Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Мачът от 2 коеф, за 2 мин стана 1.65

Всички други тръгнаха от лигата, а въпросния мач първо изчезна от уилям хил, посля и от бет365,

в футбол24 само той уж не бе започнал, и сега и от там го махнаха.

Този мач за момента не съществува.

А онази курва горе да спре да говори, ще му пратя после залога ми да си търка гъза в монитора. И това е последния ми мач. На 5 човека съм го дал.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тъкмо щях да пиша ,че никъде в 365 не намирам на живо сърбите , иначе офертата е добра :)

П.П. Никой не задължава никой тук , до колкото виждам, така че всякакви изказвания като на господина по на горе са неуместни , всеки има глава на раменете си и решава сам , какво да прави с парите си.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

хахаха - споко @donmakaveli. не се връзвай на провокации. мен ми е интересно какво ще се случи сега.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И друго : Мачове от италия (като снощния) и мачове с ниски страйкове, не сравнявайте с мачове на балканите с висок страйк.

Е онзи от горе сега видя какво е All In и какво е действието в букитата. хахах, той дори не е виждал такъв мач.

Няма какво повече да обяснявам. Има някои неща, които е редно да се знаят. Ако не се знаят, се плаща на грешния човек, та те така..
 
Който е успял да намери къде да го играе - честито. Аз лично не успях :\
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз не успях , поради причината ,че прекалено късно видях инфото и тръгнах да търся на живо само ,че няма :) а доколкото виждам сега 4 мача не са започнали когато трябва.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

само в уилям хил и бет365 го имаше. в уилях хил беше 2.47

сега никъде го няма. Неуреден залог. Какво ще стане не знам. Предния път като загубих този неуреден залог се превърна в губещ. Сега ако е печеливш, ще видим.. може да ми върнат парите, ххах
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

да пукнат ако върнат парите. то така и баба знае - само да взима. аз го срутих коефициента:)

п.п.
бъзикам се разбира се за срутването - не ми пишете лични:lol:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Имаме човека на стадиона. 1-0, след 45 мин.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

на goal.cc# ги има на живо
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

изравниха тия гадове. дано това не прецака нещата.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Кой е въпросния мач и някой успял ли е да заложи на него?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

до колкото виждам не повече от 4 - 5 човека са го играли и не съм 100% сигурен за кой мач става въпрос ,но предполагам ,че е Backa Palanka 1 - 1 Sloboda Point Sevojno 58'min.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Добре какво стана с Риека и двата сръбски мача които сега видях че са за утре, но по 5 мача да се дават на ден не ми изглежда много печеливша стратегия и то Сърбия, Хъватия и Италия ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

а какво става под носа ни - Литекс - Лудогорец - от 0:2 до 4:2

Мухахахахах
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

all-inn - a излезе солен. @donmakavali, явно си се закачил за поредният измамник. съжалявам за което.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тоя All in мача май също се издъни
Backa Palanka 1 - 1 Sloboda Point


Вече и риека не мисля да пускам :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И друго : Мачове от италия (като снощния) и мачове с ниски страйкове, не сравнявайте с мачове на балканите с висок страйк.

Е онзи от горе сега видя какво е All In и какво е действието в букитата. хахах, той дори не е виждал такъв мач.

Няма какво повече да обяснявам. Има някои неща, които е редно да се знаят. Ако не се знаят, се плаща на грешния човек, та те така..



Онзи горе наистина видя какво е АЛЛ ИН мач.. АХХАХАХАХА Наистина не съм виждал такива мачове , аз като играя по принцип печеля :Д

сега очаквам да ми покажеш на мен и на всички останали фиша който си играл да видим с колко пари е.

Сега им дай по 5 евро да си избият загубите с някъв як фиш.. :Д

Кога е следващия АЛЛ ИН да играя обратното на твоята прогноза :Д
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Въпреки че и аз реших да пробвам, то беше ясно... както казах, ако човекът има вътрешна информация и е до такава степен сигурен за даден развой, то няма да се занимава с продаване на мачове, а ще слага да речем по 10К на залог. Успех все пак :)
 

Горе