Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Може да няма изобщо човек , а нашия да е измамника. Обезателно искам да видя фиша му.
 
Да са е*а. Цял роман изписах и рефрешнах по инерция :mad:
Та в общи линии исках да кажа, че т'ва, което се случи е доста неприятно защото:
1. DonMakaveli е платил на някого(?).
2. Налял е голяма сума(предполагам?)
3. Изгоряха и още няколко души от форума, които са успели да намерят къде да заложат на този мач.

За изгърмени 10/10 разбирам, защото се разминава за малко, не е като да стане точно обратното или нещо такова. Ама това е "all-in" мач и се предполага, че не трябва да има засечки. Аз се радвам за себе си, че мача го нямаше в Betfair, иначе и аз щях да потъна с известна сума пари.
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не го нападайте веднага, изчакайте да го чуете поне какво ще каже. :) Да, изгубихте пари, но пък нека поне и той се изкаже.

Какво да не го нападам , даже не видях кой е мача , а казах му истината. После той се смееше , не съм бил видял мач за АЛЛ ИН.. какво като букмейкъра е махнал мача незначи че е уреден.. Не мисля че има какво много да се говори след такава издънка ... АЛЛ ин бил...

Хората са казали, който се смее последеен , се смеее най-добре.. бих искал аз да съм в грешка и да си спечелите, но уви.. той е измамник.

Платил той... глупости.. да покаже фиша..
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не пуснахме риека на 6/10 те направо си излязоха 2-0 32"
но след дънене от 10/10 и all in 20/10 нмах смелост да наливам още кинтари хдд
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не пуснахме риека на 6/10 те направо си излязоха 2-0 32"
но след дънене от 10/10 и all in 20/10 нмах смелост да наливам още кинтари хдд

Пускай смело утрешните мачове :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тях ги пуснах уж последно още като бяха дадени с последните 55 кинта дет бяха останали в акаунта, ама и да излязат пак няма да избия изгубеното от последните :D само се радвам, че не дойдох на време за all in мача :)

Не обвинявам Дон понеже както казах и аз бая пъти съм се парил от такива разбирачи, но все пак ми е интересно какво му е мнението по въпроса.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тях ги пуснах уж последно още като бяха дадени с последните 55 кинта дет бяха останали в акаунта, ама и да излязат пак няма да избия изгубеното от последните :D само се радвам, че не дойдох на време за all in мача :)



АКо си ги пуснал в 365 имаш опция да си дръпнеш парите обратно като отмениш залога с някви 1-2 лв по малко ще е но поне няма да си на загуба,
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Те утрешните са с коеф. 1.30, остава и те да не излязат.
 
От: Re: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Добре, че ме мързеше да ги търся и да ги пускам :D
Да са е*а. Цял роман изписах и рефрешнах по инерция :mad:
Та в общи линии исках да кажа, че т'ва, което се случи е доста неприятно защото:
1. DonMakaveli е платил на някого(?).
2. Налял е голяма сума(предполагам?)
3. Изгоряха и още няколко души от форума, които са успели да намерят къде да заложат на този мач.

За изгърмени 10/10 разбирам, защото се разминава за малко, не е като да стане точно обратното или нещо такова. Ама това е "all-in" мач и се предполага, че не трябва да има засечки. Аз се радвам за себе си, че мача го нямаше в Betfair, иначе и аз щях да потъна с известна сума пари.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Към предния ми съвет за алчноста съм забравил и да добавя друг важен и основен съвет. Сигурен мач няма. Няма 10/10 или 20/10 ... винаги има вероятност да не излезе. Като се водим от това правило няма голям смисъл да се играе на мижави коефициенти. Примерно за мен под 1.50 коеф е нелогично да се залага. Когато играех винаги търсих около 2 коеф , единични залози.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Авторчето ссе покри иначе много знаеше..
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Какво стана ДОН многознаещияяяяяя , къде са ти фишовете, покажи ги? набута хората с по 100-200 лв.. и се покри... заради някви 5-10 лв се излагаш тука и си губиш репутацията..
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ама и аз залагам, но никога не се доверявам на някакви прогнози - безплатни или платени. Просто си гледам класиране, статистика, форма на отбора и по моя преценка си слагам колкото реша. На коеф. под 1.50 не играя :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Кой беше all in мача ? Добре, че не съм го получил. Иначе пуснах този от 6/10 който излезе и другите два за днес. Нека да не нападаме толкова човека. В началото имаше много добра успеваемост. Какъвто и да е страйк сигурни мачове няма. Както беше казал, важен е резултата в края на месеца. Ясно е, че ще има дни на загуба :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

ВАЖНО :
На никой не гарантирам печалба, ако играе 2-3 пъти и се откаже.
Правя тази тема за да се следи хронологията на мачовете, които ми се дават, а аз ги споделям с вас.
За момента аз си ги плащам, а нас вас всичко е безплатно.
Никого не задължавам да залага на тези мачове.

Не виждам причина да се напада човека. Всеки си има глава на раменете и си преценява.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Незнам но в момента ми в бет365 ми дава по голям кеш аут от сумата която съм заложил, а има 3 часа до началото на мачовете. Явно коеф. са паднали много.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

По природа повечето от хората са си лакоми. Особено като е на аванта. Залаагат като невидели, после космоса им крив. Айде, холан, стига сълзи! Га пичелиха два три пъти ни риваха. Хазарта е болестно състояние особено за начинаещите. 10/10 или 1/10, няма никаква разлика като те пробие. Крайния резултат е почти като при e-trader-неминуемо зануляване. Само че тук рефреша не е виртуален. Умни сте, мислете!!!
Говоря на ангро без да визирам който и да е от съфорумците. Ако някой се почувства засегнат моля да ме извини! Нищо лично.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ягодина върви добре 2-0
но Напредък падат с 0-1
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Имах такива опасения за Напредък, докато за ягодина звучаха по логични обосновките.
Имам чувството, че Напредък ще излезнат на обръщалка 2/1
 
Последно редактирано:

Горе