Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Махни го този мръсен комунист и неговия домакин учиндолския славяно мангалски дегенерат
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Не го слушайте много никса, той е доста краен, не слуша какво говорят хората..


Ъпенщайн.
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Писна ми от тоя Слави, честно... Писна ми всеки ден да се прави на света вода ненапита!
А защо не каже шибаняка, как направи кинтите си и кой му помагаше! Аре няма нужда
да се лензи толкова, отегчава и дразни малкото аудитория, която му е останала.
Добре, че са ония Комиците, та да го гледа някой......
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Гледайте видеото и се опитайте да проумеете нещата които се казват там - Тук не е въпрос колко е читав Слави и дали синият икономист Орешарски е червен или зелен - още вчера мислех да го пусна това видео белким на някои хора от форума им светне какво се случва в тази държава, но се въздържах щото ми писна то който има очи да го види не е нужно да му се показва - на останалите като Агейнст може да им извади очите и пак няма да го разберат.

На тези дето ще ги домързи да го гледат ще им го разкажа с две думи - Държавата е фалирала
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Тези неща и аз ги бях чувал преди една година, може би. Сега ги чувам и виждам по-ясно с диаграми. Аз имах така да се каже дребна среща с другото лице на това управление (т.е. не това дето го дават по телевизията) и прогледнах още преди близо две години. Нека погледнем и ACTA. По телевизията обясняват как щяли да са с народа и нямало да я подкрепят, а после когато трябва да гласуват за твърдяната от тях позиция гласуват масово въздържал се. 3 години се мотаха с Белене и чак накрая решиха, че не е изгоден този проект. Къде зяпаха през останалото време? Червените няма какво да ги обвинявам. Те все още вярват, че АЕЦ Белене е добър проект и са се борили за разбиранията си. Аз лично бих бил за АЕЦ Белене само ако държавата имаше достатъчно пари да финансира целия проект, защото не е редно частни фирми или държави да се месят в атомната ни енергетика. Все пак ядреното гориво е по-специфично гориво и навсякъде по света се контролира стриктно от държавата.
Спомням си преди време задаваха един въпрос на деца. С какво се занимава Бойко Борисов? Някои от децата нямаха идея, но най-забавен беше един от отговорите - да го дават по телевизията. По телевизията сме добрите, борим се с лошите, строим магистрали и детски градини. А това, че пробутваме ACTA, шистовия газ (фирмата, която иска да го добива е със съмнителна репутация, а и защо трябва да е чуждестранна), неизпълнение на разпоредби на съда в Страсбург (дори гласуване на неща напротив) и други неща, които са успяли да скрият та ние да не ги знаем. Съдебната система съвсем я забатачиха като вместо да осъвременят някои закони им пробутаха поръчкови дела срещу бивши управляващи и неудобни за тях бизнесмени (някои със съмнителна репутация, други не чак толкова), за да се изфукат по медиите как се борели с лошите. И като свърши поредната шумотевица за рейтинг просто преминават на следващата. Ако се загледаме, болшинството от тези, срещу които има такива дела, са оправдани. Това се случва не защото съдът е корумпиран, а защото обвиненията са изсмукани от пръстите (който му е любопитно да потърси и да се зачете в обвиненията). Само дето тези дела се точат продължително време и без значение как свършат ти вече не си на дневен ред, защото "добрите" имат нови "злодеи", срещу които да се борят, а ти си просто смътен спомен от миналото. Запознат съм от първо лице с изградената комбина на управляващите с медиите (поне с повечето). Който е неудобен за нула време го заливат с клевети, често подкрепени от безименни държавни служители (от името на конкретна служба, но не и на конкретно лице) или от хора с имунитет. Естествено, когато поискаш да ти се предостави някаква информация по случая (документи) всичко се крие.
След толкова писаници ще се върна на една мисъл на Първанов: "Телевизорът надви хладилника."
Преди бяха червени и сини. Като се сменяха знаеха, че пак ще им дойде реда и трябва да внимават да не сринат държавата, за да има какво да управляват. Имаше издънка само по Виденово време, но и за това събитие има интересни конспиративни теории.
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Unwise, как можеш да пишеш толкова дълги политически съчинения, толкова рано сутрин? Направо ми се доспива, като те чета. Иначе предполагам, че си прав. :)
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Unwise, как можеш да пишеш толкова дълги политически съчинения, толкова рано сутрин? Направо ми се доспива, като те чета. Иначе предполагам, че си прав. :)
Лягам си. Това е за изпроводяк. И не се съгласявай толкова бързо, че да не станем и ние като жените - гласни и съгласни (мили дами, не се обиждайте; просто се заяждам).
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Гледах го с зор!!! Наистина Фискалния резерв е намалял. Ама то хубаво, но да се разглежда само този
показател е меко казано смешно! Орешарски като дрънка умнотии, що не обясни защо,
когато от 12.046 млрд. през октомври 2008 резерва намаля на 8.382 млрд. през декемрви 2008,
не ореваха света с платеното мекере Слави Трифонов. Някой хванал едни цифри и взел да
ги подмята из медийното пространство и хорица почват да въздишат "Въх, въх, ограбиха ни"...
Ама защо е намалял резерва, какви други показатели и фактори има, които трябва да бъдат
взети под внимание и т.н. никой не казва. Всеки си плещи и си мисли, че много разбира.

Вярно няма такава държава. Бачкайте, а не се занимавайте с несвойствени работи...
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Ама защо е намалял резерва, какви други показатели и фактори има, които трябва да бъдат
взети под внимание и т.н. никой не казва. Всеки си плещи и си мисли, че много разбира.

Кои други показатели? Че сме вече най-бедната страна? Най-неграмотната? Най-много безработица? Най-много фалирали фирми има през последните 3 години, ей това е истината, пък другото са глупости.
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Алане все се каня да те питам и все забравям

Колко ти плаща на Гергов ортака-троянския циганин-катунар от колибите по известен като сина на КУКАТА за да му рекламираш комунистическия коптор, пардон телевизия АНАЛ 3

Не вярвам да е без пари или поне на бартер си взел нещо.

Само не ми казвай че клатиш щерка му....това не е приход а бая голям разход и трябва да искаш доста голямо обезщетение

PS

Гледам напоследък залиташ по лявата лента, а не бяха далеч времената когато ме разпитваше за най-големите антикомунистически форуми що ли така ?
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

:D Охх. Аз сядам да бачкам :D Седни и ти, като се успокоиш :D
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Никс, моля те престани, много си краен
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Съгласен съм това, което казва - но само това което казва, Слави доста тенденционен разговор води така меко да се изразя, и в едната насока - икономиката и финансите е сложно понятие, че да се обесни с няколко фактора, има си и други фактори - верно че сегашните не стават за мирис, ама слави така се издънва и чупи стойки на отчаяние и на надежда, добре че накрая се сети да вкара и глобалната криза като фактор, направо уби цялото предаване
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Може да е комунист и какъвто там още го наричате, но е прав в много отношения. А и човека си го каза - не налагаше мнение, а просто представяше цифри и факти ;) На мен ми харесва като личност - начетен и земен човек.
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

Може да е комунист и какъвто там още го наричате, но е прав в много отношения. А и човека си го каза - не налагаше мнение, а просто представяше цифри и факти ;) На мен ми харесва като личност - начетен и земен човек.

"Човека" имаше право на мнение когато беше част от управляващата тройна АНТИБЪЛГАРСКА коалиция състояща се руски и турски пачаври до един на хранилка в Кремъл заедно международния трафикант и комарджия представящ се за цар Симо Ментата докаран също от Москва да оправи славяно мангалите за 800 дни.

Сега ще си наляга парцалите защото още малко остана.

Изтече ли мандата на Борислава Велчева и на останалите назначени от СерГея и Доган висши съдии и прокурори ще прави коментари от Софийския или Пазарджишкия при манафите барабар с учиндолския руски капут и кръстника Гоце Трипера
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

[video]http://vbox7.com/play:4a9d229b8f[/video] твоя човек добре се представи :D
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

А ти приготвили ли цигарите и възелина за твоя подчовек.....манафите от пазарджишкия го чакат

Асан Юмеров от там тръгна от милиционерското за дебили, сега пак там ще се върне само че на 100 метра по надолу
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

:D

Не съм ги подготвил, защото няма да го осъдят, евентуално бих му ги подготвил ако има наистина сериозно обвинение подкрепено с доказателства. Понеже си запознат много добре с милиционерите, какъв е кокинов ( не заслужава главна буква това лайно )? Алексей Петров е ясно, че не е цвете за мирисане, но поне да имаха доказателства, всеки може да хвърля всякакви обвинения, въпроса е че винаги отпадат.
 
От: Пламен Орешарски в Шоуто на Слави

niks, този (гостът от второто видео) по-niks от тебе излезе. Това, че живеем в комунизъм все още и на мен ми е ясно. Проблем е безполезният селяндурски начин на борба с това. Със селяндурщина няма как да се надвият селяндури. На такива хора не трябва да се даде власт, защото ще се появи ГЕРБ2. Вместо да се борят с "организираната престъпност" ще тръгнат на борба с "комунистите".
 

Горе