Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ти до оня ден защитаваше Тиквоча и плюеше Орешарски и Станишката,пък днес сбиеш отбой,били сме гъзоблизци.Поне имам ясна и праволинейна позиция и не си меня мнението през ден!
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ако заявиш на американците, че филмът "Златото на Макена" е отврат, то ще те линчуват на първото дърво... Овъргалян в смола с пера от лешояд.
Луд! Пий една ракия и се успокой. Параноята ти е докарала и други заболявания.
Не съм го гледал тоя филм, но ОТВРАТ Е! Чакам някой да ме линчува! Е?!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ти до оня ден защитаваше Тиквоча и плюеше Орешарски и Станишката,пък днес сбиеш отбой,били сме гъзоблизци.Поне имам ясна и праволинейна позиция и не си меня мнението през ден!
Къде тва? Дай малко цитати, щото почнахте да се изцепвате във всяка тема. Политически олигофрени!
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Луд! Пий една ракия и се успокой. Параноята ти е докарала и други заболявания.
Не съм го гледал тоя филм, но ОТВРАТ Е! Чакам някой да ме линчува! Е?!
Ми запознай се с американец и чакай.
Ама истински, не от тия дет се мотат над бодливата мексиканска тел.

Американците са готини, не ги бъркам с правителството им. Докато ти си си сбъркан отсекъде.
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Информационната ти задръстеност не те извинява. Само последния месец са регистрирани атаки на 4 нови вируса, за които се твърди, че определено са дело на правитеслства или световни организации. Последно за един такъв гледах в новините на Нова и БТВ. Мисля, че говореха за OnionDuke, въпреки, че журналистите са малко кухи от към IT-сигурност:
https://www.f-secure.com/weblog/archives/00002764.html

Относно дроновет, явно не следиш новините за "Ислямска Държава". Американците изтрепаха десетки лидери на организацията за супер кратко време с дронове. Завчера (на 4-ти дек) направиха масирана атака с дронове и подробности бяха публикувани в почти световни медии. С дронове и в момента освобождават няколко петролните кладенци, завладени от ИД в Сирия и Ирак.
Украинците са зле почти колкото и Русия. Добре, че американците не пожелаха да се намесят в тая война, иначе до сега щяхме да сме забравили за тоя конфликт.
Това, че правителствата пускат вируси, атакуват информационно и прочее, по никакъв начин не премахва добрите стари военни действия и оръжие. Информационната война не е заместител на старите форми на война, а тяхно допълнение.

Колкото до дроновете, не знам какви новини си чел (дай линкове да видя), обаче тия дронове са известни с това, че предимно избиват цивилно население :lol:
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Безпилотните самолети на САЩ са технология за убиване, която причинява ужасни касапници и води до огромен брой невинни жертви. Резултатите са непредвидими и почти никога не се знае точният брой жертви след бомбардировките. Разбира се, може да се очаква от единствената държава, използвала ядрени бомби срещу цивилно население, да не се интересува особено от невинните жертви. Дори Сталин, който четири години преди да умре е разполагал с ядрена бомба, не си е позволил да я използва.

Ето един клип за дроните. Наскоро го пусках и в една друга тема.
[video=youtube;K4NRJoCNHIs]https://www.youtube.com/watch?v=K4NRJoCNHIs[/video]

А относно Китай, тази държава е пример, че свободният пазар може да се развива изключително успешно дори в условията на диктатура. Не че в САЩ има реална демокрация...
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Колкото до дроновете, не знам какви новини си чел (дай линкове да видя), обаче тия дронове са известни с това, че предимно избиват цивилно население :lol:
Аха, те и ходжите и имамите в Пазарджик са цивилно население. А знамената на ИД са ги ползвали да се завиват, като им захладнее.
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Аха, те и ходжите и имамите в Пазарджик са цивилно население. А знамената на ИД са ги ползвали да се завиват, като им захладнее.

Използват дронове в Ирак,Афганистан и Сирия.Много филми гледаш,ако се замислиш малко,и 1 млн.дрона да изпратят,тези дронове се управляват със сигнал.Заглушаваш сигнала и всички са неутрализирани.Твърде лесно и елементарно,дроновете са заплаха за талибани,джихадисти и държави от 3я свят.
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Аха, те и ходжите и имамите в Пазарджик са цивилно население. А знамената на ИД са ги ползвали да се завиват, като им захладнее.
Все още чакам линка за това как дроните са издирили и унищожили десетки шефчета от ИД. Сериозно, търсих в нета, ама нищо не намерих. Дай да прочета.

Използват дронове в Ирак,Афганистан и Сирия.Много филми гледаш,ако се замислиш малко,и 1 млн.дрона да изпратят,тези дронове се управляват със сигнал.Заглушаваш сигнала и всички са неутрализирани.Твърде лесно и елементарно,дроновете са заплаха за талибани,джихадисти и държави от 3я свят.
:-o А де.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

How to kill UAVs

Line of sight radio :
In the military C-Band 500 - 1000 MHz that can be jammed with simple spark-gap radio

Satellite communication :
In the Ku-Band between 10.95 - 14.5 GHz, and the satellite can be jammed.
The Uplink-Band to the satellite is 13.75 - 14.5 GHz
The Downlink-Band from the satellite is 10.95 - 12.75 GHz

uavcom.jpg


If you jam the communication, then the operator becomes blind and the UAV will fly around until it crashes or the fuel is gone. But you must kill both links of communication to kill any rescue.

Lack of protected satellite communications could mean defeat for joint force in future war.
Defense experts have repeatedly warned that the availability of space-based communications could be compromised in future conflicts by the fact that 80-90% of all military traffic is transmitted on vulnerable commercial satcom channels. However, there is a related problem that far fewer military observers have noticed: only about 1% of defense communications today are protected against even the most modest jamming threats.
Ма то умрял ма :-o Все повече се убеждавам, че тия радиоуправляеми моделчета са ебати ташака :arrow:
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

How to kill UAVs






Ма то умрял ма :-o Все повече се убеждавам, че тия радиоуправляеми моделчета са ебати ташака :arrow:

Някои хора гледат многофилми и си мислят,че армията на САЩ е вездесъща.От 60г. се "бият" с неравностойни противници,защото срещу равностойни имат шанс толкова,колкото Далаклиев срещу Тайсън :lol:
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Да не говорим за това, че тези пиленца могат да бъдат хакнати и превзети, както направиха иранците преди няколко години. Представяш ли си, да разчиташ на армия от дронове и някой да я превземе и обърне срещу теб в повратния момент на битката :-o :twisted: Въобще, тая работа не е като оная работа :oops: Май безпилотните самолетчета вършат работа само срещу пещерен противник в кирпичени колибки.

[video=youtube;xd4vGszQhJw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xd4vGszQhJw[/video]

Първоначално ЦРУ призна на 6 декември, че дронът е бил базиран в Афганистан, което отговаря на факта за залавянето му в североизточен Иран. След това на 12 декември американското правителство поиска официално дронът да бъде върнат на САЩ, което разбира се получи отрицателен отговор от Иран.

След това иракските медии потвърдиха, че машината е заловена на 200 километра от афганистанската граница. Иран първоначално заяви, че го е свалила неговата въздушна отбрана, докато американците твърдят, че са загубили контрол над управлението му. Когато иранците показаха устройството по телевизията, то изглеждаше в отлично състояние, което няма нищо общо с катастрофа или удар с ракета земя-въздух.


Експерти твърдят, че иранците са успели да отклонят комуникацията на дрона с контролния център в Афганистан и да я пренасочат към ирански контролен център. Този център приземява RQ-170 непокътнат след като въвежда фалшиви данни от GPS в навигационна му система.
:roll:
 
От: От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Все още чакам линка за това как дроните са издирили и унищожили десетки шефчета от ИД. Сериозно, търсих в нета, ама нищо не намерих. Дай да прочета.
:-o А де.
Както ти казах и преди, ако се интересуваш и следиш световните медии, ще си много по-наясно с мащаба на американските атаки с дронове. Достатъчно е да пуснеш търсене в Google за последните 24 часа и да ще се увериш, че само за това кратко време са изтрепани няколко десетки човека. Ето ти новини само от вчера и днес (06-07.12.2014):
Afghan Official: US Drone Kills 9 Taliban Fighters
Suspected US Drone Strike Kills 4 in Pakistan
US drone strike kills 5 in Pakistan
Може би подобни новини липсват в руските "медии", от които се "информирате". Там за детски самолетчета не се говори, друго си е "ядрен прах" от руските БОМБИ :)! Някак си е много по-яко да се говори за ядрена война, в която Русия доминира, защото има много повече ядрени бомби и ако трябва ще си самовзривят ядрените централи и да изтрепят още повече негри, защото на русите не им пука. Те се лекуват от радиацията с водка! Много яка водка - анти-радиоактивна! Ако пиеш яка водка и се оригаш срещу дронове и амеркански сателити, ще им заглушиш сигнала. Потвърдено от Путин!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ще ме прощаваш, но ти твърдеше, че били издирили и убили предводители на ИД, а тук виждам новини от Пакистан и Афганистан? А тия пропагандни клишета можеш да си ги спестиш, сред нискоинтелигентна зомбирана русофобска пасмина могат да вървят, ама тук сме леко по-умни. И да ти поясня, не съм русофил, не познавам Путин и не му честитя рожденния ден на стената си във фейсбук :-o
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ще ме прощаваш, но ти твърдеше, че били издирили и убили предводители на ИД, а тук виждам новини от Пакистан и Афганистан?

С тия дронове убиват само невинни цивилни жени и деца.
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

С тия дронове убиват само невинни цивилни жени и деца.
Пропусна старци, сърни, слонове и делфини. Така си правят тренировките. Ако трошат само талашитени плоскости, някак си не е същото.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Нещо да коментираш по същество? Май като не ни изнася на комсомолската праволинейност и пропускаме информацията, а? :lol: Чакам линковете къде дронове са унищожили шефчета от ИД.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Нещо да коментираш по същество? Май като не ни изнася на комсомолската праволинейност и пропускаме информацията, а? :lol: Чакам линковете къде дронове са унищожили шефчета от ИД.
Няма да ти търся аз в google. Тъй като, дори да те залея от подобни заглавия, ти няма да си промениш мнението, мисля да се съглася с теб. Няма избити лидери на ИД от американски дронове. Точка! Сега да поговорим, как точно поздравяваш Путин за рождения му ден. Аз даже не знаех, че имал ФБ. Даже не знаех, че има Рожден ден. Това много ме подтиска.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Нямало да ми търси из гугъл, ами как ще търсиш, след като си измисляш разни неща и не можеш да ги докажеш? :lol: Май дрончетата ти излязоха просто една пръдня работеща единствено срещу пещерни човеци :lol:И иначе, научи се да четеш, написал съм ЧЕ НЕ поздравявам Путин за рождения му ден. Мисля, че трябва да отидеш на психолог момче, притесняваш ме:!:
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Скоро ми се струва,че ще трябва да се отварят рехабилитационни центрове за прогледнали и осъзнали реалността соросоиди и гербери. :lol::lol::lol:
 

Горе