ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: Re: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ще те представляват в Европа. Просто няма да си ги избрал ти, а циганите дето от сега чакат кебапчетата и паричните стимули.

Тия логики на всички избори ги слушам.
Ама така и така всички кандидати са едни и същи - т.е. нищо не става от тях, все ми едно дали ги избират цигани или пакистанци.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз ще гласувам за Глас Народен.
Помислете и вие, че няма за кой друг да се гласува!
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Да гласуваме за шоУто значи

Гласувай за себе си. За шоуто има кой да гласува, ония с кебапчетата и бронзовия тен. :)

И само да кажа от сега, медиите доста добре са ги подплатили, за да манипулират със статистиките. Така, че гласувайте изцяло без да се допитвате до глупави телевизии, вестници, сайтове и т.н. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Кажете бре, кажете - какво са направили българските евродепутати през предходния мандат. Ама конкретни неща, които да ме убедят да гласувам. Освен да взимат по 20к евро на месец, за друго не се сещам.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Мене ми е интересно къде бяха дебатите?Когато има дебати,какво аджеба се дебатира?Какво говорят и какво ще направят?Досега изредилите се партии,какво говориха и какво направиха?КЪДЕ СА ИМ ПРОГРАМИТЕ БЕ ХОРА?КЪДЕ?КЪДЕ?
Много се извинявам ама аз съм 23 години и просто съм изумен от тая цялата история.Тия "хора" нямат елементарно уважение към своите избиратели.Гласувайте ти казват,а на среща няма дори жалък опит за аргумент,защо подяволите трябва да гласувам за тях!Все едни и същи измекяри се въртят и въртят и най-лошото е,че някои от тях са с интелигентност на охлюв, ама разбираш ли си пробутват байганьовския тарикатлик и се мъчат да те лъжат най-нахално.Еми съжалявам ама досега не успяхте ДРАГИ МИ НЕУВАЖЕИМИ МУХОЛОВЦИ!Няма и да успеете!
Сумати години говорим за европейски ценности и други глупости,с които ни заливаха от сутрин до вечер.Ще влезем в ЕС и ще се оправим.То работата ако ставала само с влизането,щеше да става и само с ядене,нали така?Трябва и акъл,но където той е останал се впряга в схемичката как да лапнем нещичко,че много заслабнахме.
Доста съм се чудил как могат да се оправят нещата ама работата е вмирисана отвсякъде.А иначе даже човек без висше,но със съвест и развързани ръце ще оправи нещата бързичко.Не виждам какво друго заслужават освен един кръст.Нямам намерение да обиждам себе си,гласувайки за тези същества.Точка!
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абе вие гледахте ли им предизборните клипове? Гледахте ли ги, честно. Изумен съм - на воленката някакви баби реват, бюрека щял да възстановява държавата (?!), меглена кунева химикалката и дето била подписала за ЕС била в музей, гербаджиите щели да възстановяват европейското и законността (?!). В потрес изпадам всяка вечер като слушам новините.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абе вие гледахте ли им предизборните клипове? Гледахте ли ги, честно. Изумен съм - на воленката някакви баби реват, бюрека щял да възстановява държавата (?!), меглена кунева химикалката и дето била подписала за ЕС била в музей, гербаджиите щели да възстановяват европейското и законността (?!). В потрес изпадам всяка вечер като слушам новините.

Затова нито ги гледам, нито ги слушам - дразнят ме и ме нервят..
Изобщо няма да си направя труда да отида да гласувам - няма за кого и за какво.
Активността се очаква да е под 35% пишат из медиите.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

гледам един дядо на 82 години се е запътил към европата, гласувайте за него :lol:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

10411143_10152836680239554_8569039708228230837_n.jpg
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Колко пара се троши по тея предизборни клипове не е истина, особено за някой хора няма абсолютно никакъв смисъл да си хвърлят парата на вятъра, ама така е лесни пари лесно се харчат.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Какво ще кажете за днешния цирк?
Хронология:
1. Вчера барека обявява, че някъв мухльо от герб ще се присъедини към партията му.
2. Днес мухльото напуска, и веднага след това се присъединява обратно към герб. Обяснението му беше, че така доказвал верността си.
3. Сега бил на митинг в Бургас, и пак се присъединил към барека.

Е кажете ми, как да гласуваш за такива дупедавски отрепки? Кво е станало... чакал е най-добрата оферта ли?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Тези изобри са просто предните формални глупости с които ни замазват очите
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Колко пара се троши по тея предизборни клипове не е истина, особено за някой хора няма абсолютно никакъв смисъл да си хвърлят парата на вятъра, ама така е лесни пари лесно се харчат.

Щом се дават пари значи има алъш вериш и някой печели, ама никой не казва за кой ще гласува тука. Аз търся да гласувам зя най големия шоумен. Кой е той, Барека ли е
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Търсят шоумен и наливат пара в него явно тая тактика работи все още, Воленчо беше се самозабравил даже с тея шпиц команди в старанието си да блесне, сега пък го играе благодетел:), наред е Додука да докаже мое ли да духа добре или не
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

17000 евра е месечната заплата на един евро депутат + още много екстри. А всички твърдят че само с един гол опиг щели да си останат.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

БСП купува гласовете на миньорите! Тия червени гниди убиват България всеки ден. Дано България ги накаже с вота си! Не може цигани , турци, пенсионери и платени да определят управляващите в България. Гласувайте!
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...uktazh-za-kupen-vot-v-bobov-dol-video-6012624
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

БСП купува гласовете на миньорите! Тия червени гниди убиват България всеки ден. Дано България ги накаже с вота си! Не може цигани , турци, пенсионери и платени да определят управляващите в България. Гласувайте!
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...uktazh-za-kupen-vot-v-bobov-dol-video-6012624
 

Горе