Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Много се кефя като гледам как в Китай има и се прилагат технологии, производства, които Америка даже и не е сънувала!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Много се кефя като гледам как в Китай има и се прилагат технологии, производства, които Америка даже и не е сънувала!
И кое точно те прави толкова радостен? Технологиите или Китай?
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Каквото и да се говори, Китайците са милярд, а САЩ само 300 милиона, така че е нормално Китай да е номер 1, там просто има повече хора, които произвеждат неща.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Каквото и да се говори, Китайците са милярд, а САЩ само 300 милиона, така че е нормално Китай да е номер 1, там просто има повече хора, които произвеждат неща.
HiroshimaDetroit.jpg


:-o
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

И кое точно те прави толкова радостен? Технологиите или Китай?

Ти май не четеш какво пиша, и гледаш само да се заяждаш, че някой път някой ще ти се ядоса и ще го отнесеш!

Иначе за неразбралите като теб ще обясня: Кефи ме как Китай прилага технологии и наука, когато в същото време Америка само мечтае за тях!
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ти май не четеш какво пиша, и гледаш само да се заяждаш, че някой път някой ще ти се ядоса и ще го отнесеш!

Иначе за неразбралите като теб ще обясня: Кефи ме как Китай прилага технологии и наука, когато в същото време Америка само мечтае за тях!
Рубладжия, комонист, команч, чугун, незаконен син на Адолф Путлер :lol: Стягай си багажа и към Россия с еднопосочен билет на Аерофлот!!!

aeroflot-logo.jpg


:-o
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

redrum - май обърка човека нещо... ;)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

redrum - май обърка човека нещо... ;)
Ирония Странник, с ирония ми е пълен поста :)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ирония Странник, с ирония ми е пълен поста :)

:beer: :beer:
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Всъщност,ако 20% от населението прогледне истината,Реформаторския блок ще е отделение в Централния Софийски,а ФЕД наследник на Гитмо.
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ти май не четеш какво пиша, и гледаш само да се заяждаш, че някой път някой ще ти се ядоса и ще го отнесеш!

Иначе за неразбралите като теб ще обясня: Кефи ме как Китай прилага технологии и наука, когато в същото време Америка само мечтае за тях!
Пак не схванах. В смисъл, кефи те Китай, защото имаш роднини там ли? Или си наполовина китаец? Защо дискриминираш Мозамбик и Хондурас, тези държави също могат да те изкефят. Просто ми беше интересно, защо Китай ти е толкова мил. Нещо като братски народ ли ни е? Китай-България вечна дружба, от тоя сорт, нали?
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Всъщност,ако 20% от населението прогледне истината,Реформаторския блок ще е отделение в Централния Софийски,а ФЕД наследник на Гитмо.
И ще върнем Станишев от Европата, да просперираме вовеки!
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ще ме прощаваш, но ти твърдеше, че били издирили и убили предводители на ИД, а тук виждам новини от Пакистан и Афганистан?
:shock: Къде точно са бойците на ИД, според теб?
Има и българи в редиците на ИД. Дори един също беше убит при атака с дрон:
Анис Българина е загинал преди година след атака с дрон. Лидерът на клана „Хакани” Бадредин Хакани също е убит при атака с дрон. „Най-вероятно той е бил в обкръжението на някой от следените лидери. Бадрадин хакани също беше ликвидиран с дрон”, посочи проф. Чуков.

„Това момче сигурно също е имало и военен опит. Кланът „Хакани” са елитните талибани – бащата беше министър до 2001 г., след което си направиха частен джихад. Когато чужденци отидат там, те получават ислямско име, но държавата по произход остава и прякорът Българина фигурира навсякъде”

Източник
Обърни внимание, че във Вазиристан има доста кланове на ИД. Нормално е да е така, заради разположението му:
Вазиристан е гранична зона между Афганистан и Пакистан. Наречена „Ничия земя", където оперират различни кланове, свързани с талибаните. Според анализатори 1/3 от световните атентати се планират именно във Вазиристан.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Според мен,колкото е по-голям броя на населението,толкова е по-трудно да си развиваш икономиката в световен мащаб.Те трябва да произвеждат повече,защото инъче самото население потребява всички тези стоки,и не остава за износ.А те го направиха,произвеждат много повече от необходимото,и минаха Америка по брутен вътрешен продукт.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Madseason, кланът за който пишеш се намира в Пакистан. Създаден е 80-те години и са си муджехидини. Това, че американците удрят там с дронове е всеизвестно. Става въпрос обаче за ИДИЛ (Ислямска държава в ИРАК и ЛЕВАНТА), която в момента води бойни действия в няколко арабски държави. Не се прави на луд.

Цитирам ти уики, защото неграмотността ти е отчайваща:
Ислямската държава (на арабски: الدولة الإسلامية, ад-Даула ал-Ислямийя), до 29 юни 2014 Ислямска държава в Ирак и Леванта (ИДИЛ) (на арабски: الدولة الاسلامية في العراق والشام, ад-Даула ал-Ислямийя фи'л-Айраак уа аш-Шаам)[SUP][4][/SUP] е непризната държава и сунитска терористична[SUP][7][/SUP] групировка, обхващаща територии в Североизточна Сирия и Западен и Северен Ирак. Ислямската държава претендира върху целите територии на тези две страни, както и върху тези на Палестина, Ливан, Израел, Йордания, Кипър и части от Турция (Хатай).[SUP][8][/SUP][SUP][9][/SUP]
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Пак не схванах.

Извини ме, забравих, че си бавноразвиващ се и заяждащ се индивид, а с такива е безмислено да се спори, на такива само бой по чутурата и у лево!
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Извини ме, забравих, че си бавноразвиващ се и заяждащ се индивид, а с такива е безмислено да се спори, на такива само бой по чутурата и у лево!
Защо избягваш отговора? Ти твърдиш, че те кефят китайците. Аз те попитах защо, а ти ми изкара сертификат за бавноразвиващ. Бахти логиката :)!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Защо избягваш отговора? Ти твърдиш, че те кефят китайците. Аз те попитах защо, а ти ми изкара сертификат за бавноразвиващ. Бахти логиката :)!

Отговорил съм ти, и то два пъти. Това, че не възприемаш или се заяждаш си е твой проблем, а такива хора в първия случай заслужават лечение в специализирани клиники, а във втория случай - бой по канчето. ;)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Отговорил съм ти, и то два пъти. Това, че не възприемаш или се заяждаш си е твой проблем, а такива хора в първия случай заслужават лечение в специализирани клиники, а във втория случай - бой по канчето. ;)
Ок. Приемаме, че съм малко тъп. обясни ми сега прилагането на кои точно технологии те вдигат в такава еуфория от братския китайски народ, а и за които американците само си мечтаят. Моля (виж колко съм възпитан)! Аз обичам технологиите и винаги съм отворен да науча нещо ново. Благодаря предварително (направо съм мазен)!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

По темата имам доста за казване. Ходил съм там 3 пъти за по 3 седмици. За това време аз не съм видял едно гадно или некачествено нещо, нито в бита на хората и градовете, нито в сферата в която се занимавам. Според мен всички боклуци които ни заобикалят са умишелно поръчани с безумно качество което наистина само китайския селянин може да произведе.
Стандарта им на живот се подобравя, юана поскъпва, с това и продуктите им поскъпват. Скоро Китай няма да е това, което е сега.
 

Горе