Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не си единствен.Но и утре е ден :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Да им еба мамата затрили ми акаунта, ама парите не са ми върнали.

Напоследък има доста подобни оплаквания от тях. Преди бяха стабилен букмейкър, но сега са станали пълни мизерници, и аз вечене играя при тях, даже си затворих и акаунта там.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не си единствен.Но и утре е ден :)

Ааа мен ми стига, щом 10 тачките гърмят и аз отлитам хдддд е така най-мразя да издумкам 300 кинта за седмица и после нямам желание за игра :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Идеята беше да се чакат съботния 10/10-най-вероятно хърватски и сръбския в неделя. Днес от къде го даде този италиански, хем ми беше на акъла, че с италиански да си нямаш работа. Трябваше да ви го спестя този и както ви бях обещал двата мача.

Съжалявам много момчета. И аз изгърмях днес стабилно.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ще се реванширам за снощната загуба така :

Jagodina - OFK Beograd , 24.05.2015 18:00
http://www.flashscore.com/match/4pwJvJyt/#match-summary
Pick - 1
Odd : 1.34

Jagodinaще вземе 3-те точки от сестренския на Цървена звезда клуб ОФК Београд. Историята е, че Звезда дължат пари на Ягодина и те ще простят този дълг в замяна на 3-те точки, които ще им помогнат да не изпаднат. Това е голяма мафия зад това, дори букмейкърите знаят това и са дали толкова ниски коефициенти. Ягодина ще вземе 3 точки, със сигурност.

----------------------------

Napredak - Rad Beograd, 24.05.2015 18:00

http://www.flashscore.com/match/b9X2YsF6/#match-summary
Напредък също се нуждаят от точки, за да се избегне изпадане, те също са приятели с Звезда, но имам друга информация от играчите Рад, че те ще губят. Напредък ще спечели. Това също е 10/10 мач.
Pick : 1
Odd : 1.34

------------------------------------------

Може да се играе във фиш, общ коеф. : 1.8
Strike : 9/10
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Първият мач за жалост го няма в никое буки, където да може да се залага от България, или поне аз не намерих такова... :(
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Marathonbet... а иначе в bet365 трябва да ги пуснат
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Само аз ли не намирам сръбското първенство в бет365 ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Няма ги все още. Ще ги качат най-вероятно
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За сега са пуснали мачовете от долната дивизия ,вероятно ще пуснат и 1ва скоро.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

в бет365 я има Супер лигата на Сърбия. Пуснах ги преди малко
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Странно преди пет минути гледах и я нямаше.

Къде ги видя, че нещо не ги намирам , само първа лига виждам
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

В първата колона както са мачовете, до тях са и първа лига
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

В първата колона както са мачовете, до тях са и първа лига

Не ги намирам аз :( , или не гледам където трябва , Soccer / Euro - Saturday's matches , и там намирам само PRVa Liga , няма я SuperLiga.

П.П. Намерих ги :) ,явно не съм търсил където трябва.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Rijeka - Osijek - 23.05.2015 20:00 ч.

Pick : Само в ФБ - https://www.facebook.com/cosanostratips

odd : 1.8

Strike : 6/10


Последен мач за сезона у дома за Риека и друга битка за Осиек за оцеляване. Един от последните мачове на Kantrida в историята. 6000 билети са разпродадени и въпреки, че е лошо времето тук, дъжда се очаква да спре преди началото на мача.

Статистика у дома: http://prntscr.com/78eax0 - 14 мача над 2,5 и само 3 под 2.5 гола ... Първо място по над 2.5 гола, 3,8 гола на мач.
Осиек гост: http://prntscr.com/78eb7e - 13 мача над 2,5 и само 4 под 2.5 гола ... Първо място с най-много над 2.5 гола като гост, средно 3.1 гола на мач.

Лично аз очаквам резултати 2: 1 или 3: 1, може би дори 3: 2, но това е трудно да си представим, че Осиек ще вкара повече от един гол.

Това е моята история и моите информации са, че Риека ще спечели този мач, без да даде никакви точки за Осиек.

Осиек разчита на точки в последния кръг, ние ще говорим за това по-късно :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

All In мач Сърбия Първа лига т.е. тяхната Б група. Инфо само на ЛС във ФБ около 18:00 ч. Но не по-рано.

Коеф. Около 1.7 -2.5

Цена: 5 евро след като излезе мача.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Пореднияяяяяя смешник си ти ДОН.. НЕ му вярвайте.. мач 10/10 няма как не излезе?? кво лъжеш хората ,плащал много пари за мачовете бля бля.. измисляш мачове и на късмет ако излязат.. даде 10 мача измислени и сега ще поствам само в фейбук , няма да дам тука .. 5 лв след мача бля бля.. те мачовете ако излизаха ти изобщо нямаше да искаш пари от хората... 5-10 лв.. когато човек има мач за АЛЛ ин значи е уговорен... и не слага 100 лв.. слагат са много повече.. ИЛИ купуваш мачовете от някъв идиот и искаш да си избиеш парите от хората тука...

Когато дадеш 5 поредни мача тука без загуба може и да ти платиме.. при коеф. средно 2. Не ти искаме на ден по 10 мача . На седмица по 1 стига да познаеш.. Ако можеш..

П>С> ХОРА НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ ! НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ!

P.S Покажи си фишовете дето си заложил , да видим как залагаш и по колко пари слагаш.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Що ли се занимавам.... :p
 
Чакаме мача във Фейса. За мен успеваемостта до момента е приемлива, но семпъла е прекалено малък, за да се правят каквито и да било заключения. Хърватските мачове са силни до момента и ако някой е по предпазлив, може да набляга само на тях в бъдеще.
Аз лично нямам проблем да дам 5 евро за мача, още повече, че е след като излезе, но държа на достоверна информация, за да съм наясно на какво си залагам парите. Все пак въртим суми, за които някои хора работят по месец и повече.
 

Горе