Петък 13

monefff

Well-Known Member
Вярвате ли в поверието, че е КАРЪШКИ ден?
Лично при мен започна добре..
Като изключим, че чаках 40 минути да си взема книжката и, че ми се развали едната слушалка :lol:
За сега върви добре :D

При Вас как е?

[video=youtube;hQuZ74BWNVk]http://www.youtube.com/watch?v=hQuZ74BWNVk[/video]
 
От: Петък 13

Мани, цял ден ми върви на харчене на пари, одеве касов апарат купувах, кожа за претапициране на столове плащах...
 
От: Петък 13

При мен е добре. И аз харчих пари, ама това ми доставя удоволствие, тъй че няма проблем. В крайна сметка затова се изкарват парите, за да си ги харчиш после с кеф.
 
От: Петък 13

Вярно е фатален ден, аз ходих да си платя данъците на кръвопийците да има за гробове на комунисти и милиционери

Направиха ми 5 % отстъпка, колкото един кашон банани за закуска един месец
 
От: Петък 13

Тая година рождения ми ден е Петък 13-ти Април месец, иначе винаги си е бил ден като останалите нищо специално.
 
От: Петък 13

Току що една клиентка щеше да умре докато я боядисвах, получи удар, обаче реагирахме светкавично тука и бързата помощ дойде бързо и я спасиха де, ама тя е на 82.. кръвното и беше на 0, доктора се учуди как оцеля.
 
От: Петък 13

Изгоря ми захранването на единия компютър, но по принцип не вярвам в такива неща. :)
 
От: Петък 13

Каръшки ще ви е денят, ако сте с такава нагласа и го приемате за такъв :)
 
От: Петък 13

Днес ми е много късметлийски ден, това е. Ако беше умряла тази баба в салона ми, имаше после да пиша обяснения в полицията, добре че бързата помощ дойде светкавично. От момента в който и стана лошо, до идването на доктора не минаха и 10 минути...това си е чист късмет. Доктора каза, че е било въпрос на време да изгасне, ама Кащей безсмъртни...имала си е дни. Сега даже си я заведоха вкъщи, сина и мина да и прибере вещите, бабата дошла на себе си и не щяла в болницата да стои.
 
От: Петък 13

Нищо нямаше да стане в твоя вреда. :) 10 минутки в полицията, обяснение съставено в 5 реда и си готова! Въпреки, че ако решат да се заяждат може и 2 часа да стоиш за нищо.
 
От: Петък 13

Айде честит петък 13-ти, макар, че е към края си. Но все пак, нека бъде безавариен за всеки. Знам, че суеверните малко са се стегнали. за другите си е обикновен ден, извинявам се, специален ден - края на раб. седмица. :)

petak13.jpg
 
Не ми е каръшки ден. Само очаквах двойка при малката секира и си я получих (ама изпитът беше вчера и си знаех предварително, че ще ме скъсат). Иначе някакви фрапантни гадости да са ставали - мне.
 
От: Петък 13

На мен най-ми върви на 13-ти, а ако е петък е просто невероятен денят.
 
От: Петък 13

Днес ми е много късметлийски ден, това е. Ако беше умряла тази баба в салона ми, имаше после да пиша обяснения в полицията, добре че бързата помощ дойде светкавично. От момента в който и стана лошо, до идването на доктора не минаха и 10 минути...това си е чист късмет. Доктора каза, че е било въпрос на време да изгасне, ама Кащей безсмъртни...имала си е дни. Сега даже си я заведоха вкъщи, сина и мина да и прибере вещите, бабата дошла на себе си и не щяла в болницата да стои.

ко и прави ?

къдрение?
 
От: Петък 13

ко и прави ?

къдрение?

Дойде да я боядисвам. Тамън и намазах половината глава и се облегна в мене и като гледам - бяла като платно и в безсъзнание. Та веднага на секундата извикахме бърза помощ, докато дойде и изтрих доколкото можах боята с една мокра кърпа, защото си помислих, че ако умре, поне да не е с намазана глава. Също така, може би от мократа кърпа се посъвзе и взех да и говоря и да не и давам да затваря очите. През това време я питах къде живее, тя успя да промърмори адреса, та като дойде бърза помощ, ги оставих да я спасяват, а аз от телефонни услуги намерих телефона и, обадих се у тях да ги информирам и така. Доктора каза - въпрос на минути е било, да умре. Кръвно - нула, пулс - хич. Абе ужас. Добре че не умря в салона, че после кой знае колко показания щях да пиша...Оцеля бабата, взели са си я у тях, защото като се свестила в болницата, не искала там да седи и си я закарали вкъщи.
 
От: Петък 13

Ужас така веднъж пред дюкяна преди няколко години и прилоша на една баба.
Изнесоха и стол да седне и така и не стана повече...
 
От: Петък 13

Е къде е тръгнала тая да се боядисва, вместо да си седи у дома да брани коптора от лошите внуци :D

Неска е убав ден щото всеки се шашка, че може нещо да му се случи...тоест сганта е мирна..всички са мили, любезни и леко боязливи :D nice
 
От: Re: Петък 13

Не ми е каръшки ден. Само очаквах двойка при малката секира и си я получих (ама изпитът беше вчера и си знаех предварително, че ще ме скъсат). Иначе някакви фрапантни гадости да са ставали - мне.
сейм хиър, само че очаквах над 4-ка, то 2-ка излезе. Неска ми е бомба :Д
 

Горе