Пак вдигнаха цената на горивата... епизод кой незнам..

Много безразсъдно от негова страна!
Това го наблюдавам почти всяка сутрин като мина по ул. Оборище (от Евлоги Георгиев към ул. Черковна) - и ми става хем сладко, но като се замисля, никога не бих го направил, както и никой нормален. Сега щом са го шернали в тази група е много вероятно да го изтипосат в някой сутрешен блок, както обичат да показват снимки от социалните мрежи и потребители, пишещи на медиите. Знам, че горивото е скъпа стока, но не мисля, че това е начина за предвижване, особено по този начин. Дори и със столче не го виждам това за нормално.
 
В Германия масово хора прекарват децата си на колело със столче отзад. Даже има едни вагончета дето ги влачат с колелото като ремарке. Естествено улиците им са други , има навсякъде велоалеи и тн....
 
В Германия масово хора прекарват децата си на колело със столче отзад. Даже има едни вагончета дето ги влачат с колелото като ремарке. Естествено улиците им са други , има навсякъде велоалеи и тн....
Тук е меко казано оптимизъм това. Там хората са си ги направили културно нещата. Аз лично докато пътувам по 5 км. всеки ден виждам поне 3 потенциални ПТП-та, дали заради селяци, дали заради кофти пътища, факт е, че тук е в пъти по-опасно. Да не кажа невъзможно, а това, че някои го правят е според мен необоснован риск.
 

Горе