Пазаруване от aliexpress

От: Пазаруване от aliexpress

Аз съм пазарувал от Алиекспрес и съм плащал директно с дебитна карта и до сега не съм имал проблеми.
 
От: Re: Пазаруване от aliexpress

Здравей и добре дошла. Защо да не можеш? Аз поръчах през PayPal, но не мисля, че ще имаш проблем с обикновена дебитна карта била тя Visa или Mastercard.

Преди това пазарували си с нея някъде онлайн? Защото реално точно за това е този тип карта. За електронно разплащане.
Бос говориме за алиескпрес,а там пейпал не се приема.
 
Re: От: Re: Пазаруване от aliexpress

Бос говориме за алиескпрес,а там пейпал не се приема.

Възможно е. Прав си. Сега видях, явно съм се объркал с друг сайт, от който съм пазарувал успоредно, докато съм пазарувал от Алиекспреса. :)
 
От: Пазаруване от aliexpress

Като цяло са куректни продавачите в Али експрес. Приятелката ми си поръча рокля и е супер. Пкащане с дебитна карта и срок за доставка около 30 дни.
 
От: Пазаруване от aliexpress

Здравейте,имам въпросче относно плащането в Али.
След като попълних данните от картата,общата поръчка бе приета,след това на всеки артикул пише,че очаква плащане....трябва ли на всяко нещо да попълня номер на карта и т.н. отново?
 
От: Пазаруване от aliexpress

не съм излизала да проверя сметката си
,но когато натисна подробности на всяка от поръчките ми пише,че са в изчакване на плащане,отделно получавам съобщения от продавачите,че чакат парички
 
От: Пазаруване от aliexpress

Дай една снимка от статуса или там където гледаш какво ти пише?
 
От: Пазаруване от aliexpress

не ми се получава, качването пропада
 
Последно редактирано:
От: Пазаруване от aliexpress

Ще ти потвърдят, имай търпение, понякога да 48 часа става това. Изчакай малко, трябва да получиш имейл като приемат поръчката.
 
От: Пазаруване от aliexpress

Аз също днес направих поръчка и ми пише същото. Може би е така, защото е неработен ден:) Може плащането да се отрази чак понеделник.
 
От: Пазаруване от aliexpress

поръчката ми е от 2 дни,днес ги питах и ми казаха,че има проблем с картата ми,трябва да отида до банката
 
От: Пазаруване от aliexpress

Може картата ти да не е активна за онлайн като цяло или беждународни плащания. Но щом са ти отвърнали така, по-добре ги послушай и иди да видиш за какво иде реч.
Да не би да даваш номера на виртуалната си сметка, а не на реалната, защото двете са различни и първата може само май да си скатаеш някой лев така настрани да имаш.
 
От: Пазаруване от aliexpress

картата е дебитна VISA ,давам номера,който е изписан върху нея и после последните 3 цифри
 
От: Пазаруване от aliexpress

Ако е електрон - не е от картата. Така или иначе изчакай и отиди в банката.
 
От: Пазаруване от aliexpress

В момента за колко време пристига поръчка? И има ли вариант да се избегне плащането на мито? Респективно кой доставчик да изберем за стоката?
 
От: Пазаруване от aliexpress

Зависи от къде идва. Повечето продавачи слагат 15-60 дни за доставка (безплатна), което значи, че за два месеца трябва да дойде. Мито и ДДС не се плащат, ако цената на пратката е под 30 лв. също и мито не се плаща, ако идва от ЕС.

А респективно DHL предлагат по-бърза доставка, но пък се заплаща.
 

Горе