Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Всичко е улучено, без турците. Там трябваше да има 7-8 гола, но уви, турци... Но не това е важното колко мача са улучени, а дневния профит.

Защото може да се играят 5 мача на 1/10 на 1.8 коеф. и един на 1 мач на 10/10 на 2, и тогава дневния профит ще е +5 при 5 загубени мача и 1 спечелен. :)
е

да, така е
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Браво за темата, но имам един въпрос. При положение че въпросните типстъри, които ти дават прогнозите, имат вътрешна информация и т.н., защо им е да предлагат абонамент? Вместо това могат да залагат със стабилни суми...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Защо да не приберат още няколко хиляди евро от месечен абонамент? Те пак си слагат пари. Кой е казал, че те не залагат?

Браво за темата, но имам един въпрос. При положение че въпросните типстъри, които ти дават прогнозите, имат вътрешна информация и т.н., защо им е да предлагат абонамент? Вместо това могат да залагат със стабилни суми...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тука бая хазартни типове :D Аз влизам и unit-а ми е 5 лв, пуснах Риека ;)
Don понеже каза че успеваемостта му е към 70 и нагоре на месец, но това в units или от банка 100 примерно вади 70 печалба в края на месеца ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За Риека в момента коеф. е 2.37. Според прогнозата трябва да бият, нали ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Units e. Моят Units е 10 лв, при 70 + profits , моята печалба е 700 лв.

Тука бая хазартни типове :D Аз влизам и unit-а ми е 5 лв, пуснах Риека ;)
Don понеже каза че успеваемостта му е към 70 и нагоре на месец, но това в units или от банка 100 примерно вади 70 печалба в края на месеца ?


Прогнозата не е 2-ка, а Риека да бият, но равенстовото няма залог. Различни неща са. при равен връщат парите.
За Риека в момента коеф. е 2.37. Според прогнозата трябва да бият, нали ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Значи опцията която трябва да избера е "Равен или Риека" ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Значи опцията която трябва да избера е "Равен или Риека" ?

равен или риека е залог х2 - тоест двоен залог
при равенство да няма залог се води draw no bet. При него това са ти вариантите в мача (ако си играл 2 draw no bet) 1ца - губиш залога, равен - залога ти се възстановява , 2ка - печелиш залога по коеф.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Разбирам, значи "Равен или Риека" трябва да е отметката в bet365. Като избера нея при равен се връщат парите, при победа на Риека печеля, а при 1-ца губя
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

10 лева на Риека. Стискам им палци :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

2 % е моята!

Ако имаш 500 лв банка. През спокойно може да слагаш 10 лв на страйк. 10/10 = 100 лв.

Какъв процент от банката трябва да е 1 страйк?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

ТУРЦИЯ 1.PTT
17.05.2015. - 19:00 Ч.

Altinordu - Samsunspor
ЗАЛОГ - 1
КОЕФ: 2.30 (bet365)
Stake: 3/10

http://www.flashscore.com/match/jaGzaNCc/#match-summary

ИНФО : ТУК Е ПРОСТО ЕДНА ОБНОСНОВКА НА ХЪРВАТИНА. БЕЗ ЦЕННО ИНФО! ПРОСТО ЧИСТО ТИПСТЪРКСА ПРОГНОЗА.

Altinordu имат 5 поредни победи, след като в предния кръг победиха Manisaspor , които се бореха за оцеляване, сега са в борбата за плейфите.
Те победиха 4-я, 5-я и 6-я в класирането, не виждам причина да не победят в днешния ден и прекия си конкурент за плейофите.
Перфектен коефициент от 2.30 на 3/10
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Различно. Предимно хърватски, и много рядко от други държави, както вчера със сръбския мач. Но всяка седмица може да има от 1 до 3-4 - 10/10

А колко такива прогнози 10/10 се дават седмично, или месечно?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Твърде добре ако е вярно. А цената която се плаща на месец колко е и колко общо прогнози се получават?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

А от къде влизате, че аз като опитам да вляза ми изписва блокиран сайт ?

По принцип повечето алтернативни сайтове се филтрират доста често, но можеш да проверяваш за нови mirror-, както към Bet365, но също така и към Пинакъл (там са по-големи коефициентите), Бетфеър (те май са и легални вече), или пък да провериш в лицензирания Efbet.

Ето тук пускат работещи линкове

п.п. Интересно ми е дали тези хора, имат повече информация за вторите девизии в Испания и Германия (там може и 3-тите да се играят дори) ? :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

17.05.2015 г., 18:00 ч,

Osijek - Istra 1961

Знак : 1

Коеф : 1.61 бет365

Strike : 10/10

http://www.flashscore.com/match/jq0fRbml/#match-summary

ИНФО :

Последен шанс за Осиек да остане в ЛИГАТА. Мачът за сезона. Те ще спечелят поради няколко причини :

# 1 Борна Баришич (ляв бек на Осиек) подписа договор с Динамо Загреб ( президент Здравко Mamić) преди 3 дни, така че сега Mamić стои отново зад Осиек , това е доказателството. Продаден е за много малко пари. Президентът на Динамо е може би най-влиятелния футболен бос в Хърватия.

# 2 Половината от съдията в 1., 2. & 3.HNL са родом от Осиек, някъде около 50%, а ако Осиек загуби, този списък с рефери от Осиек няма да бъде толкова голям, поради това, че целият регион ще загуби един единствения си клуб в Лига 1. Някои силни хора от този регион никога няма да позволят това. Осиек е четвъртия по големина град в Хърватия и те трябва да имат един клуб в 1. HNL, защото няма друг клуб някъде наблизо, или от този регион. Само Cibalia от Винковци в 2.HNL ..
Така че, те имат помощ от рефера Mario Zebec. Можем да очакваме, може би дузпа за Осиек или червен картон за Истра.

# 3 Осиек определено ще спечелят, те знаят, че ще бъде трудно, но те са уверени, и аз съм уверен, също.
Също така, има някои слухове и информации, че мафията ще се опитат да принудят Истра да отпаднат, за да помогне на Задар и Осиек да се спасят. Както и да е, Истра е без 8 от титулярните играчи за този ма!
Ключов играч и най-добър нападател Радонич е аут! Също са Павлович & Tomić, също от решаващо значение и са : Франич, Obšivač, Vukman, Динис ... това е един голям списък от контузени. Те ще пропуснат мача, а Истра не разполагат с добра скамейка.
 
Последно редактирано:
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Поздравления за темата!! След края на сезона на мачовете, ще имаме ли на какво да залагаме или ще сме в почивка?:)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

След края на сезона свършват повечето европейски, но има много други. Няма да има 10/10, но има достатъчно добри типстъри, които докарват добър профит.
 

Горе