Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ягодина 4-0
Непредък 1-2
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тия в момента са 2-3 , три гола за гостите от 3 удара във вратата
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Статистика ми само за последните 2 дни е
-155лв, като не броя предния 1 или 2 мача дето също вкарах големи суми и издъниха. 4-5 мача 10/10 чиста загуба, а до сега година не е имало такава серия хдд или сме си каръци или тия типстъри са калъфи за 10-20/10 ....
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Хора, не разбрахте ли, че тези "типстъри" на нашият човек са едни от стотиците измамници с "уредени мачове" онлайн?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Измамника е нашия човек , просто искаше да направи малко пари... къде е сега? защо не отговаря по темата? да покаже колко е заложил на маччовете, ако изобщо е?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Измамника е нашия човек , просто искаше да направи малко пари... къде е сега? защо не отговаря по темата? да покаже колко е заложил на маччовете, ако изобщо е?
Спокойно бе човек.
 
Re: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Измамника е нашия човек , просто искаше да направи малко пари... къде е сега? защо не отговаря по темата? да покаже колко е заложил на маччовете, ако изобщо е?

Какво печели нашия човек, като набутва останалите? Не е искал пари, поне не и от мен. Каза, че иска 5 евро за all-in мача, НО ако излезе, което така и не се случи.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

С гледане на ститистики и сравняване на временната форма на два отбора е по-лесно да се познае даден мач , вместо да чакате на някой да ви каже нагласени.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Там е въпросът - че не са нагласени :):-o
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Там е въпросът - че не са нагласени :):-o

Еми нормално , то ако бяха - нямаше да ги продават. Щяха да си залагат сами. Ама така е по-лесно - друг да носи риска от загубата.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Дон се изгуби тотално, а и днес трябваше да има мачле 20/20..
На мен ми стига, на него все пак му пожелавам успех и дано следващите дни да си избие парите, видяло се е, че така няма да забогатеем трябва си бачкане :beer: даже и пари за бира не направихме дееба, а какъв подарък за мацката можеше да стане за 150лв, щях да заблажа :lol:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Аз от 20 ги направих амен 100 и ми затриха акаунта. Всички сме прецакани. :D
Дон се изгуби тотално, а и днес трябваше да има мачле 20/20..
На мен ми стига, на него все пак му пожелавам успех и дано следващите дни да си избие парите, видяло се е, че така няма да забогатеем трябва си бачкане :beer: даже и пари за бира не направихме дееба, а какъв подарък за мацката можеше да стане за 150лв, щях да заблажа :lol:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Днес е бил на линия, редно е да влезне и да драсне два реда. Доста сме хората в темата, които не го нападаме, а искаме да видим как ще коментира.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Днес е бил на линия, редно е да влезне и да драсне два реда. Доста сме хората в темата, които не го нападаме, а искаме да видим как ще коментира.
И аз това искам да видя, но явно му е кофти пък и какво може да каже толкова. Според мен има логика в някой от мачовете които му дават, като Ягодина вчера, според мен беше нагласен мач. Но покрай нагласените му дават и други които не са , или той си ги измисля незнам.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Когато ми покаже фишовете дето е заложил на същите мачове, мога да му повярвам че не е измамник.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Когато ми покаже фишовете дето е заложил на същите мачове, мога да му повярвам че не е измамник.

Така е. Ок, някои казват какво печели той от това, като не ни е искал пари(с изключение на 5 евро за ол ин мача). Ами печели това, че ако въпросните двубои бяха излезли, то всички щяха да останат доволни и да се абонират за предстоящия сезон. Един вид пробва човека :) Плюс това коефициентите не бяха големи, така че имаше голям шанс да се случи. Най-малкото което е трябваше да снима фишовете, за да разсее всякакви съмнения. Не че няма как и те да се подправят, но...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Друго щеше да бъде ако ни беше светнал за мача 0:2 и
обрата до 4:2 от родното първенство.
А?
Нали!
Да, ма не.
Дядо ми казваше така:
- малката риба кълве на малка стръв, голямата- на голяма.
Но се случва понякога голямата риба да кълве и на малка стръв.
А сега де!

Преди години знаете беше модно да се ходи на гурбет в Либия, Ирак и в други държави.
Та там някои от началниците на обект, инженери, резиденти и т.н. нерядко си купуваха коли
и си джиткаха с тях. Веднъж се случила катастрофа между инж. Граматиков и един либиец Саид.
Саид отнел предимството на нашия и той го намлял яко. Идва след малко полиция и почва
да пише акт на Граматиков. Нашият започнал да обяснява че не той е виновника за катастрофата.
На което полицаят реагирал светкавично:
- Откъде си ти бе?
- От България съм.
- Ако си беше стоял в България Саид щеше да си мине безаварийно, нали ?!?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ако знаеш кой е мача драсни ЛС ще го пусна с 20лв и ти давам 50%
 
На тия във ФБ пък въобще да им нямате вяра. Имам познат, дето се начука около 3000 лв. с такива "разбирачи". Пускайте си на ваша отговорност, да ви е яд на само на вас после :)
 

Горе