Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Статус
Not open for further replies.

niks

New Member
Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

България има най-голям сив сектор в ЕС, казва в изследване за събираемостта на данъците в Общността, направено по поръчка на Групата на социалистите и демократите в Европейския парламент от Тax Research UK.

Върху едно от три евро у нас не се плащат данъци, се казва в проучването.

12,7 милиарда евро през 2009 г. или 35,3% от общия продукт на българската икономика не са били обложени.

Така бюджетът е бил ощетен с 3,7 милиарда евро, което е било повече от достатъчно да се запълни дефицита в публичните финанси за 2009 г. от 2,3 милиарда.

...................

Разгеле доживях и аз да изпитам гордост че съм Българин.

На Славяно Мангалите им увря акъла че в Незаконната Задунайска колония управлявана от Незаконна комунистическа власт ПАРИ СЕ ДАВАТ И ВЗИМАТ САМО КЕШ:-|
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Тия спецЯлисти скоро ще издадат доклад, че лъвовете са хищници. Щом искаш нещо, удобно си плащаш за изследване. В случая - чакайте вдигане на данъци. Иначе то си е ясно, че е нака. Ама удобно се премълчава факта, че като се говори за сива икономика, в нея се включва и натуралното ни стопанство (a.k.a. на баба ти доматито). А почнат ли да търсят начин и него да обложат (а те намират - за справка вж. такса кладенец) съвсем ще ни разкажат играта.
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

В случая - чакайте вдигане на данъци.

Ако го направят, върху всеки 2 от 3 евро няма да се плащат данъци и те го знаят. :)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

При положение, че държавата не ме подпомага в бизнеса, защо аз трябва да следя за интересите и да строя на някой къщата?
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

При положение, че държавата не ме подпомага в бизнеса, защо аз трябва да следя за интересите и да строя на някой къщата?

Защото родната полиция те пази. :)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

България има най-голям сив сектор в ЕС, казва в изследване за събираемостта на данъците в Общността, направено по поръчка на Групата на социалистите и демократите в Европейския парламент от Тax Research UK.

Върху едно от три евро у нас не се плащат данъци, се казва в проучването.

12,7 милиарда евро през 2009 г. или 35,3% от общия продукт на българската икономика не са били обложени.

Така бюджетът е бил ощетен с 3,7 милиарда евро, което е било повече от достатъчно да се запълни дефицита в публичните финанси за 2009 г. от 2,3 милиарда.

...................

Разгеле доживях и аз да изпитам гордост че съм Българин.

На Славяно Мангалите им увря акъла че в Незаконната Задунайска колония управлявана от Незаконна комунистическа власт ПАРИ СЕ ДАВАТ И ВЗИМАТ САМО КЕШ:-|
Николинке, то текстовете ти са все едно спиннати, дрънкаш си едно и също, пък дубликите ти са отново едни и същи:) Разбирам, че основните ти доводи са ти гаража на вашите за 300лв/месец, но въпреки солидните* финансови постъпления, смея да твърдя, че си полуфабрикат, баце:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Николинке, то текстовете ти са все едно спиннати, дрънкаш си едно и също, пък дубликите ти са отново едни и същи:) Разбирам, че основните ти доводи са ти гаража на вашите за 300лв/месец, но въпреки солидните* финансови постъпления, смея да твърдя, че си полуфабрикат, баце:)

Няма да ме копираш, ей. Гаражните доходи са тайна и позволяват да си губиш времето тук, заблуждавайки другите, че печелиш от image&file spam!
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Няма да ме копираш, ей. Гаражните доходи са тайна и позволяват да си губиш времето тук, заблуждавайки другите, че печелиш от image&file spam!

Всъщност, не виждам особена разлика между теб и Николинка, така че не дерзай много. Метни някоя партия шах с компа (понеже той винаги е на твоето мнение), блъсни после поредната злобарка и си генеал баце:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

waldes много ме радваш, напоследък си станал one-man army, сам срещу всички :)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

waldes много ме радваш, напоследък си станал one-man army, сам срещу всички :)
Ами не, просто днес съм в цикъл* цял ден, та драскам нечленоразделни, неникумоненужни публикации. Амин:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Николинке, то текстовете ти са все едно спиннати, дрънкаш си едно и също, пък дубликите ти са отново едни и същи:) Разбирам, че основните ти доводи са ти гаража на вашите за 300лв/месец, но въпреки солидните* финансови постъпления, смея да твърдя, че си полуфабрикат, баце:)

Валдес

На какво основание си позволява един долнопробен чалгар копащ на заплата и продукт на Митьо Пайнера като теб да коментира мои теми и постове.

Иди си излей мъката някъде другаде от решението на Мамалигарите да не допуснат в Европейския съюз твоите братя шумадийските славянски свине които докараха чалгата в Задунайския кенеф

PS

Към гаража има апартамент, а скоро ще има и магазин..........мъка, мъка, мъка, колко жалко е да си работник на заплата8)
 
Последно редактирано:
От: От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Валдес

На какво основание си позволява един долнопробен чалгар копащ на заплата и продукт на Митьо Пайнера като теб да коментира мои теми и постове.

Иди си излей мъката някъде другаде от решението на Мамалигарите да не допуснат в Европейския съюз твоите братя шумадийските славянски свине които докара чалгата в Задунайския кенеф

PS

Към гаража има апартамент, а скоро ще има и магазин..........мъка, мъка, мъка, колко жалко е да си работник на заплата8)

Николинке, баце:), тъкмо се засилих да натисна големия цървен хикс, горе у десно, че нема с кво да си чешеме езика в офтопика и ти взе, че изака своята гледна точка:). Относно апартамиентя и бакалийката..браво ще ти кажа, развивай си бащинията, не го казвам със сърказъм, почва се от малко. Не е срамно да си малък, срамно е да си малък, но да се представяшза голям. А ти, мисля че точно това правиш тук в тези води, нали?
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Всъщност, не виждам особена разлика между теб и Николинка, така че не дерзай много. Метни някоя партия шах с компа (понеже той винаги е на твоето мнение), блъсни после поредната злобарка и си генеал баце:)

Ех този шах. Доказа, че си неспособен да мислиш и сега го споменаваш във всяка тема. Какво ли не прави завистта ...
 
От: От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Валдес

На какво основание си позволява един долнопробен чалгар копащ на заплата и продукт на Митьо Пайнера като теб да коментира мои теми и постове.

Иди си излей мъката някъде другаде от решението на Мамалигарите да не допуснат в Европейския съюз твоите братя шумадийските славянски свине които докара чалгата в Задунайския кенеф

PS

Към гаража има апартамент, а скоро ще има и магазин..........мъка, мъка, мъка, колко жалко е да си работник на заплата8)

Ха ха. Същият олигофрен, който нарича съгражданите си славянски свине (славано - мангали), е преклонил глава пред тях. Издържа се с парите, които получава от наемите им, а сега, дори ще ги обслужва и в магазина. Пълна пародия. :lol:
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Николинке, баце:), тъкмо се засилих да натисна големия цървен хикс, горе у десно, че нема с кво да си чешеме езика в офтопика и ти взе, че изака своята гледна точка:). Относно апартамиентя и бакалийката..браво ще ти кажа, развивай си бащинията.....

Единственото което развивам е АКЪЛА си нещо което ти едва ли имаш, а дори и да имаш едва ли е в достатъчно количество за да го развиваш

А когато имаш развит акъл резултата не закъснява......

Хайде сега хапвай каквото има в хладилника, пусни Бунак тв новините, после Славито и лягай да спиш че утре е работен ден, ще изваждаме добитъка на къра

Харкона ще го водим на Бик за разплод, от него друго не става освен да задоволява шефа от 9 до 18 за 500-600 гроша

......Диййй воле диййй, дееее Би Ти Ви-то рррррррррррррррррррррррррр
 
Последно редактирано:
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Провинциален малоумник, когато работех на заплата, получавах 4 цифрена сума. От твоите суми виждам само двуцифрени и то изкарани с жалък спам в мрежата. :D
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Олигофрен, това са дневни суми.....смятай по 30 цървул

Към тези доходи взимам кинти от още 4 източника......и аз не ги смятам вече пък и няма смисъл на мен ми стигат 400-500 лева другите са за........не казвам скоро ще разберете
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Олигофрен, това са дневни суми.....смятай по 30 цървул

Към тези доходи взимам кинти от още 4 източника......и аз не ги смятам вече пък и няма смисъл на мен ми стигат 400-500 лева другите са за........не казвам скоро ще разберете

Курвата, майка ти, заработва ли допълнителни суми, за да ги прибавиш към тези от спама, и наема, и станах 500 на месец?
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Мали, глеам Николинка се е развихрила пак със скрийновете. Деба тия файл милионери, деа....
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Пак изпадна в истерия от ИСТИНАТА за жалкото си съществуване и взе да псуваш като карго идиота

Админа да дойде да изчисти темата от фекалийте на това копеле Харкон изсрано анално от умрелия вече от СПИН и доказан педераст негов "баща"
 
Статус
Not open for further replies.

Горе