От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

По мои субективни впечатления страстни пушачи вече са основно хората от дъртата част от населението.

Вземи се успокой, че ще те тресне някой инфаркт или инсулт, докато кълнеш хората из нета по нощите. :)

Ей пишлигарче, да не би да намекваш, че съм дърт, на 40 съм и да ме стигнеш ти пречат не само годините, ами и акъла и парите!!!
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

@Динтроникс, стига с такива крайни изцепки, вземи се успокой наистина, за да се запази добрия тон.

А като не ти отърва винаги има начин, ей виж гората ква е зелена и красива.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ше ви е*а и свършения факт!
Ако беше приет закон п/в торентите дали щеше да кажеш "За какво говорим, това е свършен факт!"
Голямо копеленце си ти. Каквото ти отърва това признаваш.
Няма последно в законотворчеството, щом не се приема от обществото, закона е обречен на провал!!

Ясно ли ти е Test, ще го асимирила ли малкия ти мозък??

Ето нагледно доказателство на тезата ми :pPP
Колко се кефя, нямам думи, умират от кеф как се насират малоумните пушачи като този по-горе :)))
 
От: От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ей, НЕпушачите дето се отварят, по този тъп начин ли мислите, че ще си защитите тезата, направо се изложихте!!!
Как ще ми докажете, че непушачите са по-интелигентни, това е много тъпо твърдение!
Колко поети, художници, хора на изкуството, учени, известни политици пушат???
А тези примери с малки деца, да не мислите, че е много умно. Това е смешна провокация, защото има и други продукти, които не са за деца.
Кафенетата, ресторантите, дискотеките били места за социални връзки, еми ако са такива места, как ще си останат такива, като се забранява някоя социална група да ходи там?
Щом толкова ви е страх от нездравословния начин на живот и искате да живеете колкото орлите, що не си направите една държава, само за Вас, ще я наречете Утопия, и там всичко нездравославно ще бъде ЗАБРАНЕНО!
Ще изкорените лозята, щото алкохола е много вреден, особено за малки деца.
Газираните напитки също са лоши, създават газове и дразнят стомашночревния тракт.
Кафето е вредно, когато е повече от едно на ден.
Пърженото също е вредно, трябва да се готви на пара.
Животинската мазнина е много вредна за кръвоносните съдове, минаваме на пълно вегетарианство.
Сладоледа и много опасен за гърлото и сливиците, когато е много студен, трябва да се яде само разтопен със сламка.
Силните антибиотици също са вредни, ако се използват много често.

Бих теглил по една майна на всички непушачи-отворковци в тази тема, но доброто ми възпитание ме спира, затова ще поздравя всички с една песен.
Поета е казал: "С цигарата и питието идва вечерта"
Аз ще го променя малко - Паля цигара, пия си уискито и започва купона!!
Имаше една реклама - "Гърците са го измислили!"
Наздраве!!!
[video=youtube;3PPdncX-EO8]http://www.youtube.com/watch?v=3PPdncX-EO8&feature=player_detailpage[/video]

ПП:
Пуша от половин кутия до кутия на ден, но не обичам да ме ограничават със закони, ако сам не реша да се огранича!!!

Мале колко си бавен и глупав :)))
Може и да пушат, но я лула, я пури, а не като теб цигари ...
 
От: От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Като за начало ще кажа, че съм непушач и пуша пури.
Аз съм ЗА забраната за тютюнопушенето на обществени места и ще ви кажа защо. Никога не съм видял и не съм чул пушач да ме пита или да пита хората около него дали ще им е приятно и дали не възразяват да запали цигара. Относно пушачите на пури, нямам много опит, но от скромни наблюдения съм забелязал, че около половината биха попитали компанията около тях дали ще им е приятен димът. Въпросът не е в това. В момента не искал да деля пушачите на различни категории. Дразни ме фактът, че където и да отида мирисът на изгорели газове и "смръдня" от цигари е задължително там. Смятам, че пушачите трябва да се съобразяват с непушачите, а не обратното! Ако това стане бих могъл да се съглася с отмяна на приетия вече закон.
 
От: От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Гърците са го измислили!

:lol:
fdsfd.jpg
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ей наркоманчета, не осъзнавате ли колко сте зависими от гадния тютюн обработен с химикали? 7 години съм пушил тия лайна, но за щастие успях с много усилия да се откача от зависимостта. Не става въпрос за "кеф ми е", кеф ви е щото сте зависими. То и на хероиновите наркомани им е кеф да се бодат. Колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-добре за вас :)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Шшш алоу, ти за къв се мислиш, а?
Всичко ти е наред, само пушачите ти пречат, голяма работа си, ама си дребен и смръдлив, и затова ти трябва жертва, някой пушач, който да го обявиш за неудобен?!!
Ае сектир, педалчета, като получите газове или дрисок все някой требва да ви е виновен!

Няма добър тон към зложелатели!
Давай го по-кротко, пич:). Не забравяй, тук всички сме от един отбор. В закачката няма лошо, дори е полезна, но виско трябва да става цивилизовано, нали?:)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Доообре, ще го давам по-кротко пич, ама и непушачите да го дават по-кротко и да не злорадстват относно закона за забрана на пушенето в заведенията и да не се мислят за нещо повече от хората, които пушат!
И не само на мен ми е неприятна тази забрана, ами и на едно 70% от хората им е неприятна тази забрана.
Да попитам непушачите, какво им пречеше дима, когато влязат в заведение с аспирация?
Имам заведение със зали за пушачи и непушачи, и съм се изръсил да направя хубава аспирация и всичко да е както трябва. Майната му на инвестицията, но мисля, че зимата ще ми се отрази много лошо във финансово отношение този тооолкова тъп закон.

И стига сте дигали тази тема, разбрах, че тука непушачите са по-активни, ама и по-тъпи изказвания дават и не ми се четат простотии!!!
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Доообре, ще го давам по-кротко пич, ама и непушачите да го дават по-кротко и да не злорадстват относно закона за забрана на пушенето в заведенията и да не се мислят за нещо повече от хората, които пушат!
И не само на мен ми е неприятна тази забрана, ами и на едно 70% от хората им е неприятна тази забрана.
Да попитам непушачите, какво им пречеше дима, когато влязат в заведение с аспирация?
Имам заведение със зали за пушачи и непушачи, и съм се изръсил да направя хубава аспирация и всичко да е както трябва. Майната му на инвестицията, но мисля, че зимата ще ми се отрази много лошо във финансово отношение този тооолкова тъп закон.

И стига сте дигали тази тема, разбрах, че тука непушачите са по-активни, ама и по-тъпи изказвания дават и не ми се четат простотии!!!
Това с аспирацията си е как да го кажа - все едно говорим за новите касови апарати - официален и пълно легален рекет.
Тук може да попиташ за подробности потребителя Мантаман, който в моите очи е достатъчно ерудиран в областта.
Щях да ти препоръчам и едно едро копелия с ник Амун, но той се прави на обиден (демек), но е скрита лимонка тук и само чете, понеже жена му е почнала яко да писка да се махне от този ниет, че е взел да се зомбира:)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Виж сега, ако се говори разумно и се обсъждат всички аспекти, мога да споря културно, на тази тема буквално се съсипа от Тест, Блекаут8 и Нетсърфер!
Не знам какво толкова се радват от тази забрана и какво ще спечелят от нея.
И жена ми не пуши, но не злорадства!
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Виж сега, ако се говори разумно и се обсъждат всички аспекти, мога да споря културно, на тази тема буквално се съсипа от Тест, Блекаут8 и Нетсърфер!
Не знам какво толкова се радват от тази забрана и какво ще спечелят от нея.
И жена ми не пуши, но не злорадства!
Абе ти за 170 мнения как пък успя да цитираш потребители, пък и да се обосновеш кой какво дрънка?
И какво замесваш жена ти - тя може да употребява обществената лула на мира*, но това нас какво ни грее?
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ако ще почваме да се дъвчем, първо си изрази мнението по темата.
А това колко мнения имам - имам толкова, щото не пиша глупости във всяка тема, а само в такава, която ме засяга или мога да кажа нещо полезно.
Изпълнил съм се от глупави изцецпки в най-различни теми от форума, ама няма да наливам акъл я!
Ма тоз нетсърфер в тази тема направо се одрищи, ба*си ла*нянкото!!!
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ако ще почваме да се дъвчем, първо си изрази мнението по темата.
А това колко мнения имам - имам толкова, щото не пиша глупости във всяка тема, а само в такава, която ме засяга или мога да кажа нещо полезно.
Изпълнил съм се от глупави изцецпки в най-различни теми от форума, ама няма да наливам акъл я!
Ма тоз нетсърфер в тази тема направо се одрищи, ба*си ла*нянкото!!!
Ама си прост, та дрънкаш ... какво ми дреме за умрялото ти заведение и за теб?
Какво печеля аз ли? - Че отивам на заведение и после не смърдя целия на цигари, голяма печалба си е ... и мога само да ти кажа едно - такива тъпаци като теб са на изчезване в цивилизования свят, ориентирай се докато е време към Африка, там все още има такива като теб ... В Турция е забранено пушенето от няколко години, че ние по-назад ли сме от тях? Но като ти чета мненията, явно сме много по-назад ...
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

dintronix, това че ти е кеф във кочината, не означава че всеки трябва се съобразва. Това е закон, обществена норма си го представи за по просто. Как искаш да имаш общество без норми, ти искаш анарахия всеки си прави кефа, е не става това. За н-ти път казвам заведенията са място за социалзииране не за пушене, това ако го мислиш за злорадсвто, нещо са ти сбъркани понятията ;)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Аз, въпреки че съм активен пушач, подкрепям забраната. Никой не е длъжен да ми диша катраните в крайна сметка.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Аз, въпреки че съм активен пушач, подкрепям забраната. Никой не е длъжен да ми диша катраните в крайна сметка.

Братле и аз съм активен, но като съм с непушачи се съобразявам. Ама да ми налагат забрани нервата ми се дига. :)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Работата е че малко се съобразяват, в процентите на стат. грешка - браво на вас за което че се съобразявате. Имам познати дето масово няма проблем, един двама са ме питали и толкова, а най-забавно е в заведения като седнат и види че се пуши и механично цигарата без питане.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ама да ми налагат забрани нервата ми се дига. :)
Блъскаш няклко валериана или там, както се водеше тази фарма химия и си свежарка:)
Другата дауавера, блъскаш бира, докато не почнеш да си забравяш името - пак си свежарка:)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Другата дауавера, блъскаш бира, докато не почнеш да си забравяш името - пак си свежарка:)

:D Тествал съм се, при опит за спиране на цигарите количеството алкохол което може да се поеме е поне X2. :D

Ама няма проблем аз се съобразявам с непушачите, но искам и от тях малко толерантност, а не да ме плюят и обиждат. :)
 

Горе