Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Единствено мога да кажа, че много съжалявам, че съм подвел, тези които играха с мен.

Съжаляваш че си ги подвел или ги съжаляваш че са се подвели?:D






едит: Няма нужда от толкова запетаи. И не е задължително пред всяко "че" да се слага запетайка. Така написано носи повече от един прочит.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Да чакаме ли нови прогнози?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Да, скоро ще има :) А kakasisi сега ще пия една бира, че ми направи забележка, че съм се заплеснал с, че-тата :*
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Здравейте, прочетох цялата тема и реших да се пробвам и Аз. Добавих те във фейса и дори заложих на прогнозите които си дал за днес(започвам с 50 лв. за проба, един unit ми е 1 лев).
По принцип не се интересувам от мачове, но залагам за тръпката. Решил съм да спазвам bankroll management, защото имам лоши спомени от преди. Ето някои снимки prikachi.com/images/185/8322185h.jpg
prikachi.com/images/187/8322187m.jpg
Това е след като взех бонуса и реших да го завъртя за няколко дни и съответно загубих голяма сума
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Първият мач коефицента на хендикап е за азистски хендикап, но явно съм изпуснал да го опомена. Тук се играе само азиатски хендикап. Е този случай мача е Void - връща залога. Вторият мач е печеливш. 2-4 за Хофенхайм. 5.92 единици. За повече мачове посетете фейсбук групата ми.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Като сметнеш, че имаш и споделен мач със стейк 5 във групата който също е загубен деня ти е на 0 или закръглено на 1
 
@stenli94 сайт с пронгози, който е успешен не трябва да има афф линкове :).

Така че доста тъп опит за реклама на сайтчето ти
 
@nikolai.mt защото ако си добър в прогнозите и потребителите на услугата ти печелят от тях то значи, че ако са ти аффилиети ще губиш пари.
 
@nikolai.mt защото ако си добър в прогнозите и потребителите на услугата ти печелят от тях то значи, че ако са ти аффилиети ще губиш пари.

На теория е така, но на практика мнозинството от хората ще намерят начин да загубят парите, които са спечелили от печелившите прогнози.
 
На теория е така, но на практика мнозинството от хората ще намерят начин да загубят парите, които са спечелили от печелившите прогнози.
Ето тука не знаеш колко много си прав :), но момчетата явно не отчитат фактора, че много малък процент от залагащите в дългосрочен план са на плюс!!
 

Горе