Питайте относно Instagram Тук!

Някой монитизиращ със shoutouts да каже къде слага обяви. Fiver не е вариант. В началото продадох два и до там. После по 1-2 преглеждания на ден. Нз какво стана. Преподновявах обявата, пусках я отново и нищо. Пробвах в 1-2 сайта. Продадох по някой. Тръгвам да тегля - няма плащане. Скам работата. Вече не знам какво да правя. Накрая ще го продам акаунта ... То ми писна.

Shoutcart пробвал ли си го? Мен още не са ме одобрили, не знам защо.
 
Shoutcart пробвал ли си го? Мен още не са ме одобрили, не знам защо.
Пиши им мейл. Мен не ме одобриха. Защо, обаче не казаха. Виждам доста по-слаби страници листнати там, но ... Аз чаках, чаках, накрая им писах и казаха че не ме одобряват. Казаха, че мога да реъплайна когато реша.
 
Страхотна инициатива е отварянето на подобна тема, поздравления.

Що бе, има вече няколко такива теми.
 
Пробвах в 1-2 сайта. Продадох по някой. Тръгвам да тегля - няма плащане. Скам работата. Вече не знам какво да правя. Накрая ще го продам акаунта ... То ми писна.

В каква ниша ти е акаунта? Колко и от къде са последователите ти? Не се отказвай! Знам, че е дразнещо, но повярвай ми, всичко има смисъл! Развиеш ли добре профилчето ще започнеш да си изкарваш добри пари само от 1 профил, представи си ако развиваш през това време и други профили. :)
 
^^^ Храна, 50к последователи от цял свят. Не знам. Дайте някой сигурен сайт в който одобряват.
 
Виж с OGAds дали ще се случи. Направих си страница, кандидатствах за одобрение за самата реклама (в OGAds ме приеха) и сега чакам да ме одобрят. Може и да ме отхвърлят де. :)
 
^^^ Храна, 50к последователи от цял свят. Не знам. Дайте някой сигурен сайт в който одобряват.
50К реални последователи не са никак малко. Колко харесвания получаваш долу-горе на снимка? По принцип по-малко хора търсят shoutout, повече търсят да си направят реклама на даден продукт, сайт и т.н. В историята си написал ли си да ти пишат за реклама и Шоутаут? А в описанието на профила? За сайтове разгледай в Google, гледай да са скорошно обновени. После като намериш даден сайт прегледай във форуми какви оценки дават за него, да не те скамнат. Ако има нещо, драскай!
 
50К реални последователи не са никак малко. Колко харесвания получаваш долу-горе на снимка? По принцип по-малко хора търсят shoutout, повече търсят да си направят реклама на даден продукт, сайт и т.н. В историята си написал ли си да ти пишат за реклама и Шоутаут? А в описанието на профила? За сайтове разгледай в Google, гледай да са скорошно обновени. После като намериш даден сайт прегледай във форуми какви оценки дават за него, да не те скамнат. Ако има нещо, драскай!
500-700 средно. Сайтовете в гугъл няма много информация за тях. Нищо не съм загубил реално от нези работи, но все пак... Писал съм, да ме мейлнат или ДМ за иоутоут, но получавам мейл само от някакви лапета, които като им кажа че трябва да платят няколко долара и не отговарят...
 
500-700 средно. Сайтовете в гугъл няма много информация за тях. Нищо не съм загубил реално от нези работи, но все пак... Писал съм, да ме мейлнат или ДМ за иоутоут, но получавам мейл само от някакви лапета, които като им кажа че трябва да платят няколко долара и не отговарят...
Свързал си предполагам профила с фейсбук страница, за да си виждаш повече опции за профила? Може ли да пратиш името на профила тук или на ЛС?
 
Свързал си предполагам профила с фейсбук страница, за да си виждаш повече опции за профила? Може ли да пратиш името на профила тук или на ЛС?
Да бизнес профил е, направих го наскоро.
 
Свързах OGads-а с два малки профила вчера, и днес вече отчетох първото постъпление - $0.22. :D
 
Някой да каже как лесно да качваме снимки от PC в Инстаграм. До онзи ден ставаше като превключа на мобилен изглед и ми излизаше бутон за качване на снимките, но сега изчезна. Явно е направено само от телефона да се качват.
 
Bluestacks e отговора. По възможност си изтегли първа версия, че е по-удобна за този use-case
 
Ще
Свързах OGads-а с два малки профила вчера, и днес вече отчетох първото постъпление - $0.22. :D
Ще взема да ги пробвам тия. А 22та щента как ги превеждат после? Какви са лимитите на плащанията?
 
Bluestacks e отговора. По възможност си изтегли първа версия, че е по-удобна за този use-case


Доста ми цикли тази програма, едвам я отварям. Някакви други идеи?
 
Доста ми цикли тази програма, едвам я отварям. Някакви други идеи?
Хмм. Аз нямам такива проблеми, пък не съм със супер компютър. Може би има някакви тулове из нета, но не съм ги ползвал.
 
Някой да каже как лесно да качваме снимки от PC в Инстаграм. До онзи ден ставаше като превключа на мобилен изглед и ми излизаше бутон за качване на снимките, но сега изчезна. Явно е направено само от телефона да се качват.
Изтегли си gramblr просто. Има и доста благинки в нея.

Ще
Ще взема да ги пробвам тия. А 22та щента как ги превеждат после? Какви са лимитите на плащанията?

Има Paypal сред опциите, другите не съм ги гледал, тъй като това ме устройва. Минимумът е малко висок, но пък не съм чувал да имат проблем с изплащанията - 50$.
Сега погледнах, за да ти отговоря пълно:
USam9wdbS7C_E-Gro65b8Q.png
 
Някой запознат ли е с Captcha Locker-а на OGAds? Какво е заплащането на една попълнена captcha, че не намирам в сайта им?
 
Някой запознат ли е с Captcha Locker-а на OGAds? Какво е заплащането на една попълнена captcha, че не намирам в сайта им?
Това е нещо ново, виждам че е бета. Content locker-а се използва от почти всички, които използват OGAds. Някой сваля приложение за 30 секунди и конверсията е отчетена. Офертите са различни за различните държави, обикновено от 10 до 50 цента. Има и по-високо платени, но те са PIN офертите, изискващи въвеждане на телефонен номер. Когато едитваш кънтент локъра можеш да настроиш как да се подреждат офертите - съветвам те да не го пипаш и да си го оставиш както си е и да не подреждаш PIN първи, защото PIN офертите набутват хората с абонаменти за игри по няколко долара. Ако някой се прецака така, със сигурност ще ти пусне репорт на инстаграм профила.
 

Горе