Паметника на Съветската Армия!

Не виждам смисъл да се мести паметника. Не съм от София, но ако преместят един паметник след време ще решат да преместят друг паметник, например ще решат да преместят паметника на Левски на края на града.
Доста тъпо изказване. Освен ако, мозъка ти не е толкова закърнял, че да сравниш Левски със съветската армия, което вече наблюдаваме при някои тук. Дори са ти дали и лайкове, щото и техния мозък е пихтиесто вещество вече.
 
Поясни на “експертите” ,че поради неизпълнението на тази договорка е голяма вероятността да хапнем бахура отново😂

Ко да им обяснявам? Иска да спазим закона, питам какво е наказание е отредил закона за престъплението комунизъм, почва да ми фантазира каква била логиката... то ако се работеше по логика... най-логично е при кражба да се чупят ръце.. примерно..
 
Иска да спазим закона, питам какво е наказание е отредил закона за престъплението комунизъм,
Къде го попита тва? И аз попитах, взеха ли властта комунягите с помощта на Съветската армия в нарушение на конституцията, та посля го увековечиха с тва нещо в центъра на София. Същата армия, която при посещението си у нас е грабела, изнасилвала и убивала хора. Според законите и решенията на СО, това нещо не е нито паметник, нито културно наследство, демек няма място там, а закона за комунизма е бонус към цялата работа, още едно основание да се премахне.

то ако се работеше по логика... най-логично е при кражба да се чупят ръце.. примерно..
Ами точно така се работи, законите/правните норми се тълкуват в съда или от държавните органи.
 
Последно редактирано:
Къде го попита тва?


И аз попитах, взеха ли властта комунягите с помощта на Съветската армия в нарушение на конституцията, та посля го увековечиха с тва нещо в центъра на София. Същата армия, която при посещението си у нас е грабела, изнасилвала и убивала хора. Според законите и решенията на СО, това нещо не е нито паметник, нито културно наследство, демек няма място там, а закона за комунизма е бонус към цялата работа, още едно основание да се премахне.
Аз проблеми с тва твърдение нямам, че то когато се сваля няква власт има некви конституционни правила дето трее се спазват ли? Прочети 20години по-рано кой потъпква конституцията, кат толко ми я удебеляваш.

Тва с грабенето и насилването да не е нещо като в Украйна?

Според договора между България и Русия, няма конкретизация, пише само част от Руската история и култура, ако правителствтото гласува да прекрати тая договорка всичко ще е точно и ще могат да трият историята на спокойствие.

Ами точно така се работи, законите/правните норми се тълкуват в съда или от държавните органи.
Тълкуват се да, ама по съвсем други показатили и се определя наказание, което също е упоменато и предвидино за конкретното престъпление, какво е наказанието за престъплението комунистически режим?
 
Къде го попита тва? И аз попитах, взеха ли властта комунягите с помощта на Съветската армия в нарушение на конституцията, та посля го увековечиха с тва нещо в центъра на София. Същата армия, която при посещението си у нас е грабела, изнасилвала и убивала хора. Според законите и решенията на СО, това нещо не е нито паметник, нито културно наследство, демек няма място там, а закона за комунизма е бонус към цялата работа, още едно основание да се премахне.


Ами точно така се работи, законите/правните норми се тълкуват в съда или от държавните органи.

Не знам на тъп ли се правиш или наистина мисълта ти не стига далече.
Каква конституция като по него време Бълагария официално е участник във военен конфликт?!

Германия колко "конститутиции" е потъпкала, влизайки на териториите на други д-ви? 😃
 
Къде го попита тва? И аз попитах, взеха ли властта комунягите с помощта на Съветската армия в нарушение на конституцията, та посля го увековечиха с тва нещо в центъра на София. Същата армия, която при посещението си у нас е грабела, изнасилвала и убивала хора. Според законите и решенията на СО, това нещо не е нито паметник, нито културно наследство, демек няма място там, а закона за комунизма е бонус към цялата работа, още едно основание да се премахне.


Ами точно така се работи, законите/правните норми се тълкуват в съда или от държавните органи.
Демек днеска едно нещо ни кефи няма проблем, утре не ни кефи променяме закона и айде вече е история 😂😂😂
Не знам на тъп ли се правиш или наистина мисълта ти не стига далече.
Каква конституция като по него време Бълагария официално е участник във военен конфликт?!

Германия колко "конститутиции" е потъпкала, влизайки на териториите на други д-ви? 😃
Цялата им групичка влиза в режим бита лисица когато не им изнася нещо…
 
Йее, всичкото бранител скочило на амбразурата, дали така ше са и на "паметника" предстои да видим.
Аз проблеми с тва твърдение нямам, че то когато се сваля няква власт има некви конституционни правила дето трее се спазват ли? Прочети 20години по-рано кой потъпква конституцията, кат толко ми я удебеляваш.
Власт, дошла с помощта на чужда армия е равно на национално-предателство и измяна, не че другите преврати са легитимни но в случая със самия акт, предаваш суверенитета на страната на чужда сила. Като става дума за хамериканците туй ви е много болна тема, ма щом са болшевиките нема проблем. Тука въпроса е, че после им правят тоз монумент с чисто пропаганда цел да са знай кой е господаря(който им тури властта в ръцете), а не щото народа бил благодарен за некво несъществуващо освобождение.
Тва с грабенето и насилването да не е нещо като в Украйна?
Има документи и списъци с изплатени обезщетения на жертвите, както и полицейски доклади с престъпленията. Дори лично Г. Димитров пише писмо до Сталин, че в обществото се създавал лош имидж на Съветската армия щото, зачестявали случаите на грабежи, убийства и изнасилвания. Списъците са доста и достигат всеки до трицифрени поредни номера, а колко са недокладваните и неразкритите само Бог знае. Прилагам два скрийншота па ти, като най-умело информиращия се у форумо, моеш и сам да си ги намериш.

1691473736879.png
1691474105387.png
Според договора между България и Русия, няма конкретизация, пише само част от Руската история и култура, ако правителствтото гласува да прекрати тая договорка всичко ще е точно и ще могат да трият историята на спокойствие.
Ми не и сега всичко ще е точно, щото тоз монумент ще бъде преместен в музей на социализма, където му е мястото и където ще бъде запазен. Това не е в конфликт с тоя договор.

Не знам на тъп ли се правиш или наистина мисълта ти не стига далече.
Каква конституция като по него време Бълагария официално е участник във военен конфликт?!

Германия колко "конститутиции" е потъпкала, влизайки на териториите на други д-ви?
Ем точно де, за тва не са и запазени пропагандните тотеми.
 

Прикачени файлове

  • 1691473853732.png
    1691473853732.png
    467.9 KB · Преглеждания: 4
Последно редактирано:
говедата се смеят защото за тях тези на снимката са никой
Характерно за говедата е да изнасилват националните ни герои, когато каузата им го изисква.

Говедата, които правят това, получават смях, защото жалките им опити са изключително смешни. ;)
 
Йее, всичкото бранител скочило на амбразурата, дали така ше са и на "паметника" предстои да видим.

Власт, дошла с помощта на чужда армия е равно на национално-предателство и измяна, не че другите преврати са легитимни но в случая със самия акт, предаваш суверенитета на страната на чужда сила. Като става дума за хамериканците туй ви е много болна тема, ма щом са болшевиките нема проблем. Тука въпроса е, че после им правят тоз монумент с чисто пропаганда цел да са знай кой е господаря(който им тури властта в ръцете), а не щото народа бил благодарен за некво несъществуващо освобождение.

Има документи и списъци с изплатени обезщетения на жертвите, както и полицейски доклади с престъпленията. Дори лично Г. Димитров пише писмо до Сталин, че в обществото се създавал лош имидж на Съветската армия щото, зачестявали случаите на грабежи, убийства и изнасилвания. Списъците са доста и достигат всеки до трицифрени поредни номера, а колко са недокладваните и неразкритите само Бог знае. Прилагам два скрийншота па ти, като най-умело информиращия се у форумо, моеш и сам да си ги намериш.

Виж файлът 30071
Виж файлът 30073

Ми не и сега всичко ще е точно, щото тоз монумент ще бъде преместен в музей на социализма, където му е мястото и където ще бъде запазен. Това не е в конфликт с тоя договор.


Ем точно де, за тва не са и запазени пропагандните тотеми.
А да припомним ли, че армията минала през България в била предимно от украинци 😂
 
Характерно за говедата е да изнасилват националните ни герои, когато каузата им го изисква.

Говедата, които правят това, получават смях, защото жалките им опити са изключително смешни. ;)
"дамата" с "красивия" речник пак се изказа. Типично.

НО нека обобщим отново:

Светът за путинофилите е прост -
- човек, който обича Путин е патриот
- човек, който твърди, че е патриот, но не обича Путин е нацист
- руският фашизъм се води “Руски мир”, дори и да отговаря на всички дефиниции на фашизма, така както ги е формулирал Мусолини. “Това е руската култура”
- всички критикуващи “руският мир” са “фашисти”. Дори да са прогресивисти, либерали, либертарианци, индивидуалисти, борци за граждански и личностни свободи, които още Мусолини в статиите и собствената си автобиографична книга, е обявил за враговете на фашизъма. Феноменално е това как ако фашизма се определя по дефинициите му се получава крадеца да вика дръжте крадеца
- руската религия е права и православна. Всички други религии са секти. Нерелигиозните са фашисти либерали. Европейците са мюсюлмани. Нищо че Русия има едно от най-големите мюсюлмански популации на глава население в Европа и мюсюлманското население нараства с тройна скорост пропорционално спрямо всичко друго там

А да припомним ли, че армията минал през България в била предимно Пт украинци 😂
Да, под ръководството на Украйна, нали? Копеле, много си тъп, честно.
 
"дамата" с "красивия" речник пак се изказа. Типично.

Използвайки изцяло фразеологията на човека, когото цитира, ма тва са незначителни неща за един ''бляскав ум'' като твоя. ;)
 
Власт, дошла с помощта на чужда армия е равно на национално-предателство и измяна, не че другите преврати са легитимни но в случая със самия акт, предаваш суверенитета на страната на чужда сила. Като става дума за хамериканците туй ви е много болна тема, ма щом са болшевиките нема проблем. Тука въпроса е, че после им правят тоз монумент с чисто пропаганда цел да са знай кой е господаря(който им тури властта в ръцете), а не щото народа бил благодарен за некво несъществуващо освобождение.
Ами нали затуй ни обявяват война? Да влязат и да манат тия къде се подгъзват на Германия, щото въпреки, че сме обявили неутралитет (което е супер смешно) и сме изгонили швабите.. сме продължили да им помагаме. Иначе реално участват ли в преврата, как си го фантазираш?


Има документи и списъци с изплатени обезщетения на жертвите, както и полицейски доклади с престъпленията. Дори лично Г. Димитров пише писмо до Сталин, че в обществото се създавал лош имидж на Съветската армия щото, зачестявали случаите на грабежи, убийства и изнасилвания. Списъците са доста и достигат всеки до трицифрени поредни номера, а колко са недокладваните и неразкритите само Бог знае. Прилагам два скрийншота па ти, като най-умело информиращия се у форумо, моеш и сам да си ги намериш.
Добре, че беше наскоро пуснатото видео, че да се периш... даже тайни скрийнове ми праща.. мамин златен. Кви обезщетения и разкити престъпления, задържани капитани и войници по време на комунизма и то срещу червената армия?... Даже и обезщетения изплащали.. тва е невъзможно. Не беше ли.. оплачеш ли се от комунист - бой с пръчки и лагер в Сибир?

Иначе във видеото... пак някой ни налива с фуния.. избрани моменти.


Ми не и сега всичко ще е точно, щото тоз монумент ще бъде преместен в музей на социализма, където му е мястото и където ще бъде запазен. Това не е в конфликт с тоя договор.
В конфликт е, ако не е коментирано между страните и нямат съгласие, както е по договор.

Забрай да отговориш пак за закона и как правителството дето е свалено от комунистите се е качило на власт.
 

Горе