Предлагам: Пиша и пренаписвам статии на български език

Evelina

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

От известно време работя с колежката и мога да кажа, че в работата си прилага комбинация от бързина, оригинална мисъл, увлекателен изказ, правилен правопис и достъпни цени. Убедена съм, че ако й се доверите, няма да съжалявате!

Рейтинг - 100%
28   0   0

От известно време работя с колежката и мога да кажа, че в работата си прилага комбинация от бързина, оригинална мисъл, увлекателен изказ, правилен правопис и достъпни цени. Убедена съм, че ако й се доверите, няма да съжалявате!
Благодаря! :)

Йончева

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте! Днес си направих регистрация и трябва да имам поне шест поста, за да мога да пиша на лични съобщения! Мога ли да получа малко повече информация, защото темата ме заинтригува! Предварително Ви благодаря!

azsum

Active Member
Рейтинг - 94.1%
16   1   0

доволен съм от услугите на Jeannette, пише в много интересен и уникален стил, съвестна и отговорна, препоръчвам, не се колебайте да поръчате статии

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
25   0   0
Искам да дам положително си мнение за работата на @Jeannette Ivanova. Ако търсите професионално писане на съдържание за вашия сайт, определено бих я препоръчал. Няма какво да напиша повече, според мен професионализма й ще блесне при работата с нея.

Горе