Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Аз не разбирам смисъла на спора, който се води. На кой му пука, дали САЩ или Китай са номер 1, там където са парите, отиваш и ти. Китайския пазар е труден, там Гугъл се провали даже, но когато Китай е добре и Австралия е добре например, Сингапур също е голям азиатски тигър, там трябва да се насочва маркетинга лека полека. Бразилия пък не ми се говори, там козметичните продукти се продават като топъл хляб, а има място за още и още разтеж и в други сфери. Индия също голям пазар, пък и там интернет маркетинг продуктите доста ще има да се продават. Като цяло трябва малко да се почака обаче за там, повечето от населението да почне да прави повече пари.

Не ме интересува, ако САЩ излезнат дори от топ 10, ако някъде по света, нещата са добре, маркетирам и продавам там, това е бизнеса, няма нужда да правите нещата толкова лични и да спорите кой е по-добър. Следвайте парите!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Много филми гледаш,нещата са доста по-прости,след време ще ме разбереш.И 1 млн.дрона да изпратят,и 1 млн.тона отрова да хвърлят,колко хора ще убият,20%,30%,максимум 50%..От друга страна при Топол и Ярс % е 99+
Мислене от края на втората световна война. Целта не е да се избиват масово хора. Целта на една модерна война е да се избият малко на брой, точно определени хора. И да се бастисат точно определени съоръжения и цели. Войните вече са от съвсем друг тип - икономически, кибер, технологични.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Мислене от края на втората световна война. Целта не е да се избиват масово хора. Целта на една модерна война е да се избият малко на брой, точно определени хора. И да се бастисат точно определени съоръжения и цели. Войните вече са от съвсем друг тип - икономически, кибер, технологични.
Ама Страната наистина е прав за теб,говориш глупости,четеш,но четеш каквото ти сервират от пропагандата.За "Златен милиард" чувал ли си?Точно от края на Втората Световна е плана,точно на Илюминати,които реално дърпат конците на САЩ и на практика са инициатори на 99% от войните през последните 60г.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Друго си е да се насира всяка тема.

Човека пуснал тема, че китайците се развиват икономически. Ми браво на тях. И без това 90 % от вещите ми са китайски.

Идва Владко, и си почва неговите глупости за злите американци. Идват още няколко да му опонират. Накрая идва Унито и казва, че китайците щяха отдавна да са номер едно, ако не беше Бойко.

Ебаси лаладжийницата.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Друго си е да се насира всяка тема.
Човека пуснал тема, че китайците се развиват икономически. Ми браво на тях. И без това 90 % от вещите ми са китайски.
Идва Владко, и си почва неговите глупости за злите американци. Идват още няколко да му опонират. Накрая идва Унито и казва, че китайците щяха отдавна да са номер едно, ако не беше Бойко.
Ебаси лаладжийницата.


Истината е,че някои хора се опитват да оправдаят загубените позиции на САЩ,и ако прочетеш цялата тема внимателно,ще го разбереш това.Друг е въпроса,че във всяка една тема,когато не може да се дадат смислени доводи,се променя леко или рязко темата и се влиза в обяснителен или на обиждане режим.И ако видиш какво е първото ми мнение в тази,ще видиш,че въобще не съм споменал САЩ!(не съм го редактирал ;) ) Виж,след мен кой и как започва и кой и как завърта разговора в тривиална посока. :)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Истината е,че някои хора се опитват да оправдаят загубените позиции на САЩ,и ако прочетеш цялата тема внимателно,ще го разбереш това.Друг е въпроса,че във всяка една тема,когато не може да се дадат смислени доводи,се променя леко или рязко темата и се влиза в обяснителен или на обиждане режим.И ако видиш какво е първото ми мнение в тази,ще видиш,че въобще не съм споменал САЩ!(не съм го редактирал ;) ) Виж,след мен кой и как започва и кой и как завърта разговора в тривиална посока. :)

Те всички разговори отиват в друга посока. Всеки си има някакви тегоби за споделяне и си ги изсира където може :).
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Мислене от края на втората световна война. Целта не е да се избиват масово хора. Целта на една модерна война е да се избият малко на брой, точно определени хора. И да се бастисат точно определени съоръжения и цели. Войните вече са от съвсем друг тип - икономически, кибер, технологични.
Тия теории са толкова смешни, че немай къде. В момента на север и юг от нас бушуват две войни, къде са дроновете? Какви дронове, какви модени технологии, след като украинците дори вкараха в употреба танкове от втората световна? Тия модени войни си ги представяш само теоритично, истинските съвременни войни обаче са просто партизански и се развиват в градски условия (предимно). Тъй че, айде по-сериозно. Ако ще развиваш теории за модерната война, дай пример къде те се потвърждават в съвременните военни конфликти.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

много чугунени мокри сънища прочетох :lol: поне мечтите останаха безплатни
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Единственият недостатък на статията, встрани от факта, че за BRICS е въпрос на много малко време тотално да засенчат Запада, е тук:
These calculations are based on a well-established and widely used economic measure known as purchasing-power parity (or PPP), which measures the actual output as opposed to fluctuations in exchange rates.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Абе верно, някой спомена Бойко и китайците. Та ми е интересно къде е бат'Бойко в тази ситуация? Защо не се възползва от китайците и китайските инвестиции в България?
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Тия теории са толкова смешни, че немай къде. В момента на север и юг от нас бушуват две войни, къде са дроновете? Какви дронове, какви модени технологии, след като украинците дори вкараха в употреба танкове от втората световна? Тия модени войни си ги представяш само теоритично, истинските съвременни войни обаче са просто партизански и се развиват в градски условия (предимно). Тъй че, айде по-сериозно. Ако ще развиваш теории за модерната война, дай пример къде те се потвърждават в съвременните военни конфликти.
Информационната ти задръстеност не те извинява. Само последния месец са регистрирани атаки на 4 нови вируса, за които се твърди, че определено са дело на правитеслства или световни организации. Последно за един такъв гледах в новините на Нова и БТВ. Мисля, че говореха за OnionDuke, въпреки, че журналистите са малко кухи от към IT-сигурност:
https://www.f-secure.com/weblog/archives/00002764.html

Относно дроновет, явно не следиш новините за "Ислямска Държава". Американците изтрепаха десетки лидери на организацията за супер кратко време с дронове. Завчера (на 4-ти дек) направиха масирана атака с дронове и подробности бяха публикувани в почти световни медии. С дронове и в момента освобождават няколко петролните кладенци, завладени от ИД в Сирия и Ирак.
Украинците са зле почти колкото и Русия. Добре, че американците не пожелаха да се намесят в тая война, иначе до сега щяхме да сме забравили за тоя конфликт.
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Абе верно, някой спомена Бойко и китайците. Та ми е интересно къде е бат'Бойко в тази ситуация? Защо не се възползва от китайците и китайските инвестиции в България?
Не четеш внимателно. Изказването беше, че работа на политиците е да дрънкат глупости. Като тая на Путин за "Южен поток" в Турция. Нещата съвсем не са такива, каквито ги чуваш. Кризата е стиснала за гушата руските ционисти и в истерията си карат гномчето да дрънка глупости на килограм.
Станишката нали ти отпуши китайските канали, какво повече искаш :).
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

дубль .
 
От: От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

RexsG05gyOg.jpg

Заткнись, курица 8)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Страна,орела отдавна е лешояд ;)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Страна,орела отдавна е лешояд ;)

Едно време имаше лешояди, които ме кефеха (В "Златото на Макена", например). Гледаш го, но си те е шубе (поне малко) и му завиждаш как се рее във висините. А сега дори и лешоядите се превърнаха в кокошки.

The Old Turkey Buzzard:
[video=youtube;APtr6qTaxGc]http://www.youtube.com/watch?v=APtr6qTaxGc[/video]
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Руските тролчета налазиха и тази тема. Затваряй, че от пропагандата ще ни се доповръща!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Руските тролчета налазиха и тази тема. Затваряй, че от пропагандата ще ни се доповръща!

Не бъди егоистче като идолите си на запад,можеш лесно да се отпишеш от темата,или да си затвориш прозореца. ;)
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Не бъди егоистче като идолите си на запад,можеш лесно да се отпишеш от темата,или да си затвориш прозореца. ;)
За разлика от теб, нямам идоли нито на запад, нито на изток. И родни политически идоли нямам - изчезнаха отдавна. И за това и не разбирам що го лапате и гъзолизничите на всякакви гномски твари. Соколи, орли, мечки, лешояди... филма ви е отврат!
 
От: Официално Китай е най-голямата икономика, следвана от №2 - Америка

Ако заявиш на американците, че филмът "Златото на Макена" е отврат, то ще те линчуват на първото дърво... Овъргалян в смола с пера от лешояд.
 

Горе