Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
По принцип трябва да си направите два извода

1. това че няма злоупотреби на по ниско ниво като кражба на домейни не премахва възможността това да се случи във бъдещето като и за други "злоупотреби" с подслушването :) Значи ако искаме България да е нормална държава трябва да си има нормални правила какво при какви обстоятелства се използва и какъв контрол има върху това.

2. Никога при никакви обстоятелства не гласувайте за някой по-малко умен от вас

Няма да гласувам нито за герб нито за бсп
 
  • Like
Реакции: snux
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

@nortrant, Стига, спри се бе братле, нима искаш пак тиквенска държава? Нали се сещаш, че ако се върне само с това ще се занимаваме пак никой няма да спре? Като не ти харесва БСП, не гласувай за тях гласувай против тях за друга партия, но кажеш ли ми, че ще гласуваш за гроб направо все-едно си бил техен агент тук в форума!
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

@nortrant, Стига, спри се бе братле, нима искаш пак тиквенска държава? Нали се сещаш, че ако се върне само с това ще се занимаваме пак никой няма да спре? Като не ти харесва БСП, не гласувай за тях гласувай против тях за друга партия, но кажеш ли ми, че ще гласуваш за гроб направо все-едно си бил техен агент тук в форума!

@uni-web, няма да се спра защото заради твоя погрешен начин на мислене ще страдат ОЩЕ повече хора.
Аз не искам БСП - дори само затова ще продължавам.
Само погледни какви методи използват за да изпросят още някой глас от недоволните - според теб такава партия заслужава ли си?

Станишев използва тези сведения за своите интереси – на него не му пука за държавата и за нас. Ако му пукаше – тези сигнали щеше да ги предаде преди няколко месеца (което се отнася за всеки човек – когато има нередност, си длъжен да съобщиш – а НЕ ДА ЧАКАШ ИЗБОРИТЕ) – тогава щях да кажа евала, прави го защото така е правилно и редно.

Сега не мога да кажа същото. За служителите в МВР – и те са жертва... точно сега изкават тези компромати – дано им е платено..че ако го правят без пари..много жалко.

И не - няма да гласувам за Герб - те ще си съберат достатъчно гласове

ще подкрепя Атака – дори само заради истините които говори Сидеров (дали ще изпълни обещанията – не съм сиг - но поне трябва да се кажат нещата, а само той го прави).
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Експерт: Записът е направен с микрофон от Миро Найденов
http://offnews.bg/index.php/188312/ekspert-zapisat-e-napraven-s-mikrofon-ot-miro-najdenov

а сега де :D
нали цветанов беше подслушвал...
нали бяха използвани срс-та? (по-рано четох, че вътрешния мин. е казала, че няма искане за използване на срс-та тези дни)

какво излиза - че найденов е пуснал записите...
защо? явно не е доволен от нещо

с предател как да действаш?
в момента Найденов помага на БСП (тук пак трябва да дам примера с uni-web - ама айде, няма)
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

По някога се налага да избереш по-малкото зло. Аз лично пък казвам че няма да се спра докато ТИКВЕНАТА фабрика не изчезне в миналото.

@uni-web, няма да се спра защото заради твоя погрешен начин на мислене ще страдат ОЩЕ повече хора.
Аз не искам БСП - дори само затова ще продължавам.
Само погледни какви методи използват за да изпросят още някой глас от недоволните - според теб такава партия заслужава ли си?

Станишев използва тези сведения за своите интереси – на него не му пука за държавата и за нас. Ако му пукаше – тези сигнали щеше да ги предаде преди няколко месеца (което се отнася за всеки човек – когато има нередност, си длъжен да съобщиш – а НЕ ДА ЧАКАШ ИЗБОРИТЕ) – тогава щях да кажа евала, прави го защото така е правилно и редно.

Сега не мога да кажа същото. За служителите в МВР – и те са жертва... точно сега изкават тези компромати – дано им е платено..че ако го правят без пари..много жалко.

И не - няма да гласувам за Герб - те ще си съберат достатъчно гласове

ще подкрепя Атака – дори само заради истините които говори Сидеров (дали ще изпълни обещанията – не съм сиг - но поне трябва да се кажат нещата, а само той го прави).
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Експерт: Записът е направен с микрофон от Миро Найденов
http://offnews.bg/index.php/188312/ekspert-zapisat-e-napraven-s-mikrofon-ot-miro-najdenov

а сега де :D
нали цветанов беше подслушвал...
нали бяха използвани срс-та? (по-рано четох, че вътрешния мин. е казала, че няма искане за използване на срс-та тези дни)

какво излиза - че найденов е пуснал записите...
защо? явно не е доволен от нещо

с предател как да действаш?
в момента Найденов помага на БСП (тук пак трябва да дам примера с uni-web - ама айде, няма)

Найденов не беше ли изключен от партията няколко дена преди да се появи записа? Май да..
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Виждам, че има много дейни привърженици на ГЕРБ и БСП. Аз не взимам страна само ще напиша следното:

1. Политически режим който е накарал хората да се вярва, че портокали и банани зреят само по Коледа - Не мерси !
2. Политически режим в който ни управлява пожарникаро-полицейски супермен-мутра - Не мерси !

Успех на всички партийци в изборите !
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ето и една статия в Капитал по повод на скандала: http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/04/26/2050156_kakvo_razbrahme_ot_podslushaniia_razgovor/ и откъс:

"От отношението на градския прокурор Николай Кокинов към Бойко Борисов разбираме, че двамата са повече от близки. Кокинов обсъжда с него идеите си за кариерно израстване в прокуратурата, а Бойко Борисов се съветва с него за разследването срещу Мирослав Найденов. Кокинов отива по-далеч, като дори споделя, че е научил за ново развитие по друго разследване срещу Найденов.

Поведението на Кокинов е най-малкото нарушение на Етичния кодекс, който забранява на магистрати да дават "правни консултации" или да коментират чужди казуси.

По средата на разговора се чува как някой от обкръжението на Бойко му докладва, че при него е дошъл "другия гост на разузнаването". Най-вероятно става дума за Драгомир Димитров, който беше назначен на поста преди една година. Тези посещения при един вече бивш премиер са силно смущаващи."
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Найденов не беше ли изключен от партията няколко дена преди да се появи записа? Май да..

за мен означава че си имаме два различни скандала с подслушване и че сапунката е пълна :D + още един скандал в записания разговор каквото си говорят за медиите
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

за мен означава че си имаме два различни скандала с подслушване и че сапунката е пълна :D + още един скандал в записания разговор каквото си говорят за медиите

и аз като малък нарцис ще се самоцитирам за да добавя един коментат който ми направи впечатление а и направо си е скандален

ЕС подкрепя и протежира точно този начин и стил на управление в тази провинция, но не разбирам защо.

Значи знаете че аз съм про ЕС и единствено ако ЕС представлява заплаха за демокрацията в България съм склонен да си променя мнението....
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

хахааа, тоя моя съсед съвсем се осра братче. тва по-прости от тия няма тримата глупаци няма :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Кристина Спасова - бивш PR на Мирослав Найденов, по настоящем живее с него и ръководи европроект за популяризиране на Програмата за развитие на селските райони във Facebook и Twitter.

Това е оная мастия, която прибра 50 бона май за създаването на фб и туитър акаунти и страница.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Найденов не беше ли изключен от партията няколко дена преди да се появи записа? Май да..


Беше изключен вчера, когато съобщи, че Цветанов е виновен и като призна, че всички в МС са знаели, че Цветанов подслушва. Сега да го изкарате найденов на курбан и вие герберите не сте виновни, хайде моля ви се, такива неща само в приказките има.
 
От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

ЕС подкрепя и протежира точно този начин и стил на управление в тази провинция, но не разбирам защо.

Хората са практични.

Тея все пак ни държат в тяхната орбита и не ни фалират.

Щото другите могат да ни тласнат в друга посока и да ни фалират и накрая пак ЕС и МВФ да дават пари, за да ни спасяват като южните ни съседи.

Пък и хората строят инфраструктура, която все пак е важна за ЕС инвеститорите, които отварят тука "плантации", да не си чупят камионите. :lol: :lol: :lol: :lol:


Ако се появи някоя по-добър на хоризонта, ще подкрепят него. Преди подкрепяха и Царя, ама сега го няма, за съжаление.
 
От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Инфраструктурата е важна, да, ако се строи с качествени материали, вместо да се надпишат 5 - 10 милиона. Аз недоумявам просто как магистралата към Бургас е в ремонт всеки път като рекна да ходя на море. Сигурно и на чужденците, които шляпат от Бургас към Варна и обратно, не им харесва. А веднъж карах двама французи към Варна и като чуха, че това било магистрала... си глътнаха френския, че и обноските (за момент). В Щатите един път не съм видяла да се асфалтират пътища посред летни задръствания, камо ли пък към курорти. В Израел пък имат такива пътища, дето никъде ги нямат. Може значи. Само в България не може.
 
Последно редактирано:
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Рекни да пишеш в правилната тема :lol:

И сега какво се оказа, явно Найденов е записал разговорите...
Това значи скоро да го очакваме в листите на бсп :lol:
Алъне, комплексе, мери си квалификациите, молим те!
 
Последно редактирано:
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Рекни да пишеш в правилната тема :lol:

И сега какво се оказа, явно Найденов е записал разговорите...
Това значи скоро да го очакваме в листите на бсп :lol:
Алъне, комплексе, мери си квалификациите, молим те!


Записвал е щото е усетил, че го дават курбан. А двете глави не са очаквали, че пухкавия им послушник ще събере смелост да ги бомби. И за това сега по интервютата пак Станишев име виновен щото не могат да вземат решение какво става.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Беше изключен вчера, когато съобщи, че Цветанов е виновен и като призна, че всички в МС са знаели, че Цветанов подслушва. Сега да го изкарате найденов на курбан и вие герберите не сте виновни, хайде моля ви се, такива неща само в приказките има.

добре, според теб Найденов съвестно ли си върши работата?
ако не - тогава какво очаква?
ако да - тогава си спомни темите относно неовите издънки

добре го изритаха, този предател
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

По принцип в такива организации не ги изритват "предателите" а ги ликвидират.
Затова семейството на Найденов е в чужбина а той е защитен свидетел
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Скоро очакваме нови срс-та - цветанов подслушвал цветанов :shock:

По принцип в такива организации не ги изритват "предателите" а ги ликвидират.
Затова семейството на Найденов е в чужбина а той е защитен свидетел

циркове
според теб човек който "носи микрофон и записва срещата на която обсъждат как да го спасят - и след това пуска записа" дали не може да халюционира, че е бил в опасност...
разбира се, че ако каже че така се чувства - ще му осигурят необходимите мерки за сигурност

но според мен това е поредното представление в цирка
 
Статус
Not open for further replies.

Горе