Петима ще спечелят хостинг от Webselo.com & SSDCLOUD за 6 месеца!

Колеги, моля Ви, не съм аз този, който нарушава добрия тон.
Ако обичате, да се върнем към същината на темата.

Ако имате нещо лично към мен, моля пишете ми на [email protected] или се обадете на 0898623062, или изпратете лично съобщение.
Също така, заповядайте в Благоевград, ж.к. Еленово 58, ап. 10.
С удоволствие ще Ви изслушам, но лице в лице.
Оттук насетне спирам да се занимавам с анонимни празнословия.

Хайде стига празнословия.

С уважение,
Кирил Йовев

П.С. Колкото до безработния - точно в момента вървят две обяви за работа на трудов договор към моята фирма. Междувременно плащам хонорари редовно на поне 6 човека месечно и работя с неколцина други за по-малки неща.

Ако обичате, да си имаме уважението.
 
Колеги, моля Ви, не съм аз този, който нарушава добрия тон.
Ако обичате, да се върнем към същината на темата.

Ако имате нещо лично към мен, моля пишете ми на [email protected] или се обадете на 0898623062, или изпратете лично съобщение.
Също така, заповядайте в Благоевград, ж.к. Еленово 58, ап. 10.
С удоволствие ще Ви изслушам, но лице в лице.
Оттук насетне спирам да се занимавам с анонимни празнословия.

Хайде стига празнословия.

С уважение,
Кирил Йовев

П.С. Колкото до безработния - точно в момента вървят две обяви за работа на трудов договор към моята фирма. Междувременно плащам хонорари редовно на поне 6 човека месечно и работя с неколцина други за по-малки неща.

Ако обичате, да си имаме уважението.

Радвам се, че някои хора се припознаха, макар че коментарът не беше насочен конкретно към тях.
 
Напротив, Savior, коментарът бе насочено тъкмо към мен! Имаш контактите ми и ако прецениш - възползвай се от тях.
Оттук насетне предлагам да не разводняваме темата. Нека онези, които желаят да се включат в играта, да го сторят.

Бъди здрав!
Кико
 
Напротив, Savior, коментарът бе насочено тъкмо към мен! Имаш контактите ми и ако прецениш - възползвай се от тях.
Оттук насетне предлагам да не разводняваме темата. Нека онези, които желаят да се включат в играта, да го сторят.

Бъди здрав!
Кико

Щом казваш, нека така да бъде. Както и да е, успех с играта.
 
Готини бяха репите. Не от гледна точка раздаване на справедливост, но когато някой е видимо зачервен, то новодошъл във форума можеше лесно да се предпази от работа с некоректен потребител.

А за този случай, да на някого може да изглежда като спам. Може да има потребители пък, които харесват подобни клипове и теми и следят с кеф новите видеа. Също никак не е приятно, когато влезеш в някоя тема да четеш 4 страници offtopic и да не можеш да се вредиш да питаш нещо или да изкажеш мнение.

Просто къмюнитито е прекалено голямо и включва всякакъв тип хора (предприемачи, бизнесмени, копирайтъри, програмисти, маркетолози, кибици и т.н.), за да може да се угоди на всички и тясното таргетиране ще му отнеме чара. Неведнъж сме виждали, че чисто предприемаческите теми нямат много отзвук.

С две думи - не ви трябват репи. Има си едно вълшебно бутонче ignore, което ще ви спести темите на юзърите, които считате за спамери. Хората, които им се кефят, ще продължат да им се кефят на спокойствие. А nandi ще може да спи спокойно, виждайки царящата хармония :)

Аз съм неутрален по темата, просто съботно гледам да си почеша пръстите. :D
 

Горе