Петима ще спечелят хостинг от Webselo.com & SSDCLOUD за 6 месеца!

"жертви"

nuff said
Фигуративно казано. Щом се налага да се включваме в тяхна защита (не съм само аз), явно ги въприемаме така. Знам, че те самите не се смятат (и не са) за такива.
 
Ами не ги превръщай в жертви и не създавай излишни драми. Отивам да си кодвам блога, драми не искам.
 
Отивам да си кодвам блога, драми не искам.

Успех с кода и помни: ''Който сее ветрове ще жъне бури'' - това по отношение на драмите. ;)
 
Да, от началото мислех, че при никакви рипорти и хейт, ви допада идеята. Но днес специално за този хостинг получих 2 рипорта и е нужно да предупредя автора за това. Надявам се да разбира и той. Ако трябва направи една тема, @web_i_reklama , и спускай в нея видеата. Няма лошо в тях, даваш инфо, и т.н., но малко наистина идва в повече за потребителите. ;)
Аз също не виждам жертви :). 2-ма са докладвали за това, че сутрин е кофти да си пият кафето с темите на уеб-село. Че утре може да направят същото и за моя тема...
 
Предлагам да му направим категория във форума отделна и там да си пуска видеата и статиите с линкове, дори може и subdomain, за да взима максимална тежест от линковете :D , иначе не съм го репортвал аз, нямам навик да репортвам теми, но напълно ги разбирам хората. Като за 10 дни ти наблъскат 10 теми с 30 линка вътре и се споменава въпросния сайт още два пъти по толкова, нормално на хората да им прави впечатление.
 
Аз също не виждам жертви :). 2-ма са докладвали за това, че сутрин е кофти да си пият кафето с темите на уеб-село. Че утре може да направят същото и за моя тема...
С моя тема са го правили. Любимците на бате (четирима на брой ) го накараха да премести тема от оф топика в кофата. А в раздел оф-топик пише '' раздел, в който можете да коментирате всичко''. Е, явно не може, ако не е угодно на елита.
Иронията беше в това, че темата беше озаглавена ''свободата на изказа в предприемач'' или нещо от сорта. ;)
 
@Blinky, реално репите са необходими на шепа потребители, които ги раздават наляво и надясно с и без причина, така че помисли преди да ги върнеш. Репите дават възможност на хейтърите да зачервяват потребители без да изложат аргументи в темата, а директно да ударят червения бутон. Спомни си какво беше, когато имаше репи. Който не е съгласен с мнението на няой от шепата потребители, получава ряпа. Даже имаше постове от сорта на "сега не мога да ти дам ряпа, но ще ти се реванширам".

Ако някой потребител наруши правилата на форума, нека се репортва, но няма нужда да се зачервява от "старите кучета".

Най-добре би било да се пусне анкета и потребителите да гласуват дали искат или не искат репи.
 
@Blinky, реално репите са необходими на шепа потребители, които ги раздават наляво и надясно с и без причина, така че помисли преди да ги върнеш. Репите дават възможност на хейтърите да зачервяват потребители без да изложат аргументи в темата, а директно да ударят червения бутон. Спомни си какво беше, когато имаше репи. Който не е съгласен с мнението на няой от шепата потребители, получава ряпа. Даже имаше постове от сорта на "сега не мога да ти дам ряпа, но ще ти се реванширам".

Ако някой потребител наруши правилата на форума, нека се репортва, но няма нужда да се зачервява от "старите кучета".

Най-добре би било да се пусне анкета и потребителите да гласуват дали искат или не искат репи.
Дай поне 5 примера за несправедливо зачервени потребители, инак поста ти няма тежест.
 
Дай поне 5 примера за несправедливо зачервени потребители, инак поста ти няма тежест.

Не ми се рови, но всеки, който е достатъчно време във форума, може да се сети за подобни случаи. Ако това прави поста ми невалиден, така да е.
 
Да, хайде действително да гласуваме това. Банко, как смяташ?
Ако реално смяташ, че споделяш полезно и интересно инфо което се харесва защо се притесняваш от репите?
 
Да, хайде действително да гласуваме това. Банко, как смяташ?
Може да се направи една анкета в раздела За форума. Моля, който реши да пусне. Няма никакъв проблем. Само да кажа,че админите ще запазят правото си да не гласуват. Все пак ние се водим от вас. :)
 
@Blinky, реално репите са необходими на шепа потребители, които ги раздават наляво и надясно с и без причина, така че помисли преди да ги върнеш. Репите дават възможност на хейтърите да зачервяват потребители без да изложат аргументи в темата, а директно да ударят червения бутон. Спомни си какво беше, когато имаше репи. Който не е съгласен с мнението на няой от шепата потребители, получава ряпа. Даже имаше постове от сорта на "сега не мога да ти дам ряпа, но ще ти се реванширам".

Ако някой потребител наруши правилата на форума, нека се репортва, но няма нужда да се зачервява от "старите кучета".

Най-добре би било да се пусне анкета и потребителите да гласуват дали искат или не искат репи.
И аз не мога да се сетя от 2007 година за някой потребител несправедливо станал "червен" + това репутацията тогава не позволяваше своеволия на 2-3ма души да зачервят друг. Така че не знам какво визираш под "спомни си какво беше, когато имаше репи".
 
@Kreayshawn - то не пречи да се включиш в играта. Ако си единственият участник от форума, значи със сигурност ще вземеш наградата. Гаранцията за един победител от Предприемач, от моя страна, остава.

Иначе, уважаеми колеги, направих тема за червените "репи".
https://www.predpriemach.com/threads/Да-върнем-ли-червените-репи-в-За-форума-анкета.71198/

***
Моля, ако ще има допълнителни мнения по въпроса за "репите", те да бъдат обсъждани на другото място.
Струва ми се, че се отдалечихме от първоначалния замисъл на тази тема. Нека се върнем към играта.

Бъдете здрави!
Ваш,
Кирил Йовев
 
Ако реално смяташ, че споделяш полезно и интересно инфо което се харесва защо се притесняваш от репите?
Колега, аз съм предприемач. Когато нещо ми се изпречи, не бягам от него. Напротив!

Бъди здрав.
Кико.
 
Колега, аз съм предприемач. Когато нещо ми се изпречи, не бягам от него. Напротив!

Бъди здрав.
Кико.
Уж си писател а не знаеш значението на думите...
 

Горе