План за оптимизация и развиване на онлайн стратегията на сайтовете ви

От: План за оптимизация и развиване на онлайн стратегията на сайтовете ви

Към линк билдинг-а мога да добавя и така наречения tiered link building. Подобно на това със сателитките, само че в случая не е нужно да се оптимизира цял блог. Пускат се 3-4 хубави статии на хубави места и след това се оптимизират самите статии. Съответно статиите ранкват, трафика към тях расте и те придобиват един вид авторитет, който засилва значимостта на линка в тях.
 
От: План за оптимизация и развиване на онлайн стратегията на сайтовете ви

Напълно съм съгласен с теб. По-добре е да си е органично SEO-то.
 
Здравейте, нов съм във форума и се надявам, че пиша на правилното място. С мой приятел искаме да развие кешбек услугата в онлайн пазаруването, като сме стъпили на афилиейт маркетинг за тази цел. Като всяко начало за един сайт основеното нещо е да докараме добър трафик към сайта ни и тук идва въпроса ми - кой сайтове може да ползваме като рефъри за да докараме трафик към сайта си? Кой сайтове предлагат добри цени и добри резултати, като не включвам най-големите, защото там цените са други? Благодаря предварително.
 
Здравейте, нов съм във форума и се надявам, че пиша на правилното място. С мой приятел искаме да развие кешбек услугата в онлайн пазаруването, като сме стъпили на афилиейт маркетинг за тази цел. Като всяко начало за един сайт основеното нещо е да докараме добър трафик към сайта ни и тук идва въпроса ми - кой сайтове може да ползваме като рефъри за да докараме трафик към сайта си? Кой сайтове предлагат добри цени и добри резултати, като не включвам най-големите, защото там цените са други? Благодаря предварително.
Според мен на базата на афилейт няма да си докараш трафик, първо трябва да си докараш трафик и след това идва афилейта. Поне аз така мисля.
Как да си го докараме, е обяснено в темата, но рекламата си е реклама, и ако искате да отделите н на брой средства за директна реклама, първо си напълнете сайта с прилично количество информация и го рекламирайте...
 
Последно редактирано:
Повечето сателитни сайтове с минимална SEO работа по тях, увеличават доста пейдж ранга, на сайта цел,. като сателитните сайтове, ако са по големи мрежи от типа блогър, гугъл сайтове,м уърдпрес и други. Могат да се направят и сателитни сайтове с безплатен домейн, на безплатен хостинг, .ml домейна се индексира доста добре и дава дори хубав пейдж ранк, въпреки изпозлването му от спамъри .tk домейна го забравете, но .ml в момента се харесва на гугъл.

Не си написал, че е важно линк мрежата да се поддържа, тъй като в чуждите директории примерно линка си има срок, след който трябва да се боднови или няма да е публичен, което е доста минус за PR-а.

П.П. Добавям и метод с безплатни обяви в сайтове, които позволяват добавяне на линк към обявата. Дори и сайтовете с нисък трафик и PR дават ход на нещата в добра насока.
 
Страхотна статия, може и примери да давате за реални магазина как се променят след тези стъпки
 
Тва е убаво написано - само добавка - масълце:

1. Периода не реализация по нормален начин е 2-3-5+ години!
2. Инвестиране в учене
3. Всичко става без пари ако сам си правиш всичко имтова всичко е начина ти на живот…
 

Горе