как е облечен някой. Всеки се облича както иска. Къси, широки, все тая
 
Сега масово гледам по-малките от мене (аз не съм голям) ходят с женски, скини дънки и т.н
И си къдрят косите. За химическо къдрене говорим.
 
Грета Тунберг нали се присмиваше на Андрю Тейт коги го арестуваха наскоро...
 

Горе