Питайте относно Instagram Тук!

Отиваш на поста, от там имаш една стрелка, под самата картинка, натискаш я и те препраща да направиш сторито със снимката, която си избрал. При натискане на снимката, имаш връзка към нея.
 
Тези дни имам проблем с Gram Multitool бота, ползвам го принципно за 4 бизнес акаунта, до момента си работи без проблем, но тези дни на 3 от 4те профила ми блокирва Follow модула. Спира го за 1 час след едва 2-3 последвания, същевременно не блокира профила, а само Follow модула на бота. Тоест аз като с ивляза от телефона ми дава да си следвам колкото си искам хора, но модула на програмката се блокирва за 1 час, после тръгва следва 2-ма 3-ма и пак се блокирва за час. Много странна ситуация, единият профил го махнах от програмата, после го добавих наново и работи почти цял ден стандартно без проблем и на края на деня пак почна така да прави... Пробвам да разредя следванията, но пак същата работа за момента. На някой да му се е случвало? Някакви съвети? Ползвам го без прокси :)
 
Привет, да попитам някой ползва ли още методите "Следвай / отследвай" за развитие на профили? И ако да, някой ползва ли все още "Gram multi tool" за целта (как са нещата в момента с него)
Благодаря!
 
Привет, да попитам някой ползва ли още методите "Следвай / отследвай" за развитие на профили? И ако да, някой ползва ли все още "Gram multi tool" за целта (как са нещата в момента с него)
Благодаря!
В момента не върши никаква работа, аз си спрях абонамента, а го ползвах поне 7-8 месеца преди това без проблеми. Има 1 чат група, в която се обсъждат проблемите, там създателите на програмата твърдят, че се работи усилено по отстраняването им и скоро се очаква да има резултат. Проблемите се дължат на изменения в Инстаграм, при които един вид засича автоматизацията на действията извършвани от бота, реално той блокирма Follow модула на бота, но като с ивлезеш от профила без проблем можеш да си следваш, нищо не ти е блокирано по акаунта, тоест можеш да си следваш и хиляди, но трябва ръчно, голяма глупост....

Та, аз лично ще чакам да видя дали ще ги оправят тези проблеми :)
 
В момента не върши никаква работа, аз си спрях абонамента, а го ползвах поне 7-8 месеца преди това без проблеми. Има 1 чат група, в която се обсъждат проблемите, там създателите на програмата твърдят, че се работи усилено по отстраняването им и скоро се очаква да има резултат. Проблемите се дължат на изменения в Инстаграм, при които един вид засича автоматизацията на действията извършвани от бота, реално той блокирма Follow модула на бота, но като с ивлезеш от профила без проблем можеш да си следваш, нищо не ти е блокирано по акаунта, тоест можеш да си следваш и хиляди, но трябва ръчно, голяма глупост....

Та, аз лично ще чакам да видя дали ще ги оправят тези проблеми :)
Доста тегаво.. а някава алтернатива няма ли...
Мерси за инфото.
 
Някой знае ли алтернатива на Gram Multitool, тъй като през последните 1-2 месеца не върши никаква работа....
 
Здравейте.Кажете с каква програма могат да се качват клипчета в IG?До сега ползвах gramblr но вече не мога!!!!Също така при опит да последвам някого ми излиза следното съобщение "
Действието е блокирано
Това действие беше блокирано. Опитайте отново по-късно. Ограничаваме определено съдържание и действия, за да защитим нашата общност. Уведомете ни, ако считате, че сме направили грешка."

Благодаря.
 
С follow/unfollow съм изял shadow ban на няколко солидни профила, които вече не стават за абсолютно нищо, но в момента забелязвам значително присъствие на story views от хора/профили, които не следват акаунта, качил story-то. Да се разбира ли, че това е новата алтернатива за ненатрапчиво навлизане в пространството на профили с цел предизвикване на интерес и евентуален последващ клик? И ако да, то с кой tool би могло да се автоматизира?
 
А опита ли през телефон, защото ми мирише на временно блокиран акаунт?

Не,не е блокаиран акаунта.Вече не може да се ползва gramblr,просто вече не съществува!!!!През 10-ката мога всичко да правя но там не става да се качват клипчета,ползвах в тестов период jarvee(могат да се качват клипове) ама безплатното "густо" свърши а цените са ...........!!!Та ако някой знае програма за качване на видео ще бъда благодарен да я сподели.
 
Ново 20 в Инстаграм...

Screen Shot 2019-08-22 at 3.01.30 PM.png

Сега ако сте прекалявали със прегледите на профили, можете да си гледате фийда. Обаче цъкането на профил води до това. Даже и личния си профил (както е на снимката) не можете да го гледате.
 
[QUOTE = "SoloContraTutti, публикация: 929251, член: 23032"]
При мен от desktop не ми дава да лайквам снимки тия дни.

Излиза ми това:
[/ Цитат]
от доста време е така при мен(по горе съм го споменал)Ако си с Win 10 всичко може да правиш...лайкваш,следваш,отследваш,качаваш снимки и тн!!!!Проблема е че няма опция за качване на видео,а и не мога да намеря която да върши работа.
 
Здравейте, мен ме интересува следното: Имам Instagram профил с 30к аудитория, за сега. Искам да пускам реклами в него, нещо на принципа като във FB. Но, каква е практиката?! На всеки пост ли се плаща или месечно с определен брой реклами за месеца?! Къде мога да си намеря рекламодатели? Какви пари бих могла да вземам?! И като цяло, всичко свързано с рекламата там ме интересува.. :)
Благодаря пред.
 

Горе