Питайте относно Instagram Тук!

Здравейте,имам два въпроса.
1.Смених потребителското име защото старото беше много дълго и сега се питам какво става с моите последователи,възможно ли е вече да не виждат това което качвам.Като се замисля може би не виждат.Да връщам ли пак старото?
2.Следваш даден човек,след ден го отследваш,след седмица ти попада отново и пак го следваш(не можеш да помниш всички) това може ли създаде някакъв проблем?
 
Здравейте,имам два въпроса.
1.Смених потребителското име защото старото беше много дълго и сега се питам какво става с моите последователи,възможно ли е вече да не виждат това което качвам.Като се замисля може би не виждат.Да връщам ли пак старото?
2.Следваш даден човек,след ден го отследваш,след седмица ти попада отново и пак го следваш(не можеш да помниш всички) това може ли създаде някакъв проблем?
1. Как няма да виждат какво качваш? Ще виждат, разбира се просто ще видят, че името ти е сменено. Други пък няма да обърнат вероятно внимание..
2. Какъв проблем? Просто веднъж ще види и ще се радва примерно, че си го последвал. След това ще види, че си подал пак заявка да го последваш... И ще си каже - "Тоя що си играе да ме следва и отследва". .. И може би няма да те следва, щото ще се е ядосал. Всеки е различен.
 
Ако ползваш хром изтегли това

Иначе със софтуер това

Пробвах това за хром, но много интересно - нямам нито 1 лайк или коментар.
Първо 2 пъти постна снимката без описание, оказа се че съм прекалил с хаштаговете - и двата пъти я изтрих. На третия път всичко точно и си я постна с 30 хаштага, но нито 1 лайк вече 45 минути. Това за първи път ми се случва. Дали не ги поскриват леко тези постове от компютъра? Или да търся другаде проблема :)
 
Пробвах това за хром, но много интересно - нямам нито 1 лайк или коментар.
Първо 2 пъти постна снимката без описание, оказа се че съм прекалил с хаштаговете - и двата пъти я изтрих. На третия път всичко точно и си я постна с 30 хаштага, но нито 1 лайк вече 45 минути. Това за първи път ми се случва. Дали не ги поскриват леко тези постове от компютъра? Или да търся другаде проблема :)
Що не качваш снимки с Gramblr? А през уеб браузъра да си следваш/отдледваш, харесваш и т.н. ?
 
Ами защото не знаех за него, ще го пробвам. А дали може да е проблем, че се качва от браузъра и да не си вижда толкова много по таговете?
 
Ами защото не знаех за него, ще го пробвам. А дали може да е проблем, че се качва от браузъра и да не си вижда толкова много по таговете?
Не е изключено. Трябва да внимаваш на кои приложения даваш достъп към IG акаунта ти. Провери да не си shadowban-нат.
 
А някой знае ли как мога да си вградя Follow бутон в мой сайт примерно? За Ембване на цяла снимка и отгоре да пише "следване" е ясно, но искам да е само бутон и да не е такъв връзка, тоест да препраща после в инстата към профила ми, а направо да следват от външен сайт? Надали е невъзможно, но за момента не откривам начин...


Съдейки по игнора май няма такъв вариант.. Явно щом аз не откривам и друг няма да може :D Не се чувствам поласкан де...
 
Не е изключено. Трябва да внимаваш на кои приложения даваш достъп към IG акаунта ти. Провери да не си shadowban-нат.
Изтрих снимката и час по-късно я пуснах през телефона - огромна разлика, вече имаше лайкове и коментари :)
 
Има ли тул за проверка на shadowban. Как да добавя 1 снимка към няколко инстаграм акаунта, само с hоotsuite ли става?

Колко акаунта с един и същ тел.номер може да имаме?
Има някакви тулове, които са пародия и не ти ги препоръчвам. Най-добрия начин е ръчния. Писал съм на задните страници как се проверява дали си shadowban-нат. С бот може да качиш една снимка към няколко профила. Повечето ползват 3-4 акаунта с един номер, но аз бих ти препоръчал 1 номер за 1 акаунт. По safe e.
 
На някой днес да му се е случвало, когато си влезе в профила да му иска потвърждение чрез тел. номер? На 2 от профилите ми като се впиша ми иска да въведа код, който ми пращат. Когато стоя log-нат не ми иска код, само като се вписвам.
 
На някой днес да му се е случвало, когато си влезе в профила да му иска потвърждение чрез тел. номер? На 2 от профилите ми като се впиша ми иска да въведа код, който ми пращат. Когато стоя log-нат не ми иска код, само като се вписвам.
И все пак си влизаш в профила дори и да не въведеш код?
 
И все пак си влизаш в профила дори и да не въведеш код?
Не, въвеждам го всеки път за да вляза. Не се отписвам от профилите за сега. И езика от време на време се сменя от ENG to BG. Явно е бъг...
 
Не, въвеждам го всеки път за да вляза. Не се отписвам от профилите за сега. И езика от време на време се сменя от ENG to BG. Явно е бъг...
Ако запаметиш парола, пак ли е същото? Да не би да ти се изтрива историята от браузъра?
 
Ако запаметиш парола, пак ли е същото? Да не би да ти се изтрива историята от браузъра?
Аз влизам през мобилното приложение. Сега като не се отписвам няма проблеми, освен че езика от български минава понякога на английски... Лошото е, че Инстаграм не реагират дори да им пратиш съобщение, нормално на ден получават хиляди такива..
 
Не знам кой колко е активен тук, не знам и дали някой обръща внимание на това, което се пише. НО... Ще напиша няколко съвети, които ще са много полезни на начинаещите. Аз бих ги нарекъл стъпките към успеха!

1. Използвайте хаштагове. Но не такива с качени 50 милиона поста... Препоръчвам няколко с качени 100К поста, и нагоре. До 5 милиона примерно качени поста. Ще има нова explore страница, и се казва, че хаштаговете ще са много полезни. Може да ги поставяте в описанието с точици, или просто в коментарите. Аз лично бих поставял в описанието, защото там няма как някой да ви репортне коментара с хаштагове. Бих препоръчал да ползвате около 15-20 хаштага, като променяте по 1-2-3 хаштага да не са еднакви всеки път.

2. Бъдете постоянни. Качвайте по 3-4+ поста на ден. Всяка ниша е различна, може и да качвате и по 2 поста, но да са качествени и да събират по-много последователи.

3. Аз лично не тегля снимката, а правя screenshot.

4. Бъдете приятел с всички потребители в соц. мрежа. :) Замислете се защо! Защото, когато сте приятел с всички те ще са активни с харесването и коментирането под вашите постове.

5. Когато качвате дадена снимка или клип, caption-a нека бъде такъв, който да задава въпрос към вашите последователи. Колкото повече коментари, толкова по-добре.

6. Отговаряйте на коментарите на последователите си на вашите постове. Освен, че контактувате с тях носи допълнително коментари самия пост. Ако те са написали 20 коментара, и вие отговорите на тези 20 коментара ще имате общо 40 коментара. Както казах - колкото повече, толкова по-добре.

7. Когато качите даден пост може да направите една снимка и да я качите в сторите с надпис - Били ли сте в .... ( цялото видео, снимка е в страницата ни ).

8. Прочетете си правилата на Instagram. Какво не трябва да качвате.. За да избегнете наказания. Защото накажат ли ви ( shadowban-ат ) ли ви е много зле. Обяснявал съм в предишните страници за това.

9. Thumbnail-a е много важен! Ако той е зле, а видеото ви да е добро няма да има много гледания, а от там харесвания и нови последователи.

Съжалявам, че не мога да помогна на хората, които позлват ботове. Не се занимавам с ботове, и няма много неща, които бих казал за това как да работите с тях, настройки etc.

Надявам се съм бил полезен на хората, които се сблъскват със соц. мрежа. За да стигна до всичките тези отговори четох от много места, експериментирах, провалях се и се научих от грешките си.
 
Последно редактирано:
На какво може да се дължи следното:
На един от профилите, като цъкна да отговоря на коментар, излизат емотиконки, които са си от самия инстаграм, нямам клавиатура, която поддържа еможита? Вижда се на прикачения файл.

На други от профилите, тази опция я нямам, а принципно би ми била полезна, защото не ползвам клавиатури с еможита.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2018-06-20-18-31-11-760_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2018-06-20-18-31-11-760_com.instagram.android.jpg
    49.1 KB · Преглеждания: 13
На какво може да се дължи следното:
На един от профилите, като цъкна да отговоря на коментар, излизат емотиконки, които са си от самия инстаграм, нямам клавиатура, която поддържа еможита? Вижда се на прикачения файл.

На други от профилите, тази опция я нямам, а принципно би ми била полезна, защото не ползвам клавиатури с еможита.
Това са нови функции/екстри на Instagram. На по-новите акаунти ги отключват по-рано. Примерно аз на единия си акаунт имам екстра да провеждам видео обаждане, а на по-стария я нямам тази функция.
 
Не знам при вас как е, но при мен сякаш е зле... точно преди месец се регистрирах в инстата и до момента имам едва 4000 последователя... струва ми се доста бавно случващото се... Иначе съм ги таргетирал по държави които искам, 15% америка и т.н но с това темпо 1 година = 50 000 и незнам дали ще си заслужава :D
 

Горе