Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не разбирам защо се връзват хората заради лесната печалба или от наивност. Хора няма такъв филм, стегнете се това е предприемачески форум очаква се хората тук да не разчитат на ясновидци и шит мачове за да изкарват пари. Има много други законни и с по-малко риск начини, възползвайте се от тях.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ударих му една червена репутация, направете го и вие.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Като ще играеш така се играе...

52nonm.jpg
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Има промоция в БеФеър за нови клиенти с безрисков залог за мача за купата на България. Ще се радвам ако се регистрирате през моя афф линк.



Специалнa офертa за 30 Май 2015 (Събота) – КУПА НА БЪЛГАРИЯ, ФИНАЛ

Левски и Черно Море излизат един срещу друг във финален мач за купата на България. След като и двата отбора завършиха сезона във втората шестица, сега ще бъдат мотивирани да спечелят трофей. Не пропускайте “мача на сезона”, тази Събота от 20:00 часа по Diema Sport.
ОФЕРТА – КУПА НА БЪЛГАРИЯ: Увеличен коефициент до 5.0 за Левски или 10.0 за Черно море

+ Връщане на сумата по залога, ако е неуспешен

+ До €50 БОНУС – в безплатни залози

Промоциите са валидни само за нови клиенти.

Успех на залагащите!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Зрелищен мач, мен ме е яд, че минути преди да започне не сложих за над 2,5 гола първо полувреме на 10 коеф.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Фаст профит гембилнг сийкърите, в търсене на свещения граал:)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Главно играя заради тръпката, щото се случва и да губяя, но такива мачове не са за изпускане.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тоя мач на Севиля явно много народ са го хванали...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Добре де мен ми е интересно Дон няма ли да кажеш кво стана с твоите хора с прогнозите им и безгрешностите им от години :D ок разбирам те, че уака малко положението ама е много тъпо всеки ден да влизаш да четеш и един ред да не драснеш...
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Има промоция в БеФеър за нови клиенти с безрисков залог за мача за купата на България. Ще се радвам ако се регистрирате през моя афф линк.



Специалнa офертa за 30 Май 2015 (Събота) – КУПА НА БЪЛГАРИЯ, ФИНАЛ

Левски и Черно Море излизат един срещу друг във финален мач за купата на България. След като и двата отбора завършиха сезона във втората шестица, сега ще бъдат мотивирани да спечелят трофей. Не пропускайте “мача на сезона”, тази Събота от 20:00 часа по Diema Sport.
ОФЕРТА – КУПА НА БЪЛГАРИЯ: Увеличен коефициент до 5.0 за Левски или 10.0 за Черно море

+ Връщане на сумата по залога, ако е неуспешен

+ До €50 БОНУС – в безплатни залози

Промоциите са валидни само за нови клиенти.

Успех на залагащите!

Как става тоя финт с въщането на сумата по залога? Малко нереално ми се вижда :)
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Как става тоя финт с въщането на сумата по залога? Малко нереално ми се вижда :)

Еми залагаш и като не ти излезе ти го връщат. Така зарибяват новите клиенти. Все едно първия ти залог ще е или печелиш или ти го връщат. Прочети условията, че не знам дали има някаква уловка като в бет бонуса дето трябва да се превърти 3 пъти преди теглене.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Значи само за първя залог, така по го разбирам но сигурно ще има някаква уловка пак. Ще провера.. ако няма уловка си заслужава да се пробва.
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Значи само за първя залог, така по го разбирам но сигурно ще има някаква уловка пак. Ще провера.. ако няма уловка си заслужава да се пробва.

те пускат за почти всеки голям мач такава промоция. По високи коеф (в случая 5 за Левски и 10 за Черно море) и възстановяване на залога ако загубиш. Предполагам има някакъв лимит на залога де, но все пак си е оферта.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Лимит е 10 евро, а уловката е, че ти връщат залога подформата на безплатен залог, т.е. не можеш да си изтеглиш тези 10 вро, а трябва да играеш с тях. А ако печелиш, изплащат печалбата до нормалия коеф. който е на пазара, всичко, което е отгоре пак е под формата на безплатни залози.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Добре де мен ми е интересно Дон няма ли да кажеш кво стана с твоите хора с прогнозите им и безгрешностите им от години :D ок разбирам те, че уака малко положението ама е много тъпо всеки ден да влизаш да четеш и един ред да не драснеш...


Няма какво да каже измамника, той си ги е измислил .. ако не ги беше измислил щеше да го докаже с фишове.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Здравейте, предлагам футболни прогнози срещу минимално заплащане. Футболните прогнози се изготвят на база дългогодишния опит, който съм натрупал от 2003г. до днес. Всяка една прогноза е лично моя. Няма екип от "специалисти", който да ги изготвя, няма закупуване от разни типстъри, няма уредени мачове с фиксиран резултат, няма обръщалки. НЕ случайно коефициентите са под 2.00, но разбира се има и случаи на над 2.00, когато имаме комбиниране на две събития. Моята философия и разбиране за коефициентите е следната. Не е толкова важен самия коеф. Важен е процента на вероятност, който ние виждаме в това да се случи даденото събитие. В следствие на който процент вземаме предложения ни коеф. от букмейкъра и определяме нашия залог. За повече информация, който желае може да се свърже с мен посредством скайп: simkos4
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И каква е поуката? Ако ще играеш, играй за кеф. Ако идеята е да натрупаш много кеш, по-добре ги инвестирай в нещо друго :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Еврофутбол,Бет365 и подобните са по-скоро за губене на пари, отколкото печелене. Пиша го от личен опит след доста печалби, но повече загуби.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Момчета, от седем години съм във форума, мислете ли, че заради някой който не съм карал на сила да залага, е загубил пари, аз се чувствам виновен и това да е причината, за да не влизам? Никого не съм карал на сила да залага големи пари, та и малки те да са те...

Имах някои проблеми и не съм влизал почти непосредствено след като стана този фал с хърватските прогнози. Прочетох всички мнения, някои подкрепят факта, че аз не съм споделял, за да печеля, защото факт е, от никой от вас не съм взел една стотинка. Други, или по-точно друг потребител ме напада така сякаш съм му взел/откраднал имането :)

Единствено мога да кажа, че много съжалявам, че съм подвел, тези които играха с мен.
 

Горе