Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Защо няма тема за това - > Цв. Василев: КТБ стана жертва на ДПС
Тия ли ще връщате на нови избори ? Ама тая тема няма да я пуснете щото не е гарантирано от Гроб нали ? Иначе всички милеете за държавата и сте първи патриоти....

Ама си невежа... Прочети малко относно топлата връзка между КТБ-ГРОБ-ДПС и тогава се излагай. Не вЕрвай на всичко, което ти каже телевизора! Всъщност ти си типичен герберастин, не виждаш по-далеч от носът си, тъй че никак не се учудвам:)
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ама си невежа... Прочети малко относно топлата връзка между КТБ-ГРОБ-ДПС и тогава се излагай. Не вЕрвай на всичко, което ти каже телевизора! Всъщност ти си типичен герберастин, не виждаш по-далеч от носът си, тъй че никак не се учудвам:)
Какво гледам бе атакистче ? Твоя лидер , дето щеше да спасява България си взе парите и сложи ДПС да те управлява . По времето на БСП и ДПС ли се ограби банката ? Топлите ти връзки са само в малкото ти атакистко мозъче....
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Бърни, бе не знам, не ти ли написах да не се впускаш в теми за ДПС, КТБ и Герб? За твое добро е, няма как да спечелиш такъв спор от позицията си на гербер.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ха-ха-ха... Като нямаш какво да кажеш смислено, винаги Сидеров изскача от ъгъла: ) Казаха ти вече - Отивай да му се помолиш да ти тегли една "пура", че белким малко се поуспокоиш. Бегай да четеш старите новини, че хич те няма. Дори Проданов, с който сме от различни светове, ти каза че не е в твоя полза подобен спор, ама нали си корава герберска кратуна не вдяваш.

Постотвам ти го и ти го пиша бавно, защото знам, че ти е трудно осмислянето на написаното - НИЩО НЕ МЕ СВЪРЗВА С АТАКА, НЕ СЪМ ГЛАСУВАЛ ЗА ТЯХ И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ГО ПРАВЯ В БЪДЕЩЕ! Ако искаш ще ти го напиша още един път, за да го схванеш най-после!:)


Какво гледам бе атакистче ? Твоя лидер , дето щеше да спасява България си взе парите и сложи ДПС да те управлява . По времето на БСП и ДПС ли се ограби банката ? Топлите ти връзки са само в малкото ти атакистко мозъче....
 
От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

След като Бойко подаде оставка , не само че гласува ами даже после се басира с мен за едни 10 лева дето ги загуби. Сега на последните вече може да не си атакист - какъв си не знам вече. Не е проблема специално в КТБ - пак казвам дано вникне някой - защо се пускат такива теми като тази само и единствено за Герб , но не съм видял за другите партии (Кога Орешарски тегли нз колко милиарда - къде е темата Гарантирано от БСП)? Ето уни каза - аз мразя и ДПС наравно с Герб - но да е пуснал една тема против ДПС? Не и то не , че няма за какво да се пусне тема, просто винаги се възмущавате на всяко действие на Герб , а другите партии удобно ги прескачате. Демек с една дума - не сте обективни.

Ха-ха-ха... Като нямаш какво да кажеш смислено, винаги Сидеров изскача от ъгъла: ) Казаха ти вече - Отивай да му се помолиш да ти тегли една "пура", че белким малко се поуспокоиш. Бегай да четеш старите новини, че хич те няма. Дори Проданов, с който сме от различни светове, ти каза че не е в твоя полза подобен спор, ама нали си корава герберска кратуна не вдяваш.

Постотвам ти го и ти го пиша бавно, защото знам, че ти е трудно осмислянето на написаното - НИЩО НЕ МЕ СВЪРЗВА С АТАКА, НЕ СЪМ ГЛАСУВАЛ ЗА ТЯХ И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ГО ПРАВЯ В БЪДЕЩЕ! Ако искаш ще ти го напиша още един път, за да го схванеш най-после!:)
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Същото може да се каже и за тебе, като беше орешака пускаше ли пускаше теми, сега нищо, от всичко си доволен.

пс: гледам сега шистов газ искат май да почват пак.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Същото може да се каже и за тебе, като беше орешака пускаше ли пускаше теми, сега нищо, от всичко си доволен.

пс: гледам сега шистов газ искат май да почват пак.

Аз никога не съм крил , че подкрепям Герб и мразя ДПС и БСП. Въпроса е към вас , дето мразите Герб ( и ДПС по думите на уни наравно) защо се пускат теми само за едната от мразените партии ? Защо предпочитате ДПС да управлява , а не Герб - защото явно за вас Орешарски е било добро правителство или поне по-добро от сегашното?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

специално унито си спомням да е пускал теми за дпс, както и аз, кой заблуждаваш ако си мислиш, че ще убедиш някой, че подкрепяме ДПС.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

специално унито си спомням да е пускал теми за дпс, както и аз, кой заблуждаваш ако си мислиш, че ще убедиш някой, че подкрепяме ДПС.

Аз пък помня , че подкрепяхте Кабинета Орешарски , за да не падне от "платените" според вас протести. Да те питам кое правителство ти е по симпатично - сегашното или предното /? В сегашното имаме Герб с други партии , а в другото ДПС с други партии. И ако случайни кажеш , че нито едно от 2те ми предложи партия/партии , които да изберем на нови избори за да тръгнем нагоре ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

специално унито си спомням да е пускал теми за дпс, както и аз, кой заблуждаваш ако си мислиш, че ще убедиш някой, че подкрепяме ДПС.
За съжаление,последователите на злото,в повечето случаи са по-опасни от самото зло.Пак се сещам за любимия ми в детството роман на Р.Хауърд "Къл Завоевателя"
Там в битката с хората-змии,последователите им се биеха по-ожесточено от самите хора-змии.Сега същото се наблюдава с последователите на ИДИЛ,Десен сектор,Герб,Соростутките от Реф.Батак и не на последно място-двата пинчера на г-жа Мейзер. :lol: :lol::lol:
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

специално унито си спомням да е пускал теми за дпс, както и аз, кой заблуждаваш ако си мислиш, че ще убедиш някой, че подкрепяме ДПС.

Ти подкрепяш всеки, който ти промие мозъка с дрънканици, така че си трайкай.
Утре Лютфи Ага ще ти каже, че ще направи рай на земята, 5к евра заплати и т.н. и ще му се вържеш.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Аз пък помня , че подкрепяхте Кабинета Орешарски , за да не падне от "платените" според вас протести. Да те питам кое правителство ти е по симпатично - сегашното или предното /? В сегашното имаме Герб с други партии , а в другото ДПС с други партии. И ако случайни кажеш , че нито едно от 2те ми предложи партия/партии , които да изберем на нови избори за да тръгнем нагоре ?
E как да не бяха платени простетите, те сега 80 процента от протестиращите са във властта бре, даже от служебното си имахте и министър от протестиращите.

Лошото е,ч е такива мозъци като ромбеца и бърна - ако ще бойко да ги хака с оная си работа всеки ден по устата - те пак ще викат бойко обичам те, ела ме на*** и отзад.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Електората на Гроб:

95% държавни служители

5% цигани...
 
От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

E как да не бяха платени простетите, те сега 80 процента от протестиращите са във властта бре, даже от служебното си имахте и министър от протестиращите.

Лошото е,ч е такива мозъци като ромбеца и бърна - ако ще бойко да ги хака с оная си работа всеки ден по устата - те пак ще викат бойко обичам те, ела ме на*** и отзад.

Освен че си тъп и ограничен, което е безспорен факт, също така и ти е много къса паметта.
Да не говорим, че от омраза към Бойко подкрепяш какви ли не меко казано долни хора, стремящи се към власт само чрез такива идиоти като теб и платени мангали. Да ги изброявам ли?

Разликата е че аз имам мнение и принципи, а ти си фурнаджийска лопата и си сменяш мнението, винаги когато някой хитрец борещ се за власт те шейтаноса с празни приказки.

Сегашното правителство е най-доброто, което може да се постигне на тоя етап, само и единствено защото изолира бсп и дпс. Това е. Не ми харесва ама по добро няма.

Очаквам скоро да прегърнеш идеите на дпс. Само за тях не си лобирал още лумпен такъв.
 

Горе