Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

uni-web

Well-Known Member
Хайде да ви е честито, одеве си го приеха, нали са си картел.

Къде са сега "ранобудните студенти"? Защо не говорят за това, защо не протестират 4+8 =12 едно дете да питаш е много повече от 1.5 ли беше на Орешарски.

Баси държавата, баси народа не заслужавате и грам уважение...

Срам и позор сте всички които подкрепяте тази мутра.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Е то оставаше да не се приеме, от де ще се намерят иначе 6 милиарда по плащане на главници до година освен рефинансиране. Проблема е, че пак нетно се раздува дълга - заради дефицита 2015 ....
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Колко изтегли Орешарски бе???

Ще ти кажа, щото явно сте плиткоумни и с амнезия малоумни гробари. Милиард и половина изтегли, а вие надухте свирки викахте и уехте като ненормални.

Сега изтеглиха 4 , догодина си гласуваха още 8, що не уеш сега бееееееееееееееееееее?

ЗАЩООООООО.

Кога Орешарски тегли що не рева ? А сега ревеш :)
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Колко изтегли Орешарски бе???

Ще ти кажа, щото явно сте плиткоумни и с амнезия малоумни гробари. Милиард и половина изтегли, а вие надухте свирки викахте и уехте като ненормални.

Сега изтеглиха 4 , догодина си гласуваха още 8, що не уеш сега бееееееееееееееееееее?

ЗАЩООООООО.

Кога има избори що не гласува ? Сега мучиш ама е късно - след 4 години като имаш нов шанс - пак стой в дома.
Аз съм избрал управляващите и съм се доверил , че ще вземат правилното решение за страната. Та да теглят и 20 ако трябва - само да почне България да изпълзява от дупката и последното място по стандарт на живот.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Аз, не муча, ама гледай да не замучим всички които не сме гласували, че манговци и турци дето ви представляват ще идете на кино от 6 до 5 с доглеждане.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Уни бъркаш - изтеглиха над 3 милиарда лятото и това е само по рефинансиране, сходно с 6-те милиарда другата година. Няма да коментирам грешният бюджет 2014 с големите разходи и огромните очаквани приходи - раздуха разходната част силно - не случайно се актуализира бюджета за тези 4 милиарда, които говориш - отвърд другите дългове взети тази година по линия дефицит. Но от тези 4 милиарда дръпни заемите по линия фонда за влогове и подкрепата на ПИБ и ще видиш нетно увеличение.

Проблема е че на базата на кофтия бюджет тази година, правителството базира бюджет 2015 и като се гледа пак ще се харчи, вместо да се реже неефективно.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

И как нямаш макло срам тръгнал тука да ми говори за Орешарски, дето самичък го плюеше, че щял да тегли кредит, а шефа ти казваше, че щял да заглроби народа и да обрече децата да плащат този дълг.


Вие сте за разстрел бе, не да ви се обяснява човек. Изправяне до стената и с калашника смърт...
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Хахахахха бях забравил колко е забавно да спориш с Уни. Отивай да протестираш като не си доволен - не само да агитираш в форума като трол . Направи нещо - поведи недоволните :D
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

И как нямаш макло срам тръгнал тука да ми говори за Орешарски, дето самичък го плюеше, че щял да тегли кредит, а шефа ти казваше, че щял да заглроби народа и да обрече децата да плащат този дълг.


Вие сте за разстрел бе, не да ви се обяснява човек. Изправяне до стената и с калашника смърт...

Сега, как да ти отговоря на тази беззумна макар и виртуална закана? Та ти си бил по фанатизиран от ИДИЛ.

Знаеш ли, кой стават фанатици - само маргиналните слоеве и най-лесно манипулативните и лабилните хора, които сами не могат да мислят - сори, че ти го пиша, но ти си най-лабилният в този форум и за жалост не се учиш от грешките и не се опитваш да четеш какво ти се пише, а само се осланяш на партенки. Сори но толкова ревлив човек над 30 години не съм виждал - как се мислиш за предприемач не знам.

Хайде сега седми и виж всичко, което съм го писал така ли е фактически или не е така - боравиш с нета добре.
За напред да знаеш нямам шеф, поради простата причина не могат да си ме позволят и пак за напред моляте чети какво съм писал и какво съм критикувал - вярно е че не е на ниво лабилност като теб, но всеки друг ще го разбере.

П.С. За напред, ако не искаш да те взимат за тотален лабилен маргинал - когато някой ти пише провери какво ти говори и ако не можеш да го обориш или млъкни, но не изпадай в такива истерични изблици - защото само потвърждаваш лабилността си. А ако случайно видиш пък оборване пиши аргументирано. Или най-добре спри да пишеш по тема политика/икономика, а там където си наясно и няма емоции - програмиране, SEO и от сорта.

П.С. 2 Винаги съм казвал едно рязане на неефективността а в държавата ни има бол - това го казвам и за това правителство. Виж има начин как да не взимаме нови заеми и да се свием просто ще е за сметка на пенсионерите, социалните и редица проекти. А ако не го направим това и си запазим текущото харчене, но не взмеме нов данък си обявяваме фалит и сме си ние. Така, че трябва да режим до крак, но никой не иска ето виж другата тема Биааро иска увеличение на МРЗ, пенсии и т.н. но не иска да чува за свиване на колана. А забравих имаме и още един път вдигане ударно на данъците, но знаеш какво ще стане.
 
Последно редактирано:
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ще ги поведа, какво си мислиш няма да изкара мутрафона и до рождения ми ден.
Хахахахха бях забравил колко е забавно да спориш с Уни. Отивай да протестираш като не си доволен - не само да агитираш в форума като трол . Направи нещо - поведи недоволните :D
 
От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Тя не е към теб. Няма нужда да ми отговаряш за нея.
Сега, как да ти отговоря на тази беззумна макар и виртуална закана? Та ти си бил по фанатизиран от ИДИЛ.

Знаеш ли, кой стават фанатици - само маргиналните слоеве и най-лесно манипулативните и лабилните хора, които сами не могат да мислят - сори, че ти го пиша, но ти си най-лабилният в този форум и за жалост не се учиш от грешките и не се опитваш да четеш какво ти се пише, а само се осланяш на партенки.

Хайде сега седми и виж всичко, което съм го писал така ли е фактически или не е така - боравиш с нета добре.
За напред да знаеш нямам шеф, поради простата причина не могат да си ме позволят и пак за напред моляте чети какво съм писал и какво съм критикувал - вярно е че не е на ниво лабилност като теб, но всеки друг ще го разбере.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Що ще теглят още пари ли питаш?
Ми щото не очакват много приходи, което е логично. За сметка на това идват плащания по стари дългове, а Орехчето остави държавата без една стинка и с една фалирала банка и с един фалирал НЕК.

Айде сега си сложи ръка на сърцето и кажи не харчеха ли като разпрани предишните? А нищо не взеха, тоест не си изпълниха приходната част. И еврофондовете им спряха.

Имай в предвид, че винаги съм бил против взимането на заеми. Сега също, но поне мога да си обясня нуждата.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

И ти спирай, да гледаш нова, бтв и другите боклуци.
Орешарски ли фали ра банката??? Стига глупости, това направо на нищо не прилича вашето...
Що ще теглят още пари ли питаш?
Ми щото не очакват много приходи, което е логично. За сметка на това идват плащания по стари дългове, а Орехчето остави държавата без една стинка и с една фалирала банка и с един фалирал НЕК.

Айде сега си сложи ръка на сърцето и кажи не харчеха ли като разпрани предишните? А нищо не взеха, тоест не си изпълниха приходната част. И еврофондовете им спряха.

Имай в предвид, че винаги съм бил против взимането на заеми. Сега също, но поне мога да си обясня нуждата.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Те сега от зор може да възобновят Белене,че да крадат от там :)
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Е, ти с тоя ГРОБ прекаляваш вече. Разбрахме, че не те кефят ГЕРБ, ама аз не пускам теми от типа: "гадните комунисти съсипаха страната ни".
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Днеска промоциите в емаг бяха гадни - ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ :D Лош Бойко еййй съсипа ни....
А Уни - сега Герб еднолично ли управлява или в коалиция ? Що не е гарантирано от Реформаторския блок - или не ти отърва друг да е лош освен Бойко ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

И ти спирай, да гледаш нова, бтв и другите боклуци.
Орешарски ли фали ра банката??? Стига глупости, това направо на нищо не прилича вашето...

Уни кво да гледам бе? Атака тв ли?
И чети ако обичаш. Писах остави фалирала банка. Всички са виновни. Нали е финасист деба?
Кажи харчиха ли пари?
Кажи взимаха ли пари? НЕК - на загуба. Митници - гола вода. Еврофондове - кур.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Уни, ти все плачеш, ама нямаш решение. Купи си кърпички.
Вземи прочети нещо за държавния бюджет и спри да пускаш празни теми.
 

Горе