Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте.
Занимавам се с уебдизайн и изработка на цели уебсайтове, но не разбирам от SEO и си търся човек, който ще прави отстъпки на клиенти изпратени от мен
В момента имам рязко увеличение на поръчки поради лятната промоция с цел разширяване на портфолио.
Качества които търся в оптимизатора:
-Да работи качествено
-Без черни техники
-Ниска цена
-Изгодна отстъпка за на
-Хубаво портфолио
Не пишете коментари отдолу а предлагайте оферти съответно номалнат цена и отстъпката на лично или от контактната форма в сайта
VAPDesignbg.info

logofacebooook.png
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42329


Да са наясно хората, че става въпрос за проФисионалисТ.

Пак ще те хранят - отстъпка няма как да ти направи някой за SEO - плюс това никой не може да ти даде ЦЕНА за SEO без да е огледал сайта. В такива случаи се аутсорсва така : - Клиента иска SEO и ти дава детайли или пък ако не знае по какво да излиза ( оптимизатора преценява думите ) - ти даваш цялото това инфо на SEO Оптимизатора и той си прави една оферта на месец - ти получаваш офертата от seo оптимизатора и си увеличаваш цената колкото искаш - ако клиента се съгласи - се работи. Това е схемата -всичко друго, което някой ще ти дава предварителни цени за SEO са глупости.
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Сиреч за недоразбралите:

- намира те клиент иска seo > питаш оптимизатора какви пари месечно ще са нужни > той преглежда сайта и си казва цената > ти си увеличаваш цената колкото искаш > даваш офертата на клиента си.
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

И защо да ти правят отстъпка?
Не Аз просто го пращам на оптимизатора който искам да прави отстъпка на клиентите които са пратени от мен
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

И защо да ти правят отстъпка?

Сигурно защото праща клиенти? Каквито и да са те...

Иначе за ВАП-а - офертата е да си намериш някой, който да ти пуска темите.
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Отстъпка може да има само когато има фиксирана цена. Ти откъде знаеш, че ще ти правят отстъпка при положение, че за всяко запитване за изготвя индивидуална оферта. Ще ти дам пример.

Пращаш им някой клиент и оптимизатора си казва - 400 лева на месец ми стигат за топ позиции. Праща ти оферта 500 и ти казва - имаш отстъпка 100 лева - 400 на месец. Разбираш ли за какво говоря.
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

1126
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Аз давам отстъпка за SEO (по нашенски казано - сиьо).

Начи зимати повичи ут пет кила сиьо и шви прая утстъпка ут пьет прусентъ
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Ама ти сериозно ли си сложил AdSense в портфолиото си?
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

стига сте писали в такива тъпи теми
измествате качествените и някой гост като дойде и види какво пишем - какво ще си помисли за нивото тук?
 
  • Like
Реакции: ops5
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

стига сте писали в такива тъпи теми
измествате качествените и някой гост като дойде и види какво пишем - какво ще си помисли за нивото тук?

Квото си е мислел и преди :)
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Ми примерно фикс отстъпка от 50лв. Не искам СУПЕР ОФЕРТА

К, ко прайм ако клиентът ти иска сео пакет "скъсани джобове" - събмит по бг директории и пакет социални мрежи "ма данье повичи ут дистина льевъ щоту тряа си оря ду сьелу"? Излиза, че оптимизаторът трябва да го насъбмитва и да ти върне 40 кинта? Виж какво ти е писал ReminD - по умно от това нмойш го измислиш. Имай предвид, че докато клиентът ти харесва или не харесва дизайна на момента, то работата със сеото е дългосрочна и дефакто много по-важна. Ако сео-то си свърши добре работата, клиентът ти е доволен и може и да цъфне за нов проект. Тогава ако си партнираш със сео-то той ти го връща. Чаткаш - почеши ми моя гръб за да почеша аз твоя.

Тва твоето в момента са пълни глупсоти - като всичките ти теми до момента. А впрочем ко стана с ония супер, екстра, фърчащи и нам кви още темплейти?
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Абе вапе, ти на колко години си. Кат те гледам тва на снимката сигурно ти е костюма от абитуриентската, ама сякаш органът на горния етаж е доста по-млад от биологичната възраст на цялото тяло а?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Вие не разбрахте ли, че аз пари не искам пренасочвам клиента и той си поръчва квото иска от вас при събмит по директории няма да ги препращам естествено. Имам няколко поръчки в момента които като ги завърша клиентите искат да им предложа оптимизатор и не става дума за събмит по директории само.

На 21 години съм що?
Костюми имах още на 15 даже и в момента имам доста в обилност в гардероба си.
Някой друг въпрос който евентуално те засяга има ли?
Както аз не си позволявам да се кривя тука така и ти малко се съобразявай. Изхождай се в тоалетната ако може.
И ви моля сиг за 100тен път който не го интересува офертата да не пише защото не ми се занимава с проблемите ви.
Произвеждайте решения не проблеми ако може моля ви се
С
 
От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Някой друг въпрос който евентуално те засяга има ли?

В интерес на истината, да има. Благодаря, че попита.

Забелязах, че в заглавието на темата си използвал Ъ вместо правилното Ь

Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Та се чудех, не знаеш къде се намира на клавиатурата или изобщо не знаеш за съществуването на тази буква?
 
От: От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

В интерес на истината, да има. Благодаря, че попита.

Забелязах, че в заглавието на темата си използвал Ъ вместо правилното Ь



Та се чудех, не знаеш къде се намира на клавиатурата или изобщо не знаеш за съществуването на тази буква?
Един жокер - почваш от a,s,d,f,g..
 
От: От: Партнъорство: SEO който да прави отстъпки на мои клиенти

Един жокер - почваш от a,s,d,f,g..

ако е обърнал на фонетична с тоя жокер ще разбере, че е сбъркал като стигне до 4 5 6, я най добре си почни от Esc и яваш, яваш до ентера в долния десен ъгъл все ще ги уцелиш
 

Горе