Конкурс за: ПУБЛИЧЕН КОНКУРС ЗА ГРАФИЧЕН ЗНАК НА КАРНАВАЛ ГАБРОВО

mandarb

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Попаднах на тази обява надявам се че ще ви бъде интересна:

Изисквания


За участие в конкурса ще бъдат допуснати проекти, които отговарят на следните технически изисквания:

  • Проектите трябва да съдържат надписа „Карнавал Габрово 2018“, като годината ще се актуализира в бъдеще за всяко ново издание.
  • Всеки проект трябва да бъде представен в общо четири варианта – цветен с надпис, цветен без надпис, черно-бял с надпис и черно-бял без надпис.
  • Всеки вариант на проект трябва да се представи във файлов формат PNG с основа 1600 px и височина 1100 px.
  • Всеки проект трябва да е придружен от текстово описание на концепцията в свободна форма до 1200 знака.
Проекти се приемат само чрез електронната форма за заявки на www.gabrovologocarnival.com, в раздел Участие

Журито ще разгледа само проекти, които отговарят на условията за участие.

Всеки участник ще получи писмено потвърждение по електронна поща. Ако до два дни от подаването на заявка не сте получили потвърждение, свържете се с нас чрез указаните данни за контакт:

Радослава Балевска – 066 81 83 09

Елена Влаева – 088 655 89 22

[email protected]

Подробна информация може да откриете на следният адрес:

https://carnival.gabrovo.bg/bg/contest/графичен-знак/
 
Здравейте, радвам се ако сте се включили в надпреварата. От чисто любопитство ще сподели ли някой кои с аму фаворитите?
 
35, 59, 66 изглеждат добре. Сигурно има качествени и от другите, но аз не съм голям фен на шарениите, а и на карнавалите, така че надали съм кой знае какъв критерий :)
 

Горе