ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

ieXHS4I.jpg
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Хубаво е, че има нови елементи в подготовката на изборите и провеждането на предизборната кампания. Но, според мен, по-важно е да се помисли как да се привлекат към участие в изборите повече граждани, за да бъде вотът по-представителен и съответно отговорността на новоизбраните членове на европарламента по-висока пред избирателите им. Сериозни усилия трябва да се насочат към по-младите избиратели, които все още нямат достатъчен политически опит и не усещат осезаемо важността на личното си участие във вземането на важните европейски решения. В същото време това са млади хора, за които ЕС е даденост, не познават огромните трудности по пътя до днешния Европейски съюз. Те трябва да разберат и да повярват, че по-успешното бъдеще на евроинтеграционния процес зависи много от тяхната активност, борбеност и готовност да отстояват и подобряват общия европейски проект.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма да гласувам изобщо.
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма да гласувам изобщо.

То те на това разчитат мангустите. :) Още няколко като теб и сме цъфнали пак. Не че няма е купуване, продаване и манипулиране, но поне да не си го правим сами. А за другите, оня горе гледа и ще има за всеки по нещо. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ако мога да вметна нещо за тези, които казват "Няма да гласувам, защото няма за кого" или нещо подобно - като няма за кого, пак гласувайте, но просто зачертайте бюлетината. По този начин хем сте гласували, хем гласа ви е невалиден и няма да се отчете за никого, защото ако не гласувате, всички тези "гласове" на хората, които са си били у тях, се разпределят по партиите, които са минали някакъв определен процент.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

И аз няма да гласувам за европарламент, ние там сме безгласни букви, или пък може за Волен Сидеров да пусна, ще видим. Там трябва да има такива контри на ЕС и които подкрепят братята руснаци.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

И аз няма да гласувам за европарламент, ние там сме безгласни букви, или пък може за Волен Сидеров да пусна, ще видим. Там трябва да има такива контри на ЕС и които подкрепят братята руснаци.

уау! много си начетен..човек да ти завиди :-o
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

И аз няма да гласувам за европарламент, ние там сме безгласни букви, или пък може за Волен Сидеров да пусна, ще видим. Там трябва да има такива контри на ЕС и които подкрепят братята руснаци.

Бате, може ли да си толкова постоянен в секцията Политика и в същото време да ти е толкова неадекватен коментара. Какво означава "безгласни букви"? Представи си, че влезнат гласни, няма ли да е добре? Какво, некви Пеевски и чалми или може би орки ли искаш? Гърците са измислили демокрацията и те знаят как става. А именно, мълчат си не взимат страна и като ги питат какво мислят за това, обикновено си правят паса, докато не договорят подкрепа за техен проект, и после си дават гласа. Или казано с две думи - политиката е договорки. Ако не можеш да го правиш, значи не ставаш. А ако не ставаш, отиваш на село. Идеята е да не вкараме такива безлични тъпаци. Не може да си мишка так, и да се правиш на големия терикат тук. Изглежда мишкарски. И дано не вкараме такива. Но с "няма да гласувам" това все повече няма да се случи. Така, че бъдете поне вие малко хора на място и нека големите топки бъдат с вас. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Посочи ми "гласни" освен Сидеров? Но който и да иде, ние сме безгласни букви и да вземем страна никой няма да ни вземе насериозно, така сме ги научили вече. Освен Сидеров, всички са "за европеско развитие, за европейски бъдеще и т.н.." и са готови да се мазнят - продажници.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Сидеров може и да се сбие в Европарламента - въпреки че като доказано ненормален едва ли ще го допуснат в сградата....
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз мисля да подкрепя пеевски, поне ще се отъвем от него за 4 години, нека братята европейци да се оправят с него :)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Сидеров може и да се сбие в Европарламента - въпреки че като доказано ненормален едва ли ще го допуснат в сградата....

Направо директно война ще обяви на някоя страна ..... пусто обаче няма му позволят да го охраня сбирщина от мутри и да носи патлак в евро парламента. Наш волен няма как си избива комплексите, по-добре тук си стой.
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Направо директно война ще обяви на някоя страна ..... пусто обаче няма му позволят да го охраня сбирщина от мутри и да носи патлак в евро парламента. Наш волен няма как си избива комплексите, по-добре тук си стой.

Тоя лудия няма да го пуснат. Да не са луди там? Хората са се събрали да вършат работа, а не да изтрещяват. Да, казват кой какви пари ще получи и коя държава ще обрекат на мизерия, но пак нещо решават и вършат. :)

Волен го виждам на село, някое тихо, кмет или ибрихчия в някое родопско село. :)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

ибрихчия ?

Тая дума май е от речника на боко,както и :

- Ебати ташака. Слави Бинев да има по-висок рейтинг от Костов
- Всички педераси са умни по-принцип. И аз почвам вече да викам, че съм пидал
- Роман мое ли си го ебе Джамбазов или не мое?
- Роман си е манаф малко
- С Бареков как беше? С тоя капут!

Все едно говори някаква мутра,а не бивш министър-председател
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

ибрихчия ?

Тая дума май е от речника на боко,както и :

- Ебати ташака. Слави Бинев да има по-висок рейтинг от Костов
- Всички педераси са умни по-принцип. И аз почвам вече да викам, че съм пидал
- Роман мое ли си го ебе Джамбазов или не мое?
- Роман си е манаф малко
- С Бареков как беше? С тоя капут!

Все едно говори някаква мутра,а не бивш министър-председател

Абе колега, не че нещо - ами ти некъв комплекс към боко ли имаш - ебати спама покрай една дума дето изкара, честно ......

Индийд е прав, но няма да напиша пак думата, че не знам какво ново ще изкараш .....
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

ибрихчия ?

Тая дума май е от речника на боко,както и :
Всъщност думата отива повече към Доган и другия козел. Хората знаят какво означава. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

гласувайте, но просто зачертайте бюлетината. По този начин хем сте гласували, хем гласа ви е невалиден и няма да се отчете за никого, защото ако не гласувате, всички тези "гласове" на хората, които са си били у тях, се разпределят по партиите, които са минали някакъв определен процент.
глупости, отчитат се само валидните гласове, а за получаване на мандати - само валидните гласове на партии прескочили %-ната бариера, всичко друго отива в коша, но се брои за избирателна активност
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

глупости, отчитат се само валидните гласове, а за получаване на мандати - само валидните гласове на партии прескочили %-ната бариера, всичко друго отива в коша, но се брои за избирателна активност

Ако гласувам с Х на бюлетината, няма как да ми преразпределят гласа, защото е невалиден, но глас, докато ако гласувам, но партията не мине бариерата, то гласовете се разпределят между тези, които са минали.
 

Горе