Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Недейте да пълните главите си с излишни мисли за 11 септември и кулите близнаци - няма да бъдете човекът разгадал мистерията. Истината не може да бъде побрана в нашия ум.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

11149566_1699585520270884_6243253189568962381_n.jpg
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Недейте да пълните главите си с излишни мисли за 11 септември и кулите близнаци - няма да бъдете човекът разгадал мистерията. Истината не може да бъде побрана в нашия ум.

giphy.gif
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Мисля, че петъчната тема не се превърна в Петъчна, защото утре Събота е Работен ден и може би утре ще е петъчната тема :D
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Мисля, че петъчната тема не се превърна в Петъчна, защото утре Събота е Работен ден и може би утре ще е петъчната тема :D

Нищо, все пак почитаме така няколкото хиляди невинни жертви в тази история. Сетих се и за великия лаф на щатските тайни служби: "Не може да направиш омлет без да счупиш няколко яйца", само дето от омлет, стана е..аси кашата!
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

И аз точно на тази дата имам рожден ден, според мен не е случайно. :D

Хаха, ай честито! Да си жив и здрав! Определено не е случайно... ;) :beer:
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Във всеки случай експертите - хората, които професията им е да взривяват сгради са категорични:
"СТЦ е взривен с предварително заложени експлозиви"



[video=youtube;ZmV5gk5r1bU]https://www.youtube.com/watch?v=ZmV5gk5r1bU[/video]
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Така е, Идея, по това време един единствен вид е можел да изпълни операцията- Термайт. А ето ТУК е обяснено със снимки къде се вижда реакцията от действието на термайта.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

И аз точно на тази дата имам рожден ден, според мен не е случайно. :D
Илюминати!!!! Членове на ислямска държава във форума не искаме!!
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Илюминати!!!! Членове на ислямска държава във форума не искаме!!

Случайностите продължават, съвсем случайно се наводни бирарията и половината улици из Пловдив. Прибирането беше чудно... ще се помни този рожден ден :D

пп Единственото хубаво е интернет доставчика... впечатлен съм :)
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001

Ясно е, че е инсайд джоб. Има достатъчно информация по въпроса. Като става въпрос за конспирации, някой от вас чел ли е протоколите? Какво ви е мнението за въпросната книжка?

Протоколите е доказано, че са фалшификат.
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001

п.п. Преди имаше едно видео в което показват доста странни съвпадения. Става въпрос за училището в което е бил Буш - децата са чели някакви думи които се свързват по някакъв много странен начин с това което става след това.
някой може ли да го намери - преди го търсих доста време, но без успех.

От 0:45 секунда.

https://www.youtube.com/watch?v=IL8cJWyOxWQ
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001

Протоколите е доказано, че са фалшификат.

дайте линк към тези протоколи, за какво иде реч!
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Става въпрос за "протоколите на сионските мъдреци", които се използват от антисемити за пропаганда. Фалшификат или по - скоро плагиатстване от "Диалог в ада между Макиавели и Монтескьо".

Няма смисъл да си губиш времето.

Ако пък ти се губи - google -> the protocols of the elders of zion
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Ако се абстрахираме от всички размисли и страсти и погледнем реално на ситуацията, какво следва?
1. Ако са знаели и не са направили нищо, следва че са съучастници.
2. Ако не са знаели, следва че армията и разузнаването им за нищо не стават.(а определено и двете им стават за нещо)- този вариант директно отпада.
3. Организирали са си всичко сами.
От всички варианти, номер 3 е най-реален.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Ако сами са си го организирали, тогава не са по-различни от нас. И нашата история помни подобна случка - Атентат в църквата „Света Неделя“. Случаят беше прикриван десетки години.
Списък на всички убити и ранени от атентата: https://edinzavet.wordpress.com/2009/04/14/svnedelia-victim/
 

Горе