Предлагам: Пиша и пренаписвам статии на български език

От: Пиша и пренаписвам статии на български език

От известно време работя с колежката и мога да кажа, че в работата си прилага комбинация от бързина, оригинална мисъл, увлекателен изказ, правилен правопис и достъпни цени. Убедена съм, че ако й се доверите, няма да съжалявате!
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

От известно време работя с колежката и мога да кажа, че в работата си прилага комбинация от бързина, оригинална мисъл, увлекателен изказ, правилен правопис и достъпни цени. Убедена съм, че ако й се доверите, няма да съжалявате!

Благодаря! :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Здравейте! Днес си направих регистрация и трябва да имам поне шест поста, за да мога да пиша на лични съобщения! Мога ли да получа малко повече информация, защото темата ме заинтригува! Предварително Ви благодаря!
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

доволен съм от услугите на Jeannette, пише в много интересен и уникален стил, съвестна и отговорна, препоръчвам, не се колебайте да поръчате статии
 
Искам да дам положително си мнение за работата на @Jeannette Ivanova. Ако търсите професионално писане на съдържание за вашия сайт, определено бих я препоръчал. Няма какво да напиша повече, според мен професионализма й ще блесне при работата с нея.
 

Горе