Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Пълни глупости, направо не знам, да не сте зомбирани нещо, но пък и това е конспирация
Явно конспирацията е заразна, ай донт ноу
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

@RealMoney
Верно, бе Човек напиши 3 изречения за това какво представлява, а не само кукички да пускаш :)

На всеки 7 години се случва нещо съществено - финансов срив, край на Бретън Уудс, рецесии, икономическа криза, 11 Септември, и т.н. А на всеки 49 (7х7г.) се случва нещо по-голямо - Белфур и своеобразното раждане на Израел 1918, Израел си връща Йерусалим 67-ма и сега 2015....
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

На всеки 7 години се случва нещо съществено - финансов срив, край на Бретън Уудс, рецесии, икономическа криза, 11 Септември, и т.н. А на всеки 49 (7х7г.) се случва нещо по-голямо - Белфур и своеобразното раждане на Израел 1918, Израел си връща Йерусалим 67-ма и сега 2015....

Язе па съм чувАл за магическото число 9, но съм чел тайни книги
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Язе па съм чувАл за магическото число 9, но съм чел тайни книги
Ти си говориш твоите си простотии, но аз бях на 12-13г. когато прочетох "Фиаско" на Станислав Лем, и помня колко силно се бях впечатлил от едни описани от него "Диглатори", и без да влизам в обяснения, преди 2-3 г. излезе един филм "Огненият пръстен", в който видях "Диглаторите" на Лем визуализирани и бяха 1 към 1 с това, което си бях представял като дете.
Един такъв "фен" като тебе се хилел и се бъзикал навремето с Хайнрих Шлиман, пък после като намерил Троя-та, ходил да му се моли да копа.
Не е въпроса да си чел, а да си разбрал и да си запомнил.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Ти си говориш твоите си простотии, но аз бях на 12-13г. когато прочетох "Фиаско" на Станислав Лем, и помня колко силно се бях впечатлил от едни описани от него "Диглатори", и без да влизам в обяснения, преди 2-3 г. излезе един филм "Огненият пръстен", в който видях "Диглаторите" на Лем визуализирани и бяха 1 към 1 с това, което си бях представял като дете.
Един такъв "фен" като тебе се хилел и се бъзикал навремето с Хайнрих Шлиман, пък после като намерил Троя-та, ходил да му се моли да копа.
Не е въпроса да си чел, а да си разбрал и да си запомнил.

Нали не мислиш, че само ти си чел Фиаско на Ст. Лем
Режисьора на "Огненият пръстен" може и той да е чел
Обаче това може да не е случайност, а някаква тайна мистерия или кодирано послание към бъдещето
Уф къде мие фантазията, сигурно във фризера запечатана в бутилка със кристалчета,,, баси ама точно това пия ф моменто- мастишка
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

За по-голямо втрещяване може да се вметне, че сегашното 7х7 се явява 3-тото и се събират 777. Демек джакпота и нещото, което ще се случи трябва да е много сериозно.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

А каква магическа цифра да търсим в поредицата от войни в началото на миналия век
Балканските войни и двете световни войни какъв е шифъра, че много начесто и нема джакпот
Дали нема връзка със сухия режим или големата депресия в Щатите или пролетарската революция в Русия
А може би са предизвикани от евреите, юдомасоните или извънземни рептили
Ма и на Ст. Лем няма да му стигне фантазията за такива конспирации
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Следете събитията между 13ти и 28ми Септември. :)
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

sataninska-ruka.jpg
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001


Е честен ли си ? Това на езика на глухонемите означава "Обичам те"

Тия евтини пропаганди, много приличат на едни други. :)
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001

Така е, ILY знака е тва, като изключим на Буш и тоз под него. :)
Ама да вкараме малко конспирация и да помислим дали умишлено са направили сходство между ILY знака и сатанинските рога? :D
 
От: От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001

Е честен ли си ? Това на езика на глухонемите означава "Обичам те"

Тия евтини пропаганди, много приличат на едни други. :)

То и в ОК знака няма нищо странно на пръв поглед, но може да се интерпретира, като 666. Освен това доста известни изпълнители го правят върхо едното си око например. Не знам дали се филмираме прекалено много или не, но със сигурност има неща, за които обикновеното "простолюдие" си няма на представа.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Прекалено филмиране е. Това с доларите също. Основният дизайн на банкнотите е утвърден през 1928 г. (не знам дали има разлика и от преиди това или само в размера на банкнотите). Кулите започват да се строят 64-та и се откриват 73-та. Тоест са решили да ги бутат, още преди да ги построят. :D

Добре е да се мисли преди да се вярва на глупости :)
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Прекалено филмиране е. Това с доларите също. Основният дизайн на банкнотите е утвърден през 1928 г. (не знам дали има разлика и от преиди това или само в размера на банкнотите). Кулите започват да се строят 64-та и се откриват 73-та. Тоест са решили да ги бутат, още преди да ги построят. :D

Добре е да се мисли преди да се вярва на глупости :)

Добре е да четеш историята и да навързваш събитията преди да наричаш нещата глупости.
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Да разбирам, че подкрепяш тезата, че е планувано да се бутнат още преди да се построят? :D

Никъде не съм казал такова нещо. Казвам, че за теб нещата са глупости, но за мен, както и за много други колеги, не са. Последната статия, която публикувах е много интересна, да я беше прочел поне да се замислиш.
Както и да е. С галилеевски опоненти съм спрял да споря отдавна. :)
 
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

Прекалено филмиране е. Това с доларите също. Основният дизайн на банкнотите е утвърден през 1928 г. (не знам дали има разлика и от преиди това или само в размера на банкнотите). Кулите започват да се строят 64-та и се откриват 73-та.)

А такааа хайде сега погледнете нагоре в темата за числото 7 и сметнете. 66та завършват строенето на Центъра. СЕДЕМ години по-късно 73г. ги завършват и 28 години по-късно (3х7г.) са свалени през септ 2001. :)

СЪВПАДЕНИЕ?






КОРЕКЦИЯ :)
 
Последно редактирано:
От: Петъчна тема: Илюминати и Теория на конспирацията 14г. след 11 Септември 2001г.

А такааа хайде сега погледнете нагоре в темата за числото 7 и сметнете. 64та започват строенето на Центъра. СЕДЕМ години по-късно 73г. ги завършват и 28 години по-късно (3х7г.) са свалени през септ 2001. :)

СЪВПАДЕНИЕ?

Завършват ги 66г. Откриването е 73-та. Това да го броим ли и него за отпаднало? :) Тази заигравка с числата е .... Ще се повторя, подобна имаше и за смъртта на 2pac(че била исценирана и щял да се завърне не знам си кога), даже май пак беше с разни седмици. Да не ровя сега да я давам. Не виждам да е жив или може би е на някой далечен остров. :)

пп Тоест и ти твърдиш, че са решили да ги бутат преди да ги построят?
 

Горе